ЦСКА ще изиграе първия си приятелски мач от зимната подоготвка. Съперник на "червените" е полският Корона Киелце, а първият съдийски сигнал ще бъде даден в 16:30 ч. Контролата ще се играе на терена на комплекс "Титаник Лара 1" в Анталия.
Очаква се старши треньорът на ЦСКА Христо Янев да даде шанс на част от новите попълнения. Корона се намира в средата на класирането на елита на Полша. Отборът заема девето място с 24 точки, на шест от лидерите в шампионата.
Българските национали Виктор Попов и Владимир Николов носят екипа на Корона.
На 17 януари (събота) от 15:30 ч. ЦСКА ще премери сили с чешкия Млада Болеслав, като двубоят ще се състои във футболния комплекс на хотел "Корнелия Даймънд".
Четири дни по-късно - на 21 януари от 16:00 ч. ЦСКА ще срещне лидера в украинското първенство ЛНЗ Черкаси на терена на "Титаник Мардан 2", а последната проверка ще протиповопостави "армейците" на сръбския елитен Нови Пазар. Мачът ще се играе на 23 януари от 16:00 ч. в комплекс "Титаник Лара 1".
USD
CHF
GBP
09866433
на 14.01.2026 в 15:46:52 #24Лапеня, брат! Тоя кога влезе, кога проспа гола
XAN_lil
на 14.01.2026 в 15:44:14 #23"Хане, какви са тия конспирации пак"
...ще видиш ти, след 4-5 кръга се набутаме в 4-та и ги подпукаме там на Гивяда, Цеки, Гелове..това ще е пирушина, копита, кожи, кръв и сп...ма ще се лее
Затова трябва да не си показваме силните страни
Ай
grizzlybear1948
на 14.01.2026 в 15:42:27 #22Поляците, почнаха много грубо да близат за контрола.
Rafata
на 14.01.2026 в 15:30:26 #21Повече за нормална игра, като за първи контролен мач в паучата.Тримата нови се вписват много добре и тепърва ще се напасват
Ataspor
на 14.01.2026 в 15:29:04 #20Ragnar2 на 14.01.2026 в 17:18:22#15 Ataspor на 14.01.2026 в 16:41:13#7 Някой има ли някакво, не казвам -------------- За агента му добре. Но едва ли в договора му има точка според която трябва да е титуляр всеки мач
kiril-dimitrov-8q95vYQa
на 14.01.2026 в 15:28:30 #19Хайде бе ЦСКА, 9 в полското първенство,дето струва 13 млн Е.Та за селекция само похарчихме толкова?
Ataspor
на 14.01.2026 в 15:26:07 #18Аз продължавам да си твърдя, че Янев не става. Мотиватор е, но до там. Става за отбори, като Ботев, Берое и тем подобни, но не и за ЦСКА. Дано ме опровергае, ще съм щастлив, но едва ли. Така и не мога да разбера, защо не се докара един наистина добър треньор от чужбина. Това че никой няма да дойде тук са приказки за наивници. Гети го е казал - "Което не се купува с пари, се купува с много пари". А при нас пари явно има бол
grizzlybear1948
на 14.01.2026 в 15:25:52 #17Хане, какви са тия конспирации пак.
XAN_lil
на 14.01.2026 в 15:22:31 #16Няма страшно, крием истинските яъзможности на отбора и чат пат правим умишлено грешки, да ме се издаваме
Ай
09866433
на 14.01.2026 в 15:19:35 #15Нищо не са натиснали, нашите загубиха непредизвикано една камара топки. Нормално е да има и умора,де. Който не е играл такива мачове след физическата част на подготовка, само той не знае как тежат краката.
Ragnar2
на 14.01.2026 в 15:18:22 #14Ataspor на 14.01.2026 в 16:41:13#7 Някой има ли някакво, не казвам разумно , а някакво обяснение, какво прави още в отбора това недоразумение Джуниър ---- Има уникален агент, който може да се съревновава само с този на И. Петев. А спортен директор тогава ни беше Филипов, което допълнително обяснява ситуацията...
grizzlybear1948
на 14.01.2026 в 15:16:28 #13Това полското отборче, ги приспаха нашите в началото и натиснаха накрая. Или нашите съвсем изгубиха концентрация.
09866433
на 14.01.2026 в 15:10:56 #12За тва връщане, Жордао трябва да върти обиколки до утре край терена
09866433
на 14.01.2026 в 15:09:52 #11Почнахме по старому с тъпите грешки.
grizzlybear1948
на 14.01.2026 в 15:05:29 #10Жордао, много си е повярвал.
grizzlybear1948
на 14.01.2026 в 15:01:15 #9Нашите играят като БарЦелона.
09866433
на 14.01.2026 в 14:59:28 #8Джуниър и Питас са доста неадекватни на фона на усилията на останалите. Йорданов е решил да се доказва от самото начало и досега добре се включва. Като цяло доста агресия показваме, но не мога да разбера дали ние играем добре, или тея не зна1ят къде се намират.
Ataspor
на 14.01.2026 в 14:41:13 #7Някой има ли някакво, не казвам разумно , а някакво обяснение, какво прави още в отбора това недоразумение Джуниър
Дудуци ли прави на треньорите, че след толкова чистки още е в отбора, че и в повечето мачове титуляр
Тоя несретник не става и за В група.
Ай
че се изнерних рано, рано
Мик Джагър
на 14.01.2026 в 14:34:28 #6Мерси, Везалка
XAN_lil
на 14.01.2026 в 14:11:41 #5Празник е
ЦСКА играе