Лудогорец домакинства на Левски в четвъртфиналите на турнира за Купата на България. Първият съдийски сигнал в Разград ще бъде даден в 18:00 часа. Наряда за главен съдия получи Волен Чинков.
Двата отбора играха само преди осем дни за Суперкупата на България. Разградчани спечелиха с 1:0 в София. Те са и в серия от три поредни победи във всички турнири. "Сините" пък се отърсиха от поражението след успх с 3:1 над Ботев Враца през уикенда.
Оптимизъм в лагера на гостите бе внесен с дебютни голове на новите попълнения Армстронг Око-Флекс и Хуан Переа срещу Ботев Вр. Лудогорец пък се справи с Локомотив София на лошия терен в "Надежда" със същия резултат - 3:1, след като стигна до обрат.
На 5 март съперниците отново ще играят в Разград, но този път за първенство. Така серията им от срещи ще продължи. Първият мач между Левски и Лудогорец на "Георги Аспарухов" преди зимната пауза завърши при нулево равенство.

USD
CHF
GBP
salam-drugari
на 11.02.2026 в 18:24:04 #89Светльо кренвирш ли беше бре? То вие сте такива фенове, че не може ви разпознае човек за кой отбор викате. Както и да е. Честито
DrINKO
на 11.02.2026 в 18:16:04 #88Требъл, дабъл, сингъл, ЗЕРОООООО, ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА ГОВЕДА!!!!!!!
more-ole
на 11.02.2026 в 18:08:28 #87Томето.... Томето да казва, предполагам много го е яд... съдията.... феновете и те така.
irina-borisova
на 11.02.2026 в 18:08:24 #86...НЕ СЕ ХАБЕТЕ И ЯДОСВАТЕ. ИГРАЛИ СТЕ ДОБРО, НЕМАЛИ СТЕ ШАНС!
meiyo
на 11.02.2026 в 18:08:23 #85Шлоьосссссс..
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 11.02.2026 в 18:08:19 #84Е откъде да то схвана иронията. Като изначално си сбъркан. Не съм Говедо. Както и да е. *** Аз тоя същия в студиото, който твърдеше,че Лески били по-добри,сега изтърси,че купата вече "била далеч"...
Аз на това мога да кажа,че е "ирония".
Значи невъзможното е "далеч".
А близкото е невъзможно?
salam-drugari
на 11.02.2026 в 18:07:54 #83Умерен пише се “мИчта”
kremvirsha
на 11.02.2026 в 18:07:14 #82'ахти чудото чуек . Тия сини венчета имали рижав не..гър.
УмеренЦСКА
на 11.02.2026 в 18:06:02 #81...Туто финито... Още една "мечта" умря...
irina-borisova
на 11.02.2026 в 18:04:54 #80...ЗАМИНА ДУБЪЛА...
salam-drugari
на 11.02.2026 в 18:04:35 #79Говеда, това е само началото на края. Шимбанзеата ше ва клатят и за лампионата.
mottorrhead
на 11.02.2026 в 18:03:29 #78user avatar 107147 Следвай salam-drugari на 11.02.2026 в 19:52:58#122 Матор моля ти се обясни на светослав_христов, що е то “извънземния футбол на ЦСКА”, че ш’ си умре просто говедо. Много сбито... ЦСКА са отбор а лески оБор
salam-drugari
на 11.02.2026 в 18:03:08 #77светлозар_ристюв Не бъди квадратен, както каза Ума Търман на Джон Траволта в Pulp Fiction. Опитай се да схванеш с рогатата си глава нещо което му се казва “ирония”.
mottorrhead
на 11.02.2026 в 18:02:04 #76И втората отиде по дявoλите
boris
на 11.02.2026 в 17:57:34 #75Веласкес се е научил да псува на български. Четеше си по устните.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 11.02.2026 в 17:57:24 #74Коментатора е бавноразвиващ се в 3-ти клас. Как може едни и същи елементарни реплики,коментари и квалификации
УмеренЦСКА
на 11.02.2026 в 17:55:48 #73...Май Лудогорец ще се класира, малко време остана за "обръщалка"...
meiyo
на 11.02.2026 в 17:55:43 #72Чинката деликатно подира говедата и накрая пак.. чоки-чоки..
salam-drugari
на 11.02.2026 в 17:52:58 #71Матор моля ти се обясни на светослав_христов, що е то “извънземния футбол на ЦСКА”, че ш’ си умре просто говедо.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 11.02.2026 в 17:52:48 #70119# Ами не,щото първото полувреме не изгони левскаря с втори жълт. А сега ВАР прецениха известното -футбола не е балет и е контактен спорт. А покрай пенала,на всеки му се пада...
Да пръднеш-и ще падне....