Днес ЦСКА ще проведе втората си контролна среща по време на зимния подготвителен лагер в Турция. "Червените" ще имат за съперник чешкия Млада Болеслав.
Срещата започва от 15:30 часа българско време, като двубоят ще се играе във футболния комплекс на хотел "Корнелия Даймънд".
Това ще бъде втори тест за състава на Христо Янев, след като в първата си проверка армейците отстъпиха с 0:2 на полския Корона Киелце.
Днешният съперник заема 13-о място в своето първенство, само на 3 точки пред последния Словачко, който е 16-и. Тимът също изигра една контрола досега през зимата - победа с 4:3 над втородивизионния Таборско в Чехия. Млада Болеслав пристигна в Турция преди три дни и контролата с ЦСКА ще е първа за отбора от подготвителния лагер в Анталия.
Иначе програмата на ЦСКА включва още две контроли по време на лагера. На 21 януари от 16:00 часа българско време "червените" ще се изправят срещу лидера в украинското първенство ЛНЗ Черкаси на терена "Титаник Мардан 2".
Последната проверка в Турция ще бъде на 23 януари, когато тимът на Христо Янев ще премери сили със сръбския Нови Пазар. Срещата отново е насрочена за 16:00 часа българско време и ще се проведе в комплекс "Титаник Лара 1".
Вторият отбор на ЦСКА пък ще изиграе първата си контрола от зимната подготовка срещу Миньор Перник.
Двубоят е насрочен за днес, 17 януари, от 13:00 часа и ще се проведе в село Микрево.
USD
CHF
GBP
Червенобрежданин
на 17.01.2026 в 17:23:01 #57Хаха! Другаря Салам по-долу ме разсмя и ми оправи лошото настроение от загубата на любимия ми отбор с конфуцианската си ,мъдра и поучителна история за шублера!!! Браво! Такива форумци ни трябват повече тук!
salam-drugari
на 17.01.2026 в 16:11:14 #56Абе вкарали сме гол даже! Значи започна се. Миналия мач 0:2, днес 1:2… Та по този повод. Имахме един в морското училище в нашия взвод викахме му Мечтата. Мечтата имаше дневник в който четем следното: “Днес докато имахме практика по “корабни двигатели” намерих калъфка от шублер. Започна да ми върви! Утре сигурно ще намеря и шублера. “
kiril-dimitrov-8q95vYQa
на 17.01.2026 в 15:32:54 #55Няма подготовка,няма експерименти,всеки мач се играе за победа.Иначе съсипват настроение на привържениците за няколко дни.Тестовете с чуждестранните отбори са мерилото за нивото ни.И тези отбори са на подготовката,но побеждават, като дойдат европейските двубой пак ни побеждават.
cvetomirmagnitski
на 17.01.2026 в 15:30:59 #54Баш па ти ще пишеш за HIV
"Съпругата" ти агент Марков ти го хвърли, сега доизживяваш в хоспис, но ти пожелавам да до живееш откриването на Бижуто. Защото не съм ти душманин.
Е, писал си доноси срещу познати, непознати, приятели и роднини, на имало да става. И ти душа носиш.
gychopopov
на 17.01.2026 в 15:30:09 #53https://www.youtube.com/watch?v=FN8ZPcCtI5Q&t=18s
Червенобрежданин
на 17.01.2026 в 15:19:52 #52Без крила си играехме май по-добре,даже биехме и правехме обрати в последните минути..
XAN_lil
на 17.01.2026 в 15:19:24 #51Ата
Ataspor
на 17.01.2026 в 15:05:58 #50XAN_lil на 17.01.2026 в 16:52:00#50 И какво му е Лапеня, колега Снажен, бърз, спортна злоба и владее изкуството на шпагата и пласирането ....и капитан е --------------- Наздраве на лаиците
Професионалистите са друга бира. За тях Янев е Анчелоти, ние играем нещо средно мужду Арсенал и Бърса, а Делова и Лапеня са, като Малдини и Барези.
Спокойствие трябва, търпение и време. Може да пропуснем Европа 4-5 години, важно е да викаме дружно Ура и да внимаваме да не навредим на крехката психика на Янев и сие.
Ай пак наздраве на лаиците
salam-drugari
на 17.01.2026 в 14:58:44 #49Цукало наранен ми изглеждаш, дерзай!
Червенобрежданин
на 17.01.2026 в 14:57:31 #48Обаче и говедата падат паралелно..от некви ново садски воеводи!
salam-drugari
на 17.01.2026 в 14:56:43 #47#44 Тез хора отоват да си купят, прах за пране, зехтин, маслини,… и между другото го комбинират с спортно-културно-масово метоприятие. Положението е win, win дет’ са вика
cvetomirmagnitski
на 17.01.2026 в 14:54:48 #46Е, то не му остават много събуждания, нека си повтаря
XAN_lil
на 17.01.2026 в 14:52:00 #45И какво му е Лапеня, колега
Снажен, бърз, спортна злоба и владее изкуството на шпагата и пласирането
....и капитан е
Червенобрежданин
на 17.01.2026 в 14:46:27 #44Методи Томанов срочно да търси клонинги на защитници като Албентоса и Матай! А до тогава-отрочетата на Вальо Илиев и Тунчев-титуляри! Гена го имат!По-зле няма да е...
kiril-dimitrov-8q95vYQa
на 17.01.2026 в 14:45:49 #43На всички ни бе ясно,че трябваше да се вземат максимум 3 футболисти,като поне един от вътрешното първенство.Само Величков и Янев не знаеха и решиха да правят селекция за шампионска лига.Сега ми е много интересно как ще ги напаснат за 3,4 седмици тези 6,7 нови.
XAN_lil
на 17.01.2026 в 14:44:16 #42Те не са виновни, а вие, че им обръщате внимание, а те се хранят от вашите обиди.. Игнорийте и те ще си епм сами
Ай
Червенобрежданин
на 17.01.2026 в 14:43:26 #41Жал ми е за тези армейски чичаци и лелки от фен клуб Харманли,дошли до Турция да гледат негледаемия ни за контроли любим отбор! (и евала за което!).Поне ще хапнат истински,турски дюнер и кадаиф! Само ЦСКА!
slayer
на 17.01.2026 в 14:42:49 #40А, мосю Потник бил на линия.
reddd
на 17.01.2026 в 14:42:45 #39sportbg.bg
salam-drugari
на 17.01.2026 в 14:41:00 #38Къде ги гледате нашите лешпери, не че ще се вкл. си тровя нервите да гледам Янев как експериментира със стария мат’рял в защита. Делова, Пастор и Лапеня не са с необходимото качество защитници за амбициите на ЦСКА. Да налага там несменяем титуляр Теодор и да търси около него други изпълнители.