ЦСКА маха "тирето" и си връща старото име, пише "Труд". Събранието на акционерите преди мача с Черно море на 20 февруари ще утвърди това.
До тази законова възможност се стигна, след като настоящото ръководство изкупи емблемата, символите плюс всички активи и пасиви срещу 8 млн. лв.
Събранието на ЦСКА е свикано на 19 януари с първа точка "избор на одитор за 2021 година".
А най-важната - тази за името попада в графа "разни".
Въпреки че 99,99 процента от феновете на "червените" приеха клуба като свой след новата му търговска регистрация, въпросното "тире" бодеше очите на недоброжелателите на "червения" тим.
От събота това ще отпадне и официално ще си ЦСКА върне името.
USD
CHF
GBP
mottorrhead
на 19.02.2021 в 23:03:42 #140Живял съм и в Турция едни 12 години
:
:
mottorrhead
на 19.02.2021 в 23:01:28 #139Jabb Гърция
mottorrhead
на 19.02.2021 в 22:59:25 #138Василико=босилек
mottorrhead
на 19.02.2021 в 22:57:35 #137Най хубавата руба тук е рофоз, турците и викат орфоз... Който не ял рофоз се едно цвл живот е ял пилешко...... Лефера също е добър, а тая розовата 20 сантиметровата, jabb и викаме розетия или кацула, уникален вкус, пържена, и после във сос от пресни доматки с чесън и малко василико.... Мммм
united 17
на 19.02.2021 в 22:57:00 #136Личи си кой е жената у вас !!!
shturetc
на 19.02.2021 в 22:56:28 #135Дано написаното от мен се чете на мониторите ви,че на телефона ми голяма част в дясно изчезва
:
Съморски
,ама и ти си прооо3
Страхотна ти е светата троица,разбира се
Джаб ,сега са месеците(до края на март) ,де можеш да търсиш прясна,черноморска цаца,трицона,кооърка...После или замразена ще ти дават за прясна или...руски шпрот.Не че не са готини,ама...
bobi_raf
на 19.02.2021 в 22:54:48 #134"ЦСКА е ЕАД"
мозАци.
, рибари
Akademik
на 19.02.2021 в 22:54:27 #133абе и рака е риба
shturetc
на 19.02.2021 в 22:49:15 #132Апропо,вкусни риби ,влизащи и в сладки води,са и сьомгите,есетровите риби(моруни,чиги,есетри,пъструги...),писиите,морските кефалови(илария,платерина,кефал)...ама те са пелагични видове.Демек редуват солена и сладка вода.Одеве споменах карагьоза.И той е пелагичен вид.У нас(в Атлас по зоология'74 г. примерно) е познат и като Дунавска скумрия.
Akademik
на 19.02.2021 в 22:48:39 #131united 17
на 19.02.2021 в 22:43:22 #130Едра кая !!!
united 17
на 19.02.2021 в 22:41:31 #129Съморски, моята класация е Лихнус, Калкан, Лефер !!!
shturetc
на 19.02.2021 в 22:39:34 #128Пъстървата е безвкусна риба. Там нормалните рибари сме на принципа хеани-пусни(борбена е и доставя удоволствие при хватянето). От речните риби става само сулката(бяла риба). Вкусна е.
shturetc
на 19.02.2021 в 22:33:43 #127Заради промилите е,Джаб. Имаме уникално море-17-18 промила соленост.Респективно-най-вкусните риби във всемира. За мен първенец е лефера (чернокоп,като по-дребен...бабакид по поморийски..и гофан,като мине килото).Но го има навсякъде по световните морета и океани(познат като блу фиш) и е...пълен талаш!? Калканът ни,попчето,лавракът,карагьозът...абе,квот се сетиш--без аналиг със същите риби от други морета. Няма да забравя пролетта на 1994 г.,кога за сефте в България пуснаха кабеларките(в Бургас ТВ Микс и ТВ СКАТ ).По Дискавъри обичах да гледам Рекс Хънт-един австралиец-рибар,де отдавна се споиуна.Ами,гледам го хваща лефери(бли фиш) и се цупи.Рече,че двете деликатесни риби у Австралия са плоскоглавеца(нещи като нашият лихнус,но към две кила и с отровни шипове на хрилните капаци) и...едни двукилограмови зеленушки
Досущ нашите лапини(едно семейство са),де като ги хванем ги мятаме на гларусите.
Черно море е голяма работа,ама...му eбaxме мамaта
:
mottorrhead
на 19.02.2021 в 22:31:57 #126Ред мулет=барбуня
Akademik
на 19.02.2021 в 22:29:15 #125united 17
на 19.02.2021 в 22:26:11 #124И "Ray wing"-а само пържена !!!
united 17
на 19.02.2021 в 22:21:34 #123"Ray wing"-а доближава вкуса на калкана !!!
united 17
на 19.02.2021 в 22:15:41 #122Aбe "Ray wing" и "Monkfish" стават Жапчо !!!
german
на 19.02.2021 в 21:57:24 #121асенце, единственото което мога да обсъждам с един финансист е какво прави с парите ми/ни