ЦСКА излиза в третата си проверка от зимния подготвителен лагер в Анталия. "Армейците" се изправят срещу лидера в украинското първенство ЛНЗ Черкаси, като двубоят е с начален час 15:00 ч. българско време (16:00 ч. местно) и ще се играе на терена на стадион Titanic Mardan 1.
ЦСКА допусна две загуби през зимната си подготовка. Тимът на Христо Янев започна с грешка срещу Корона Киелце (0:2). Второто поражение дойде от чешкия Млада Болеслав (1:2).
ЛНЗ Черкаси допреди няколко години беше с аматьорски статут, но сега дели първото място с Шахтьор Донецк. Черкаси е воден от 51-годишния украинец Виталий Пономариов, а до момента през зимата е изиграл една контрола, спечелена с 2:1 над чешкия Дукла Прага.
Най-интересно от срещата може да проследите на нашия сайт - TOPSPORT.BG
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 21.01.2026 в 19:04:51 #33Контролите са си много важни, но резултатите не са, защото целта в тях е даване шанс на всички играчи и изпробване на рязлични схеми, както и избистряне на титулярния състав. За мен съставът трябва да е: ————-Лапоухов————- Пастор——Делова—Теодор—-Мартино ———————Жордао—-Етоо—— —Перейра——-Ебонг——-Пиедраета ————————Кошмара——- При решен мач може да влязат Тури и Лапеня, да не рискуваме титулярите, а и да почиват. Трябва да се дава равностойно игрово време на Андрей Йорданов и Петко, както и на Соле и Илиян младши, защото имаме доста вариативност в халфовата линия. Питас също трябва да получава игорово време и май е най-разумно да бъдат въртяни с кошмара. Додай и Дкаршем също трябва да получават игрови минути. За мен отборът е доста стабилен и реално му трябва още един централен защитник, десен бек и централен нападател с различен профил.
Мик Джагър
на 21.01.2026 в 18:54:45 #32Е водачът след 18 кръга в Украйна, пред Шахтьор и Динамо Коев няма как да са лавандули, освен ако не сме Барселона примерно
Смяна на Янев в момента е равно на малоумие.
the_shooter
на 21.01.2026 в 18:34:41 #31Статистиката е само за отборите от 1 до 5 място в ефбет лига
the_shooter
на 21.01.2026 в 18:31:11 #3014 контроли на български отбори, 1 победа, 4равни и 9 загуби! А забравих, че тези мачове нямали значение!
gychopopov
на 21.01.2026 в 16:31:36 #29Време е да представим Кандидата! A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА 4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
Ataspor
на 21.01.2026 в 16:13:59 #28С тая игра още ония терминатори
от числото ще ни приключат сезона февруари месец. Ма нищо, трябва да се даде шанс на Янев
Ataspor
на 21.01.2026 в 16:09:04 #27Добре се движим, по план. Три мача срещу лавандули, един вкаран гол от дузпа
Всичко е под контрол. Последната контрола ще попилеем Дунав Русе
Ай
XAN_lil
на 21.01.2026 в 15:19:39 #26Хич да не ти пука
Ай
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 21.01.2026 в 15:15:49 #25Тия украинци Черкаски ли са Черкези ли са....сигурно ли е,че на са ги събрали от фронта в последния момент. За пръв път ги чувам. На коя украйна са шампоани,щото те нали нямат ток там?
Ако са станали шампиони с пет отбора надпревара и на тъмно,това може би обяснява защо не са били днес...
grizzlybear1948
на 21.01.2026 в 14:57:51 #24Хане, аз се надявам да крият тактиката
Ама ако ще играем така, доникъде няма да я докараме.
gychopopov
на 21.01.2026 в 14:52:01 #23n-a-U7doPfz9 на коя буза да ти забия шамара, за да ти центрирам погледа? https://iili.io/fE26j7j.jpg
XAN_lil
на 21.01.2026 в 14:50:40 #22Абе....ние се бъзикаме, но нещата са много сериозни
Ако така играем до края на сезона, нищо чудно защитния ни вал да получи телк на 100% инвалидност .... та те почти 95% са натоварени да ритат рая топка между тях
...а за топката, 1000% телк
grizzlybear1948
на 21.01.2026 в 14:46:27 #21Лапеня, не трябва въобще да го пускат да играе.
grizzlybear1948
на 21.01.2026 в 14:41:11 #20до като пукне противника от скука или сгрешим ----------------
gychopopov
на 21.01.2026 в 14:37:24 #19Демек, ще ядете Гъчовия шпек!
XAN_lil
на 21.01.2026 в 14:37:03 #18Как гледам, сме запазили стила си от последните 2-3 год....майсторски разиграване отзад, до като пукне противника от скука или сгрешим
grizzlybear1948
на 21.01.2026 в 14:35:36 #17Демек за Гладни ли, Гъче?
gychopopov
на 21.01.2026 в 14:33:45 #16Не мога да ги разбера Укрите защо толкова грубо играят. --------------------------------------------------- Защото им мирише на пърчовина!
grizzlybear1948
на 21.01.2026 в 14:30:50 #15Не мога да ги разбера Укрите защо толкова грубо играят.
gychopopov
на 21.01.2026 в 14:30:17 #14Здравейти лоишки помаце!