Ръководството на ЦСКА е взело решение да ревизира проектоцените на абонаментните карти и билетите за стадион "Българска армия", пише "Тема Спорт".
Както е известно, те предизвикаха широка дискусия сред червената общност, като повечето мнения бяха негативни и гласяха, че планираните цени са прекалено високи. Това е и една от основните причини, които ще доведат до намаляването на стойността на пропуските и сезонните билети спрямо първоначалната идея.
Другата е свързана със завършването на стадиона и завръщането на него. Към днешна дата изглежда, че ЦСКА ще трябва да изиграе поне две-три домакинства в България и Европа на националния стадион "Васил Левски" преди "Армията" да е напълно готов за посрещане на мачове.
Това няма как да не повлияе и на цените на абонаментните карти за стадиона.
USD
CHF
GBP
gychopopov
на 13.06.2026 в 06:57:23 #34оная хасковска кифла Галя, бившата шефка на НАП се шматкаше на криуизен кораб из Пасифика, докато Жоро - Нежния точеше данните на 5 милиона българи. ----------------------------------------------------- Докато Нежния точеше данните на НАП, разпукваха жена му от ибане и накрая му би шута!
umeren-cska
на 12.06.2026 в 20:02:50 #33...В Европа след оная трагедия на "Хейзъл" беше намерен начин да бъде осигурено спокойствието на клубните мачове. Много проста формула, да се допускат само "регистрирани" и "проверени"... Политика правилна, стига да има достатъчен "контингент"от такива, че да "пълнят" стадионите на еврограндовете. В европървенствата и световните първенства, обаче, все изникват прояви на вандализми, в които се оказват участници представители на "цивилизовани" нации и то такива, в които в техните национални първенства няма никакви сведения за вандализми. Там май всичко е вкарано под контрол, ама в "големите първенства" все нещо не е така. Време е и в "големите първенства" да се въведе "контрол", но УЕФА и ФИФА още не са въвели някакво "сканиране" в мачовете на европейските и световни първенства. ...Ясно е, че на ФИФА задачата е по- сложна, ама да си се оправят. Съобщават за разни безредици около стадион "Ацтека". Колко е вярно не знаем. Знаем само едно, че когато се играе футбол, винаги има "екстремистки" прояви...
umeren-cska
на 12.06.2026 в 19:38:53 #32По форумите, където се обсъжда политиката на ЦСКА за достъп до новата Армия повече коментари (разнопосочни, естествено) не се насочват върху цените на "достъпа", а до това "сканиране". Като че доста цесекари са настроени негативно, което (няма как) ще се отрази върху посещаемостта на новия стадион. Резултатите от тази непривична за България инициатива може да бъде оценена чак когато даде "плодовете" си. Именно ще бъде ли решен успешно проблемът с вандалщините? И на каква цена? ...Всеки знае, че няма зло без добро и обратно... А това, че много цесекари се отнасят към тая инициатива отрицателно е съвсем нормално нещо. Колко са тези, които си мечтаят да прекарат приятно на стадиона на любимия си отбор и тези, които отиват там за да правят поразии? В парка (Борисовата градина) много софийски граждани отиват в свободното си време за да си разходят децата и кучетата. Без никакви намерения да правят поразии. Вярно е, че има разни "бандички", които ходят там с подобни нездрави намерения. Ама я да си представи някой ако се въведе "контрол" върху достъпа до алеите на Борисовата градина свързан с някакви "карти" и "сканирания"! Колко софиянци ще се "сканират" за да си разходят детето или кучето в парка? Ще има, разбира се, пълна безопасност, само няма да има "Джони Уокър" по алеите. ...Обикновените и лоялни граждани не могат да бъдат възхитени когато ги третират като потенциални престъпници. Колко такива ще се откажат в сравнение с "громилите" ще се види. Ей в това е "ключът на бараката". В този смисъл ще трябва да се изчакат резултатите от "изкуствения отбор", който може и да донесе положителни, но и отрицателни резултати...
SuperMario
на 12.06.2026 в 18:39:10 #31обиколка из България с цел продажба на аб. карти = обиколка из България с цел продажба на фен. карти
oficer1
на 12.06.2026 в 18:38:26 #30То вЕрно, че както си думахме снощи с Чубака, всеки трЕЕа си казва мнението, ама нЕкои са потънали в "зоната на здрача" ...., а там са им отнели мозАкО...

