ЦСКА отпътува за подготвителен лагер в Банско, като заедно с отбора замина и Душан Керкез. Бъдещето на специалиста обаче остава несигурно заради неубедителното представяне от началото на сезона.
Очакваше се днес Керкез да бъде освободен, но ръководството е решило да му даде нов шанс. "Червените" проведоха тренировка в Панчарево, вечеряха на клубната база и след това се отправиха към планинския курорт.
На разположение на треньора ще бъдат почти всички футболисти, тъй като само седем играчи на ЦСКА получиха повиквателни за националните си отбори.
USD
CHF
GBP
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 01.09.2025 в 21:01:59 #2Давай,Керкенез,ти си!
Сега ще биете Банско и Добринище и ще си вдигнете самочувствието до небето.
После в АРФГ ще ги е страх да излизат срещу вас.Биете наред всички с по 3:0 служебно и сте Чемпиън с 32-ра....
Esox
на 01.09.2025 в 19:25:04 #1