ЦСКА отпътува за подготвителен лагер в Банско, като заедно с отбора замина и Душан Керкез. Бъдещето на специалиста обаче остава несигурно заради неубедителното представяне от началото на сезона.
Очакваше се днес Керкез да бъде освободен, но ръководството е решило да му даде нов шанс. "Червените" проведоха тренировка в Панчарево, вечеряха на клубната база и след това се отправиха към планинския курорт.
На разположение на треньора ще бъдат почти всички футболисти, тъй като само седем играчи на ЦСКА получиха повиквателни за националните си отбори.
USD
CHF
GBP
the_shooter
на 02.09.2025 в 10:27:30 #22К4v, май си ходил за бахур
!
Доволен изглеждаш, чак на поезия те е избило! Палавник!
the_shooter
на 02.09.2025 в 09:11:40 #21Какво е Куркор?
tundzhaka
на 02.09.2025 в 08:55:35 #20Кос е пичага ама, нещо напрежението му е дошло в повече.
194820
на 02.09.2025 в 08:37:15 #19Не е вярно.
tundzhaka
на 02.09.2025 в 08:26:10 #18Шиптъp, верно ли че ти си Куркор?
tundzhaka
на 02.09.2025 в 08:25:44 #17скандалната несъмнено я eбал, а само ми прави сфирки, оти путкaтa и мирише.
Blade_Reloaded
на 02.09.2025 в 06:39:03 #16the_shooter
на 02.09.2025 в 06:24:11 #15Бахти, к'ви неща невероятни се случват по света! Коста имал жена, даже и син имал.... Тунджакът пък иб@л Скандалната (в младежките си години).... Що пък и ЦСКА София да не направи дубъл тази година?
tundzhaka
на 02.09.2025 в 05:26:42 #14Аз говоря за дpиснятa.
Сърбин
на 02.09.2025 в 05:02:35 #13Моето мнение е, че този треньор не е за ЦСКА. Би трябвало да го сменят. Да, гадно е по средата на сезона да сменяш треньор, но май ще се наложи...
abc-xyz
на 01.09.2025 в 23:27:58 #12tundzhaka на 02.09.2025 в 00:34:34 #27 Тоя съм сигурен че в пенсионерския клуб не го пускат. Никой неможе го понася. ====== 1:1 за Светльо-Христов!
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 01.09.2025 в 22:27:21 #11На 106 съм. Но се чувствам доста млад,душата ми е млада. Още ге цепвам.Но не бабите пред входа,а млади,знойни,загорели украинки. Е,давам по някой стинка,все пак....не става,колкото и да съм младолик и жизнен,не мога да ги излъжа,че съм съвсем на 40... Но пък взимам висока пенсия и не ме бърка.Рсборий в каучуковата фабрика през соца.Здрав съм като бик. Много гадна работа,с много мръсотия,даже навремето един път като пpъgнаx в тоалетната- и цялата стена я направих черна...
tundzhaka
на 01.09.2025 в 21:34:34 #10Тоя съм сигурен че в пенсионерския клуб не го пускат. Никой неможе го понася.
tundzhaka
на 01.09.2025 в 21:31:06 #9Те и да изпаднат ще го преживее, но това няма.
tundzhaka
на 01.09.2025 в 21:29:54 #8и ще се гърчи преди това.
tundzhaka
на 01.09.2025 в 21:29:28 #7Най-добре Левски да стане шампион. Гледай как ще се гътне от злоба посрaн и с пяна на джуките.
tundzhaka
на 01.09.2025 в 21:25:45 #6не ве интересува, с кеф бих го спънал някъде да падне да си счупи манерката. Нещастен случай ще се води. Случва се.
tundzhaka
на 01.09.2025 в 21:20:19 #5дриснятa ако не го знаех щях да си помисля че е някъв саполив пубер -камплексар Той пак е комплексар , ама само дето ходи с некролоК в джоба
tundzhaka
на 01.09.2025 в 21:18:29 #4то и дриснятa гони 80 ама е като на 8. Ама компенсира тъпотата със старчески злоба.
tundzhaka
на 01.09.2025 в 21:05:51 #3И в ПутяфЪ освен подарено му тенеке, друго не постигна. 6то-7 мо място.