ЦСКА обяви официално първото си зимно попълнение. Това е халфът Федерико Варела. Той е на 25 години, аржентинец. Идва от турския Денизлиспор. Ще трябва да замени в отбора продадения на Панатинайкос Юнус Санкаре.
"Армейци,
ЦСКА привлече полузащитника Федерико Николас Варела Ескудеро. 25-годишният футболист се изявява като плеймейкър и през есента защитаваше цветовете на елитния турски Денизлиспор. Tой премина днес медицински прегледи и парафира личния си договор, след което се включи в следобедната тренировка на отбора. Не е изключено, по преценка на треньорския щаб, новото попълнение да направи своя неофициален дебют в утрешната контрола срещу Ботев (Враца).
Феде Варела, както е наричан халфа за по-кратко, има интересен път на развитие досега. Той е аржентинец по рождение, но детството му преминава в Испания, където получава местно гражданство. Кадър е на школата на Селта (Виго), след което преминава в швейцарския тим Стад Нион. Качествата на младока впечатляват скаутите на Порто и на 18 годишна възраст техничарят подписва договор с "драконите". В продължение на три сезона Варела изиграва 70 мача и отбелязва 16 гола за дублиращия тим, а в началото на 2018 година е преотстъпен в Портимонензе, с който дебютира в елита на Португалия. Кариерата му продължава в испанската Сегунда дивизион с тимовете на Райо Махадахонда, Леганес и Лас Палмас, преди да се стигне до трансфера му в Денизлиспор.
Пожелаваме здраве и много успехи на Федерико Варела с червената фланелка!
НА ДОБЪР ЧАС!", пише в сайта на ЦСКА.
Освен Юнус Санкаре, още един футболист беше проданен от "армейците". Става въпрос за младия нападател Тонислав Йорданов, който пое към Арда.
USD
CHF
GBP
УмеренЦСКА
на 01.02.2021 в 16:38:29 #31Е-е-е, един рутинен трансфер на ЦСКА докара антицесекарите до истерия! Пазете си нервите, ще ви потрябват...
Тунчо
на 01.02.2021 в 16:32:42 #30Достойни наследници на Иванчо Хаджипенчович са припсърите,само дето Иванчо не беше мека китка.
УмеренЦСКА
на 01.02.2021 в 16:30:44 #29...Не може да им се угоди на г-дата левскари! Топспорт им пусна кукичка с червейче, че Робърта щели били да го продават на Малмьо за 750х, а те не не кълват...
Тунчо
на 01.02.2021 в 16:25:56 #28Тоя индиански туземец с църните крака от кое дивашко племе го взехте бе оранжави извратеняци?Види се сорос ви е осиновил.На път сте да реализирате мечтата на всички либерало- соросойди, евро-гейски и евро-джендърски групи ненавиждаши българщината и ратуващи за нейното ликвидиране.ГМО лойшко изпражнение е на път да стане първия член на домуз лигата без българи.Нещо като обратен апартейд срещу загиващата ни нация.
djingibi1914
на 01.02.2021 в 16:25:48 #27Кинескоп 17" Фалил си се че имаш електрика ли? Не си уцелил с покупката Не е това бъдещето на колите Това е лирично отклонение на автогигантите Истината е в топлообменните двигатели итези на водород където замърсяването е почти 0
Apostola
на 01.02.2021 в 16:21:22 #26Литекс,Олеле нищо общо с Мвр!!!
УмеренЦСКА
на 01.02.2021 в 16:21:18 #25За този трансфер научаваме чак когато е вече станал. Добре е, че се спазва "военната тайна", но ми се струва, че трансферът е "светкавичен", т.е. извършен набързо. Нищо не може да се каже от сега за качествата на футболиста, но "визитката" му е доста скромна. В Денизлиспор има 7 мача за лигата и 1 за купата през настоящия сезон. Да се надяваме, че скакутите не са сгрешили...
