Съдът в Лозана обяви датите за две дела на ЦСКА в КАС. И двете са на 9 февруари (вторник), видя ТОПСПОРТ.
Първото е под номер 2020/A/6878 - Иван Боладо Паласиос срещу ПФК ЦСКА София (така е изписан клубът в сайта на КАС) и ФИФА.
Второто е под номер 2020/A/6879 -Жоакин Барсена Уриарте срещу ПФК ЦСКА София и ФИФА.
Иван Боладо беше привлечен на "Армията" през сезон 2011/12 и записа само един мач, в който се контузи тежко, след 32 минути на терена.
USD
CHF
GBP
sailor_varna
на 06.02.2021 в 07:59:14 #23Снощи така са се развихрили страстите, че даже онзи чикибоец е пропуснал да предложи жена за цяла нощ ...
bozhidar-nikolov-ZIgIkrFL
на 06.02.2021 в 07:00:16 #22С една дума, ЦСКА никога не е напускал АРМИЯТА.
shturetc
на 06.02.2021 в 03:04:11 #21А по-доле,обрязаният глиган Алиджан,давал акъл по българска граматика с:" НЕ ГРАМОТНИК"
ТъйВа у НЕГРАМОТНАТА свиня-припс
shturetc
на 06.02.2021 в 00:06:38 #20И да видохте,припсове отцепредателски и безродни,словото на старото чорбе Охльовский..И да го опознаете,и дано разберете(едва ли) що ви се дума! Инак целувайте дупарата на тия,де ви кръстИа фк Лупи през лето 2016,а подир туй вЪ отрепаА сО правата лопата у зурлите и ви натресоА на Кочинпарк пресветлий тим Кърпачев ЛоИч(йош Осъм,ЛЕКС,Литекс и прочие)
Ohliovski_reboot
на 05.02.2021 в 22:27:08 #19И го видѣ Иованъ Боладовъ и Мѹ рече "не си ли ти ЦСКА, видѣхъ те съ Неговата іемблема?" "Ни Го ꙁнамъ, ни Го поꙁнавамъ" отговори Тирето. И се обади Ѹриарте: "вѣрно е, и аꙁъ го видѣхъ да рита на Армиіата, Тоі е!" "Не Го поꙁнавамъ и не ꙁнамъ ꙁа Кого говоришъ! Аꙁъ съмъ Литексъ от Ловечъ!" повтори -Софиіа. И стана Ангелъ Топспортскі го посочи: "Ти си ЦСКА, и аꙁъ те видѣхъ съ црвена кошѹла въ ЛЕ!" "НЕ СЪМЪ АꙀЪ ТОІА ОТБОРЪ И НѢМАМЪ ОБЩО С НЕГО, ОСТАВИ МЕ НА МИРА!" И пропѣха трети петли.
sly
на 05.02.2021 в 18:54:48 #18"Знам че е сложно за теб, но няма как да ти го начертая... " Ха,ха,ха,ха,ха!
22.01.2021 в 17:19:06 #187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на ПрокОратурата!"
Ха,ха!
Педрело, НЕ ГРАМОТНИК!
sly
на 05.02.2021 в 18:50:36 #17А бе тъпако, научи се кака се пише! ха,ха! Педерло написал ПРОКОРОР!
sly
на 05.02.2021 в 18:48:57 #16не си пъхай гагата в материя от която не отбираш...Съзнаваш ли каква простотия е родила кухата ти главичка? Не само че си проСт ама и си направо проЗт! Ха,ха,ха! Кой прост, бе педерло! Статия: "Новите членове на УС на Левски официализираха влизането на Васил Божков в клуба" https://news.bg/levski/novite-chlenove-na-us-na-levski-ofitsializiraha-vlizaneto-na-vasil-bozhkov-v-kluba.html 17:45:10#83, автор waterloo!Васил Иванов Кънчев (Апостола)!!!!!!!!!!!!!!!!!! И още! 1879-Освобождението на България според Галка!waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06 #187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на ПрокОратурата!" Васил Иванов Кънчев! Ха,ха, Прокоратурата! ха,ха Целият форум го видя!" ЙОРИСКАТА! ПрокОратурата Ангелов, отивай да метеш склада! Ха,ха! Некадърнико, научи се да пишеш, бе неграмотник! Ти от какво разбираш, ма!
