Лудогорец и Локомотив (Пловдив) дават старт на 1/4-финалните срещи от турнира за Купата на България.
Двата тима имат стари сметки за уреждане, като в последните сезони именно настоящият носител на трофея създава най-много неприятности на шампионите.
"Орлите" имат само две отличия от надпреварата във витрината си и всички в клуба смятат, че е време за нов успех.
За последно разградчани вдигнаха купата през 2014 година. Затова те смятат да се хвърлят здраво, за да триумфират този сезон.
От друга страна обаче Локомотив (Пловдив) е доминантът за Купата на България в последните два сезона
"Смърфовете" спечелиха последните две издания на турнира и нямат загуба вече 1240 дни или 14 поредни мача. За последно пловдивчани отпаднаха на 1/8-финал през 2017 година от Славия.
Локо (Пд) е доста неудобен съперник за Лудогорец в последните години. "Смърфовете" победиха "орлите" за Суперкупата на България (1:0) в Разград преди началото на сезона.
Пловдивчани триумфираха и в последния сблъсък между двата тима от efbet Лига, като спечелиха с 3:2 на "Лаута".
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!
Треньорът на домакините Валдас Дамбраускас няма да може да разчита днес на трайно контузения Ихинио Марин, както и на Кирил Десподов и Антон Недялков, които също са в лазарета.
Александър Тунчев пък не може да използва Мартин Луков и Лукас Масоеро.
USD
CHF
GBP
Stariya4
на 17.03.2021 в 07:30:25 #64#65, Саше,човека има предвид град Пловдив,не околните села,в селата около Пловдив знаем на кой отбор са фенове. Нещо ясно.
mottorrhead
на 16.03.2021 в 18:51:18 #63Не само добре играха, но играха добре много минути, нашите не знам ако играят 120 минути
оня синклер като потича потресаващите 18 минути и вече е потен като 79 годишен конь.... Имам чувството, че всеки млмент ша го втресе и ша сака смянаа
mottorrhead
на 16.03.2021 в 18:46:02 #62user avatar 51298 СЛЕДВАЙ Triono на 16.03.2021 в 20:33:27#82 Кюмура игра хубаво, по-силни са в момента от ЦСКА..... . . Взе ми го от устата, тъкмо мрачно мислех, че ако на полуфинал се паднем с доко, мача ще ни е мн
ооого тегав...
mottorrhead
на 16.03.2021 в 18:44:17 #61Хммм
1999
на 16.03.2021 в 18:44:02 #60Holmar на 16.03.2021 в 20:33:28 #83 Купата ще е с нов носител,вероятност от 14% това е нашия ЛЕВСКИ СОФИЯ към днешна дата ============================================================================ Пирги, чаршафите к'во мислят по въпроса?
1999
на 16.03.2021 в 18:40:45 #59TR1923 на 16.03.2021 в 20:19:06 #70 "Само за ТРАБЗОНСПОР съм ..." ============================================================================ Ами тогава що щеш във форум на БЪЛГАРСКИ сайт? Бягай да пишеш в анадолските такива! ------------------------------------------------------------- Паради същата причина която пишат тук фенове на Пуул, Ман Юнт и такива на Юве и Интер вместо в английски и италиянски форум умнико. ========================================================================= Ефенди, въпросните фенове са българчета и за разлика от теб си имат български отбори, като подкрепят и чужди такива, вкл. и италиАнски. А не развяват и червения флаг с полумесеца. А сега бягай да коленичиш с едноверците си от оня град за чутовната победа!
mottorrhead
на 16.03.2021 в 18:39:41 #58shturetc
на 16.03.2021 в 18:38:42 #57Грозданка реколта'78, у теб се е вселил духа и дъха(алкохолния) на Батето
Факт
grozdanov78
на 16.03.2021 в 18:36:21 #56Тримата нови на Лудогорец спечелиха мача. Треньора Валдас със смените и тактиката, нападателя Сотириу и новия вратар Кахлина. Това след мача беше една голяма простотия.
shturetc
на 16.03.2021 в 18:29:36 #55Грозданка,ти си единственият форумец,лашкащ повече концентрат от мен,датъйва у шампиона
пп Сещаш ли се,че ако изхвърлите Локото от Купата,ония се концентрират върху шампионата и шЪ ви правят калъфкаджии,м?
УмеренЦСКА
на 16.03.2021 в 18:27:30 #54...Кой си има резерви, си ги има... Ама не беше лесно!
grozdanov78
на 16.03.2021 в 18:26:06 #53Трима от титулярите българи на Лудогорец са трайно контузени. Иначе браво на Чибота за гола. Дано този път новия вратар да спаси всичко до края на продължението.
shturetc
на 16.03.2021 в 18:23:54 #52Чета по-долу,че сте коментирали пловдивски легенди,като Чико и Зума,Аян Садъков и....пропуснали сте Ламята!?Георги Йорданов беше също феноменален плеймейкър. Е,едни шумкарчета петолъчкови му еваха мамИтУ на две от най-хубавите и важни за футболното развитие години,но такива бяха времената.
УмеренЦСКА
на 16.03.2021 в 18:21:59 #51...Смените вече са на макс...
1914riner
на 16.03.2021 в 18:20:35 #50Мач за Купа на БЪЛГАРИЯ, 4- ма българи на терена от 22-ма в стартовите състави
shturetc
на 16.03.2021 в 18:17:55 #49БлуАлекс е стиснал 4 палеца за Локото,запалил е кандило и хвърля тамян за победа на съгражданите му --
буфери,ама малко му е неудобно да си го признае
mottorrhead
на 16.03.2021 в 18:13:41 #48Добър, който и когато да тресне, резаните е пич, айде локо...
blue_canary
на 16.03.2021 в 18:13:40 #47Цял Пловдив бил с Локо
А е никой не се интересува от вас е потници,ако ще ЛЕ да вземете.Време е приказката да свърши,останалото си го знаете
grozdanov78
на 16.03.2021 в 18:08:35 #46За съжаление пак ще се говори за съдията.
grozdanov78
на 16.03.2021 в 18:05:50 #45Незнам разградчани дали ще издържат на темпото на пловдичани за да го докарат до дузпи.