Лудогорец домакинства на Левски в четвъртфиналите на турнира за Купата на България. Първият съдийски сигнал в Разград ще бъде даден в 18:00 часа. Наряда за главен съдия получи Волен Чинков.
Двата отбора играха само преди осем дни за Суперкупата на България. Разградчани спечелиха с 1:0 в София. Те са и в серия от три поредни победи във всички турнири. "Сините" пък се отърсиха от поражението след успх с 3:1 над Ботев Враца през уикенда.
Оптимизъм в лагера на гостите бе внесен с дебютни голове на новите попълнения Армстронг Око-Флекс и Хуан Переа срещу Ботев Вр. Лудогорец пък се справи с Локомотив София на лошия терен в "Надежда" със същия резултат - 3:1, след като стигна до обрат.
На 5 март съперниците отново ще играят в Разград, но този път за първенство. Така серията им от срещи ще продължи. Първият мач между Левски и Лудогорец на "Георги Аспарухов" преди зимната пауза завърши при нулево равенство.

USD
CHF
GBP
14_k4v_88
на 11.02.2026 в 09:22:28 #9Косакис
ChernotoVlechugo
на 11.02.2026 в 09:03:13 #8Днес играят отборите на Агата и Наложницата му, единсвената интрига е ще поиска ли пак Агата да оноди Наложницата или ще и подхвърли една мазна мекица
XAN_lil
на 11.02.2026 в 08:40:39 #7Довечера се решавал, кой ще е шампиона и кой носителя на купата ... така ми разправяше един синьозелен комик отдеве
Rafata
на 11.02.2026 в 08:25:54 #6Който и да е, си го пожелавам на 1/2 финала.
14_k4v_88
на 11.02.2026 в 08:12:24 #5Все пак ще цитирам един пернишки приятел
"На мен ми стига таз награда, за Левски да няма награда"
14_k4v_88
на 11.02.2026 в 08:05:11 #4Щях да напиша нещо, но професора ме изпреварил
Forrest Gump
на 11.02.2026 в 07:17:01 #3Ще наблюдаваме шоу с главен актьор волната чинка
anatoli-iliev
на 11.02.2026 в 07:16:34 #2Колега ами те са сгазени още като се събудили !! Снощи двамата индианци..."Прескачащият трамвайните релси " и вожда " Оцеола косматио гОз" са мислили текста на поздравителната телеграма до техните изнасилвачи !!! Но всеки със съдбата си повикани са и мажоретките със сините дупенца ако юношите се разболеят та те да влязат в игра !! Кой излязъл...кой влязъл ...ама на тезис кюлотките винаги им влиза особенно като видят големия ЧЕРВЕН....какво....червен ...какво аааа ..мръсници иска ви се но ....ГОЛЕМИЯ ЧЕРВЕН ОТБОР ще ви отнесе като куцо пила домат !! Айде добро утро и лягайте !!
StefchoSofeto
на 11.02.2026 в 06:55:21 #1Здравейте телета, ще газите ли ШалварСпортРезанград, или те ще ви опънат както винаги? Айде, дано биете, че с вас ми е по-интересно...