ЦСКА победи с 6:2 състезаващия се във Втора лига ЦСКА II в контролна среща. Двубоят се състоя от две полувремена по 35 минути и бе част от заключителната част на лагер-сбора в град Банско.
Тимът на Александър Томаш поведе още в третата минута след гол на Илиан Илиев. Зюмюр Бютучи удвои само две минути по-късно.
Момчетата на Владимир Манчев успяха да възстановят равенството с попадения на Марк-Емилио Папазов в 8-та минута и на Радослав Живков в 10-та. До края на първата част точни още бяха Джонатан Линдсет и влезлият от резервната скамейка на мястото на Джеймс Ето'о - Улаус Скаршем, правейки резултата 4:2 за ЦСКА.
След почивката Джейсън Локило и Аарон Исека замениха Илиан Илиев и Зюмюр Бютучи, като именно Исека се разписа в 60-та минута.
Две минути по-късно Джонатан Линдсет отбеляза второто си попадение в срещата и оформи крайното 6:2. Последният съдийски сигнал беляза края на лагера в Банско.
Стартов състав на ЦСКА: Густаво Бусато, Браян Кордоба, Юлиан Илиев, Иван Турицов, Емануел Шакич, Тобиас Хайнц, Марселино Кареасо, Джеймс Ето'о (18' Улаус Скаршем), Джонатан Линдсет, Зюмюр Бютучи (35' Джейсън Локило), Илиан Илиев (35' Аарон Исека)
Стартов състав на ЦСКА II: Боян Загорски, Лъчезар Иванов, Росен Маринов, Александър Бучков, Наско Цеков, Петко Панайотов, Виктор Василев, Никола Борисов, Симеон Чатов, Марк-Емилио Папазов, Радослав Живков (35' Теодор Александров)
USD
CHF
GBP
german
на 07.09.2024 в 15:04:37 #6занимават народа с незначителни контроли, А в същото време нЕкои страдат без Порше
edin_chovek
на 07.09.2024 в 14:56:44 #5Коса избухва само с 10 поредни , значи е умерен кичелин
Премести ли се на северния балкон , съм виждал монолози и от по 35 поредни поста
Един път викам я , статия с 600 коментара , кво са се псували , влизам да видя , те останали 300 , баннали коса и 300 изчезнали
XAN_lil
на 07.09.2024 в 14:24:42 #4Добре че са били частите по 35 мин, като нищо да са паднали над 10 гола... И двата отбора са трагедия в защита, почти всеки удар е гол.. Дано поне в головете да е имало майсторство... ....и все пак, хендикап от -15 точки са малко, за старта към 32 титла
edin_chovek
на 07.09.2024 в 13:45:33 #3Естествено , че втория отбор ще пусне на първия малко голове за самочувствие
Да видят как се цепи мрежа след гол
И Ся с Локо сф мъка
09866433
на 07.09.2024 в 13:41:46 #22:2 в 10тата мин
сериозно дерби е било
VLAD
на 07.09.2024 в 13:41:08 #1Стига го пуска тоя герой от Мъпет шоу бре. Човек не мое се нахрани.