Apostola
на 01.02.2021 в 16:20:17 #24Сега кой ша връща мелеоните,бе СВРЪХМОРАЛНИ? Ето как си купихте Емблемата. Българското Министерство на вътрешните работи е нарушило условията на своето споразумение с Европейската комисия за отпускане на безвъзмездни средства, като е използвало средства от ЕС за закупуване на автомобили тип SUV от по-стари запаси вместо нови полицейски автомобили за всякакви терени", се казва в съобщението на ОЛАФ за разследването. Оттам препоръчват да бъдат възстановени в бюджета на ЕС близо 6 милиона евро, както и да се прецени наличието на предпоставки за откриване на наказателно производство срещу служители на българското МВР. Самото разследване е започнало през юли 2018 г., след като в ОЛАФ са постъпили сигнали за измама и присвояване на средства от ЕС по въпросното споразумение, според което на МВР трябва да бъдат доставени 350 автомобила за всякакви терени, предназначени за полицията. От ОЛАФ са установили, че Министерството на вътрешните работи е нарушило разпоредбите на споразумението, като вместо посочените автомобили е избрало да закупи известен брой автомобили SUV.
Apostola
на 01.02.2021 в 16:07:08 #23Магичен,ела да туриш малко ред,де.Посред бял ден се подхванаха,а никакви интелектни коментари не прочетох.Много злоба,влизай и казвай ко да прайм.
united 17
на 01.02.2021 в 16:04:54 #22nick-krastev
на 01.02.2021 в 16:00:04 #21Препикания гей изпълнява всички желания на любовника си от Судан. Даже когато се изтощи го презарежда и затова му вика на галено "Тролейчо".
united 17
на 01.02.2021 в 15:53:46 #20Колю тъпуту, къде го чукаш, къде се пука ??? Бегай при Китузата ти отвърти един шамар, да ти намести чакрите, чохльо с пеньоар и ролки !!!
Мик Джагър
на 01.02.2021 в 15:44:01 #19Дедо Венци, какво се превъзбуди така
Какво толкова, дори да си нарекъл електрическа кола тролей
Иначе не се обиждаш на дедо Фикус, а тука наскача като луд
nick-krastev
на 01.02.2021 в 15:43:26 #18върни се към постовете ти около Коледа/ Нова година, къде казваш, че трябва зареждаш тролея на жена ти . Тайба в изветрелия дъртак. ☆☆☆ Каква жена, какъв тролей ?
Лъже дъртия циганин, ни жена има, ни "тролей", най ми било пИдал с колИло !
united 17
на 01.02.2021 в 15:39:04 #17Triono на 01.02.2021 в 17:32:07#38 ........... върни се към постовете ти около Коледа/ Нова година......... >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
социопат зальохан, няма да ми намесваш името в 3л. ед. ч. тайба в кухата плешива хралупа !!!
united 17
на 01.02.2021 в 15:20:08 #16Triono на 01.02.2021 в 07:53:31#154 Джабър .............. Що се отнася до “тролей” дедо венци го използва , аз само го цитирах........... >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Eй, стругар заухав, нема ми вкарваш изречения в устата, щот ща ева в тъпата крива глава !!!
Я дай да видим къде съм казал там квот си писал, пеерас самовлюбен !!
DrINKO
на 01.02.2021 в 15:03:09 #15Ако след този техничният, Ганчев докара защитника от Марсилия и човекоядеца от Еквадор, говедата ще пръскат вени от яд(за справка Коконата), а резаците ще напълнят путурите с акo още от сега. Да му мислят съперниците на ЦСКА....
11_best
на 01.02.2021 в 14:54:16 #14На мен нещо не ми се нрави. Верно е, че Акрапович си е свикнал с вредните дребосъци Салинас и Умарбаев, ама ние не сме пловдивските буфери. Станахме изключително физически отбор и се надявах да смачкаме разградските джуджета. Дано компенсира с футболен интелект и техника.
aleksandar-tsolov
на 01.02.2021 в 14:48:20 #13Пълно менте,взето на пожар,да се отчете дейност При това чуплив.. Една камара пари му паднаха на ГГ бонус от щастливото влизане в групите на ЛЕ,как пък не му се откъснаха малко пари за приличен играч..а само свободни туристи..
kanchu
на 01.02.2021 в 14:07:06 #12от официалния ни сайт са го избелили с Фотошоп , ама са пропуснали краката му ............................................... за да угодят на расистите от Подуене, които все нодоволстват от черната ни селекция....