Ботев Враца и Арда се срещат в четвъртфинален сблъсък за Купата на България. Двубоят на стадион "Христо Ботев" във Враца е от 15:00 часа и ще бъде ръководен от Драгомир Драганов.
Първият полуфиналист е ЦСКА, който надигра ЦСКА 1948 с 2:0. По-късно днес пък е чаканият сблъсък между Лудогорец и Левски. В последен четвъртфинал един срещу друг се изправят Локомотив Пловдив и Ботев Пловдив в четвъртък.
Ботев Враца и Арда започнаха колебливо пролетния дял, допускайки загуби в София. Ботев отстъпи на Левски с 1:3, докато Арда загуби от ЦСКА със същия резултат.
В директните мачове врачани са в серия от 2 поредни победи. Иначе домакините стигнаха тази фаза след победи над Загорец (4:1) и Добруджа (1:0). Арда се класира, надделявайки над Фратрия (2:1) и Черно море (3:0).

USD
CHF
GBP
StefchoSofeto
на 11.02.2026 в 16:17:59 #28Нако-евнуха, пиел бърбън..... Накооооо, тва е пиkня бе, чифyyyyyтинооо... Никога няма да разбереш.... Шот' си свикнал на "златен дъжд"... Горкия....
sssauron
на 11.02.2026 в 14:57:32 #27Добре не биха в редовното време, че иначе само ще се зорат, честито на Кърджали
salam-drugari
на 11.02.2026 в 14:52:27 #26Нако мангала е ял здрав кор в Троян. Факт!
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 11.02.2026 в 14:29:23 #25А беее...какъв футбол!??? Току що нашето троянско момиченце ЛОРА ХРИСТОВА спечели бронзов медал в биатлона ....и то с чиста стрелба ...срещу френските допингирани *** които като финишират лигите от допинга им текат от 50 см ?!!
sssauron
на 11.02.2026 в 14:23:30 #24Сейнито си е ОК, ама нямаме читави централни защитници, взехме един сърбин, ама още не е влизал в игра, дано да е читав, ама такъв като Кабаши със свещ ше търсим.
german
на 11.02.2026 в 14:20:14 #23няма да се кОсиш, сейнито прави хет трик до края на мача и после финалЯ ви е на 1 крачка
sssauron
на 11.02.2026 в 14:16:53 #22Абе, по-добре да си паднем в редовното време и да се натегнем в първенството, така или иначе купата няма да вземем, защитата ни е титанично зле, просто не мога да ги гледам, а днес и младото ни вратарче пуснали да се отрака, ама яде кривака
german
на 11.02.2026 в 14:16:51 #21хммм, бърбън с мезе пилешки крилца
е все едно "дом периньон" със шопска салата
ChernotoVlechugo
на 11.02.2026 в 14:15:21 #20На полуфинала с Враца, на финала със Сопут -хау и наздраве
panayot_stamenov
на 11.02.2026 в 14:14:52 #19Употребата на пилешки крилца с пържени картофи несъмнено е признак за висока класа
seal
на 11.02.2026 в 14:14:48 #18това делиорманец да говори за кучешка радост, ми напомня за канибализъм
sssauron
на 11.02.2026 в 14:14:46 #17Оф, пак ни поведоха, мнооого зле е защитата, ама по-добре да паднем в редовното време, да се не морат с продължения, че иде мач с Добруджа дето ни е по-важен
sssauron
на 11.02.2026 в 14:07:40 #16Салам, така си е
salam-drugari
на 11.02.2026 в 13:59:21 #15Сосис На читаците вярата им не им разрешава да консумират. Тъй, че no capiche, не може козоебача да разбере врачанската душа.
german
на 11.02.2026 в 13:57:50 #14ся, като вдигнем Бижуто в Армейската градина и се заемаме с Бижу #2 Ню Йорк, няма да оставим приятелите в беда
sssauron
на 11.02.2026 в 13:53:33 #13И делиорманския елитен г.ей се обади
Много ясно, че за рикията си требе и мезе, а мезето се вади от картофената нива, капиш
salam-drugari
на 11.02.2026 в 13:44:44 #12Много рикия пият у Враца, това им е проблема. Поне преди мач трябва да ги ограничават.
sssauron
на 11.02.2026 в 13:39:22 #11Хер Джерман
Цръния е добър, този Стойчев е малко абен, ама карай, на подарен кон зъбите се не гледат
Ама те, изравниха ни, защита си е леш, тва е положението
cvetomirmagnitski
на 11.02.2026 в 13:39:07 #10Очертават се тежки полуфинали с Враца.
Все пак, надявам се на анализите на Грозданов довечера, че да се появи искрица надежда
german
на 11.02.2026 в 13:36:25 #9сауронич, стига си мърморил, е виж какъв черен диамант сме ви харизали, мачкате безмилостно