Ботев Враца и Арда се срещат в четвъртфинален сблъсък за Купата на България. Двубоят на стадион "Христо Ботев" във Враца е от 15:00 часа и ще бъде ръководен от Драгомир Драганов.
Първият полуфиналист е ЦСКА, който надигра ЦСКА 1948 с 2:0. По-късно днес пък е чаканият сблъсък между Лудогорец и Левски. В последен четвъртфинал един срещу друг се изправят Локомотив Пловдив и Ботев Пловдив в четвъртък.
Ботев Враца и Арда започнаха колебливо пролетния дял, допускайки загуби в София. Ботев отстъпи на Левски с 1:3, докато Арда загуби от ЦСКА със същия резултат.
В директните мачове врачани са в серия от 2 поредни победи. Иначе домакините стигнаха тази фаза след победи над Загорец (4:1) и Добруджа (1:0). Арда се класира, надделявайки над Фратрия (2:1) и Черно море (3:0).

USD
CHF
GBP
salam-drugari
на 11.02.2026 в 13:31:58 #8Брех Сияйния Сняг и той вкарал деба!
sssauron
на 11.02.2026 в 13:30:55 #7Баси, поведохме
salam-drugari
на 11.02.2026 в 13:29:51 #6Нюйоркчани срещу родопанци, труден избор за мен. Ама понеже в ардюхите има повече бивши говеда, ще викам за пустиняците.
sssauron
на 11.02.2026 в 13:19:24 #5Виновен за гола е Стойчев, сам падна, и остави този от Арда да подаде за гола, това момче не става нито за ЦСКАС, нито за Ботев, нито за А група...
sssauron
на 11.02.2026 в 13:13:38 #4Е аз нали това ви приказвам - на полусезона си разбихме защитата, бегаха Кабаши и Чорбаджийски, бега Евтимов, и сега ще духаме супата и от такива несретници като Арда...
sssauron
на 11.02.2026 в 13:11:54 #3За съжаление с някой друг ще сте на финала, но успех ви желая
sssauron
на 11.02.2026 в 12:43:45 #2Кучев
14_k4v_88
на 11.02.2026 в 12:22:27 #1Кулаааагииин
Всички сме за Ботев