SuperMario
на 12.06.2026 в 18:28:53 #29Така нареченото "ревизиране" на цените на абонаментните карти и билетите означава, че въпреки предлагането (обиколка из България с цел продажба на аб. карти), няма продажби, или продажбите са много мижави... Пазарната цена на една стока се определя от търсенето и предлагането на пазара. Когато една стока (абонамнтните карти и билети) не се продава - намаля се цената! А и някой (най вероятно джуджето), когато е зарибявал сегашния собственик (баламурник) най вероятно го е подвел (разбирай измамил) с реалния брой на феновете на цска, които "на всяка цена" ще купят абонаментите карти и билетите, и то на астрономическите цени, които реално не са по джоба на редовите фенове на отбора!
oficer1
на 12.06.2026 в 16:59:50 #28Децата на Цола се напъват, ама милицията не спи!
Бижуто и всичко около него ги докарва до обостряне на шизофренията им!
Да евЪ и малоумите!
grizzlybear1948
на 12.06.2026 в 16:48:47 #27Нако, още не може да вдене, че нормалните хора си има любим отбор от който се интересуват... А той, завалията се лута между Разград и следващия проект.
krisross_sv
на 12.06.2026 в 15:39:02 #26vladimir-nikolaev
на 12.06.2026 в 15:37:29 #25Световното първенство почна,а още ни занимават с тия тъпаци и комунисти от урода гмо микре-ловеч-етрополе

sssauron
на 12.06.2026 в 14:09:32 #24Вангела добре ви обясни защо е необходимо да ви снемат биометрични данни - защото в чужбина има действащи закони срещу хулиганството, а тук няма, затова мерките ще ги взимат от клуба - като сгафиш - бан и палка у г.ъзо. Никой няма да търпи изклесляци като Кюстендилеца и обкръжението му от престъпници да дерибействат на стадиона. Мисля, че за добро ви маркират, пътят към Ада винаги е постлан с добри намерения
И хич не ми пука де, щото няма да стъпя на бижуто ви, когато Валтера ни построи и на нас, ще му мисля. т.е. никога 
reddd
на 12.06.2026 в 13:39:41 #23“Ще може ли ако фен няма предварителна регистрация да си направи такава преди самия мач на стадиона?” Ще може, доколкото разбрах, ще има постоянен пункт за регистрация и по време на сезона.
donaldtrump
на 12.06.2026 в 13:16:37 #22Злите езици говорят, че билетите на Добри Джуров Арена ще са от порядъка на 30 стотинки. Колкото струваше един хляб по тяхно време
grizzlybear1948
на 12.06.2026 в 13:14:51 #21Най ме кефят коментарите на братчедите и завистта, която блика от дребните им душичките.
Иначе, съм се прежалил да ми снимаш Уйната вена. 
нешо
на 12.06.2026 в 13:07:07 #20Усетиха, че това е стадион, а не опера и трябва да има колкото се повече фенове на стадиона.Но с тая предварителна регистрация пак ще има отлив на фенове. Ще може ли ако фен няма предварителна регистрация да си направи такава преди самия мач на стадиона?Ако не може е върха на тъпотията.
OrangeHog
на 12.06.2026 в 12:56:39 #19просяци
и ф@тмаци
ChernotoVlechugo
на 12.06.2026 в 12:34:46 #18На нея съм и дал да ми сканира гъзните вени
ChernotoVlechugo
на 12.06.2026 в 12:34:08 #17Галя

14_k4v_88
на 12.06.2026 в 12:20:02 #16Влад на старата армия се катереше на колодрума и зяпаше мачовете оттам
VLAD
на 12.06.2026 в 12:04:57 #15Ами, който го е страх с трите имена, рожден ден и адрес плюс дланта да не му откраднат милионите да си седи домА. Или понеже гледам явно имате милиони си вземете ложа Платиниум. Там едва ли сканират длани.