ЦСКА имаше смазващо предимство при владението на топката в трите си мача от началото на сезона. "Армейците" контролираха кълбото в 69% от времето срещу Ботев Пловдив (1:1) и в 75% срещу Спартак Варна, а в събота вечер срещу Локомотив Пловдив (0:1) процентът спря на 60.
Столичният гранд на практика надигра съперниците и в трите кръга, а статистиката за отправени удари и създадени положения го затвърждава. Футболът обаче е игра на голове, а такива при "армейците" липсват. До момента те отбелязаха едва две попадения - на Йоанис Питас от дузпа на "Колежа" и на Улаус Скаршем срещу събрания "от плажовете" отбор на Спартак.
Душан Керкез няма вина за закъснялата селекция, тъй като очакваше 80% от новите попълнения още на лагера в Словения. По свои думи. Босненският специалист обаче трябва да е забелязал, че подопечените му изпитват сериозен брак пред гола и той е човекът, който трябва да го коригира.
USD
CHF
GBP
194820
на 04.08.2025 в 14:05:52 #21Копи, пейст, редакция, цял жавот си изкара така дрътия воден плъх, агент нидялко, щото не може да измисли нищо, така е свикнал пеераса пропаднал
194820
на 04.08.2025 в 12:26:53 #20Споко бе дръто водно гомно, тебе курбан няма да те вземат, не ставаш, стара пеераска кожа и увиснало месо, не мое се дъвчат.
194820
на 03.08.2025 в 19:19:47 #19Направена е магия на отбора, затова трябва да се принесе в жертва и курбан 100 броя лудогорски вакли овце и 100 броя тлъсти искърски говеда и раздаде на бедните.
194820
на 03.08.2025 в 19:15:28 #18Стига рева, нямаш думата, който плаща, той поръчва музиката!
oliver83
на 03.08.2025 в 19:09:45 #17Тръгвай си Керкез че гледам само едно бльскане и ритане на топката по далеч от вратата. Този отбор нито има идея какво прави на терена нито знае как се атакува и вкарва голове. За 3 мача имат 2 гола.Хората когато правеха селекция той отиде на почивка рано било трансферия прозорец бил чак до септември. И другите одбори обраха всичко по добро от нашия пазар, и то одбори който се чудеха дали ще съществуват като Лок Пловдив, Спартак Варна ,Ботев Пловдив,Ботев Враца,а другото ЦСКА направи цял нов одбор от 16 транфера и срещу Септеври за едно полувреме ги разкатаха.Не знам срещу нас какво ще става.На това тъпо маллоумно ръководство му повтаряхме от миналата година още че закъсняват със селекцията а те оллигофрените си клатеха краката. Сега да си събират куфарите и да се махат. Мамицата ви умствено изостанала недорасла. Селекцията се прави още преди подготовката.Ако е Стойчо или ѝЛюбо да беше половината ги шамаросал
VLAD
на 03.08.2025 в 18:15:58 #16Владимире, ти "лудогорец" ли си или просто "антицесекар _________ А? Ко? Къде видяхте Владимир? Аз надушвам само Нако Мангала.
SuperMario
на 03.08.2025 в 18:13:53 #15"ЦСКА владее топката, но не знае какво да прави с нея..." ----- Играчите не знаят какво да правят с топката, когато я владеят, защото явно и на треньора не му е ясно (не знае) какви наставления да им даде, когато те владеят топката... На прост фенски език тълкованието на това безсилие на играчи и треньор се нарича - посредствен практически опит(некадърност) и ниско квалифицирана подготовка, както и ограничени знания по дадената футболна материя....
ventsi-venkov
на 03.08.2025 в 17:41:29 #14Пожелавам ти поне веднъж да разбереш какво е да подкрепяш истински отбор с истински привърженици ,а не с платени тролове от заводите,или полуграмотни шалвари от околните селца....успех срещу унгарците
ventsi-venkov
на 03.08.2025 в 17:29:38 #13Владимирчо,ти от кой отбор си,бе,оня,дето ви подаряват билети в комплект пакетче семки всеки кръг и не може да напълните и един сектор ли...антибиотик-биовет-хюмнефарма проекта,а?
УмеренЦСКА
на 03.08.2025 в 17:19:30 #12...Айде, припкайте в комплект на страницата на мача със Славия. Мен там няма да ме видите, ГОСПОДА такива...
Esox
на 03.08.2025 в 17:16:40 #11На ски... тоя несретник у пътя не мое да ходи направо, вие ски?!?
Ataspor
на 03.08.2025 в 17:13:12 #10shadow на 03.08.2025 в 20:10:37#15 Жив е той жив е, там в храсталака... Сега и мастития адвокатин ако се появи ще сме в пълен състав за мача --------------- Той е на ски
УмеренЦСКА
на 03.08.2025 в 17:09:40 #9...Чухте ли бре, какво ви хортувам!..
tundzhaka
на 03.08.2025 в 17:09:25 #8Как няма да се появи, та нали след малко идва мача на Левски и трябва да cepe.
УмеренЦСКА
на 03.08.2025 в 17:09:05 #7Неумението на нападателите на ЦСКА да вкарват е проблем на ЦСКА. Това е темата на статията. За Левски и Лудогорец и дума няма в нея.
tundzhaka
на 03.08.2025 в 17:08:56 #6Какняма се появи,нали след малко идва мача на Левски и трябва да cepe.
Esox
на 03.08.2025 в 16:59:02 #5УмеренЦСКА
на 03.08.2025 в 16:41:52 #4...Наш Владко е в еуфория от победата на Лудогорец над Добруджа...
УмеренЦСКА
на 03.08.2025 в 16:38:58 #3Истина е, че ЦСКА не си реализира положенията в мачове, в които има сериозно превъзходство. Дали това е резултат на неуменията на нападателите или банална липса на късмет (доста греди бяха отчетени). Във всеки случай още е рано да се поставят "генерални оценки".
194820
на 03.08.2025 в 16:37:23 #2Владко кренвиршарче сладко, два- три фена ще подкрепят тумора от разграт, а хиляди Феленцварош, включително и аз, точно заради измислени фенове, като тебе. А кой е патладясал и кой ще послесдва, ще се разбере, когато думуса гушне букета(ковид за малко да то тръшне) или си обере крушите, тогава се правете на велики, няма да е далече.