ЦСКА завърши 0:0 с ЛНЗ Черкаси в третата си проверка от зимния подготвителен лагер в Анталия. "Армейците" изиграха силен мач срещу лидера в украинското първенство на стадион Titanic Mardan 1.
ТОПСПОРТ проследи срещата на живо:
Преди почивката ЦСКА създаде множество положения, като дори гол на Йоанис Питас бе отменен заради засада. Най-активен бе новото бразилско попълнение Лео Перейра, който тероризираше по левия фланг съперниковата защита.
В хода на мача укранците започнаха да играят все по-грубо срещу крилото. В 28-ата минута след центриране на Исак Соле останаха съмнения за дузпа, но съдията подмина ситуацията.
През второто полувреме отново Питас и Перейра бяха най-активни и се отчетоха с пропуски. Шут от фал на Лумбард Делова се озова право в стената. В края Христо Янев извърши много смени и темпото спадна.
Източник: startphoto.bg
След последния съдийски сигнал дошлите в Анталия фенове на 31-кратния шампион влязоха на терена и си направиха снимка с целия отбор.
Преди този спаринг ЦСКА допусна две загуби. Отборът на Христо Янев започна с грешка срещу Корона Киелце (0:2). Второто поражение дойде от чешкия Млада Болеслав (1:2). Остава оше една контролна среща - на 23 януари срещу сръбския Нови пазар.

USD
CHF
GBP
УмеренЦСКА
на 21.01.2026 в 17:12:27 #17Не съм гледал мача, но видях, че Теодор Иванов е сменен от Лапеня чак през 61-та минута. Съгласно коментарите на Топспорт в началото на второто полувреме е извършена смяна на вратарите. Другите смени са чак след 61-та минута. До известна степен това показва какви са за сега намеренията на треньора на тема титуляри и резерви.
gychopopov
на 21.01.2026 в 17:09:40 #16Заспал Гъчо с непран потник -------------------------------------------- С непран потник върху нянките на майка ти!
УмеренЦСКА
на 21.01.2026 в 17:03:04 #15Янев: "Направихме добър мач, изиграхме две равностойни полувремена." Веласкес: "Превъзхождахме ги в целия мач. Не става въпрос, че не съм доволен." ...Има известна разлика в оценките, но тя не е принципна...
УмеренЦСКА
на 21.01.2026 в 16:58:25 #14Ох, пак са се разбеснели антицесекарите по повод на контролния мач на ЦСКА. А на ТЕХНИЯ контролен мач- почти никакво внимание. А така се получи, че и двата мача завършиха с нулево равенство. За двата писаха, че нашенците били доминирали. И двамата треньори, общо взето, били доволни от възпитаниците си.
gychopopov
на 21.01.2026 в 16:45:54 #13Заспал Гъчо под салкъм! https://www.youtube.com/watch?v=6OL7FToO-FY&list=RD6OL7FToO-FY&start_radio=1
Тунчо
на 21.01.2026 в 15:55:36 #12Ама майтап няма...припсъра е същество лишено от умствена дейност.И аз и автора на статията се опитваме да ви вдигнем самочувствието припоци та да не изгорите бушона,че толкоз ви е акъла,а няма и да ви е за сефте.Дай сега да ви речем ,че и чеп за зеле от вас не става и някакви украйнски аматьори са ви отнесли като куцо пиле домат.научетежсе на уважение когато човек ви прави хайр бе наркомани и мъжеложци.Извънземна селекция имате и сте на прав път към баража
seal
на 21.01.2026 в 15:39:52 #11Тунчо, селяко от Смядовските села, ти защо припозна "Кремиковци" бре , хашлак?
XAN_lil
на 21.01.2026 в 15:37:49 #10""ЦСКА доминира тотално лидера в Украйна, но равенството се запази"" ...тия тъпа, друг мач ли гледахте или имитирате дейност
Аз го гледах около 30 мин и имаше няколко периоди, не можехме топката да изнесем в противниковата половина
Тапунчо....кой се покрил бе, дрът пeдaл
Що не си ЕПМ , е боклюк...много се взе несериозно и псува, бах ти шапшала
Ай, пичуе
Тунчо
на 21.01.2026 в 15:28:51 #9Пак добре,че са тия контроли,та ребранда да види Европа...да се докосне до европейски футбол.Така де,тия баражи в последните години все са на карък за негрите в оранжево.
Тунчо
на 21.01.2026 в 15:25:14 #8Бах мама му...аз комплимент им правя на припсърите,те ме пцуват.Бяха направо извънземни днес.
grizzlybear1948
на 21.01.2026 в 15:20:55 #7Тунче, оти лъжеш като дърт сигаHиH? Ти си тоя дето бега докато коментирахме играта. Ай дай адрес като си много отворен, или замлъкни за век и веков, м!
194820
на 21.01.2026 в 15:20:49 #6А да го тура и на лъжливите жупналя, дето пишеха, че мача е от 16 часа.
194820
на 21.01.2026 в 15:18:52 #5Поздравлявам недоумрелия инвалидизиран и недъгав параолипиец туньо-кратуньо, че е изкарал още един нещастен ден, прикован в осраната си количка и все още диша. Дано се сбъдне мечтата му, за последно да му го нацепи някой потен африкански ннегър с голяма чепка.
Blade_Reloaded
на 21.01.2026 в 15:16:05 #4Бат Тунчо определено е еталон в спортните анализи и оценки, но аз все пак ще изчакам и анализа на Аданакебапспор.
Тунчо
на 21.01.2026 в 15:12:41 #3Пак се покриха припоците.
Тунчо
на 21.01.2026 в 15:12:02 #2Коригирам се,исках да кажа поредната 20та селекция.Ребранда на полусезон сменя перлите и трансферните удари.
Тунчо
на 21.01.2026 в 15:09:46 #1Поздравявам всички припсъри и трансджендърските им майки с поредния голям успех на уродливия менте проект върху европейската футболна сцена.Да вържеш хикс с този футболен гранд(от кое село във воюваща Украйна бяха тия)е изумително.Малко съм разтревожен от предстоящото дерби с Дунав Русе,но съм оптимист.Според мен последната контрола трябваше да е с втория отбор на скрита сила -мъдрево за да се разгърне потенциала на поредната 29та селекция от предимно цветнокожи параолимпиици.Това преди тежките битки в доиграването на 10тия юбилеен нулев сезон и станалия традиционен бараж.