sly
на 05.02.2021 в 18:48:19 #15не си пъхай гагата в материя от която не отбираш...Съзнаваш ли каква простотия е родила кухата ти главичка? Не само че си проСт ама и си направо проЗт! Кой прост, бе педерло! Статия: "Новите членове на УС на Левски официализираха влизането на Васил Божков в клуба" https://news.bg/levski/novite-chlenove-na-us-na-levski-ofitsializiraha-vlizaneto-na-vasil-bozhkov-v-kluba.html 17:45:10#83, автор waterloo!Васил Иванов Кънчев (Апостола)!!!!!!!!!!!!!!!!!! И още! 1879-Освобождението на България според Галка!waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06 #187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на ПрокОратурата!" Васил Иванов Кънчев! Ха,ха, Прокоратурата! ха,ха Целият форум го видя!" ЙОРИСКАТА! ПрокОратурата Ангелов, отивай да метеш склада! Ха,ха! Некадърнико, научи се да пишеш, бе неграмотник! Ти от какво разбираш, ма!
sly
на 05.02.2021 в 18:45:49 #14Статия: "Новите членове на УС на Левски официализираха влизането на Васил Божков в клуба" https://news.bg/levski/novite-chlenove-na-us-na-levski-ofitsializiraha-vlizaneto-na-vasil-bozhkov-v-kluba.html 17:45:10#83, автор waterloo!Васил Иванов Кънчев (Апостола)!!!!!!!!!!!!!!!!!! И още! 1879-Освобождението на България според Галка!waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06 #187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на ПрокОратурата!" Васил Иванов Кънчев! Ха,ха, Прокоратурата! ха,ха Целият форум го видя!" ЙОРИСКАТА! ПрокОратурата Ангелов, отивай да метеш склада! Ха,ха! Некадърнико, научи се да пишеш, бе неграмотник! Ти от какво разбираш, ма!
sly
на 05.02.2021 в 16:57:31 #13droidc3p0, името му е Галка! Много му отива!
sly
на 05.02.2021 в 15:50:47 #12Статия: "Новите членове на УС на Левски официализираха влизането на Васил Божков в клуба" https://news.bg/levski/novite-chlenove-na-us-na-levski-ofitsializiraha-vlizaneto-na-vasil-bozhkov-v-kluba.html 17:45:10#83, автор waterloo!Васил Иванов Кънчев (Апостола)!!!!!!!!!!!!!!!!!! И още! 1879-Освобождението на България според Галка!waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06 #187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на ПрокОратурата!" Васил Иванов Кънчев! Ха,ха, Прокоратурата! ха,ха Целият форум го видя!
sly
на 05.02.2021 в 15:45:01 #11waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06 #187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на ПрокОратурата!" ЙОРИСКАТА! ПрокОратурата Ангелов, отивай да метеш склада! Ха,ха! Некадърнико, научи се да пишеш, бе неграмотник!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 05.02.2021 в 15:32:24 #10Педерло трол ами имуществото се продава,и колкото покрива от задължението толкова
ама че си проСт
ама ако останат още пари за даване,и ако нямаш наследник
чакаш от умрял писмо
нашия трол е много по-добър от троловете на рогите
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 05.02.2021 в 14:59:29 #9Няма сила която да те накара да платиш дълга на друг(умрял)
ако не си му наследник
emidobre
на 05.02.2021 в 14:48:08 #8Нека злобните човечета да си дрънкат, едно по едно ще ги изчистим тия дела, то всичко се прави с мисъл
която при някой индивиди липсва
, накрая всичко ще си дойде на мястото
!!! САМО ЦСКА !!!
TRL
на 05.02.2021 в 14:20:49 #7Като са изпуснали Баба Дора, защо ревът ?
machkai-kobra-2
на 05.02.2021 в 13:24:00 #6Какво значи ФИФА не приема че сме наследник на старото ЦСКА И какво означава че ФИФА... Приема че сме наследник на старото ЦСКА само когато трябва да се плаща Еее не става така Малко ми прилича на една декларацийка писана от едни мозАци.... Ние не плащаме наем на стадиона щото си е НАШ. Ние си събрахме парите от закуски за 1г и го построихме. Ама ще го броим ужким за държавен докато не ни дадът едни два мелеона да си оправим кабриото И ПОСЛЕ ПАК СИ СТАВА НАШ И САМО НАШ
steiner
на 05.02.2021 в 13:13:36 #5Щом е за плащане сме ЦСКА.За спортната история,говедата им се иска да сме Литекс.Така и дявола чете Евангелието.
djingibi1914
на 05.02.2021 в 12:57:59 #4Изхождайки от всичко това, а и от решение на CAS, че новият клуб използва елементи, които съставляват идентичността на първоначалния длъжник, ДК счита, че тези елементи надделяват над аргументите, изложени от новия клуб ("ЦСКА-София"). В резултат на това ДК счита, че въз основа на информацията и документацията няма друга алтернатива, освен да направи извода, че новият клуб, ПФК "ЦСКА-София", изглежда е спортен наследник на първоначалния длъжник (ЦСКА)." ======================================================================= Педерло Не си съставяй(измисляй) УТОЧНЕНИЯ По горния абзац е случайно или неволно пропуснат при копи/пейста