Китайски шофьор на камион е пътувал 640 км. с картон вместо предно стъкло, съобщава China News Network.
Господин Ли шофирал като подавал главата си през страничното стъкло или се стараел да следи какво се случва на пътя през малките дупки на картона.
Пътните полицаи го спрели на магистралата в провинция Че-нан и не вярвали на очите си.
Времето беше извънредно студено, но видяхме камион с картон на мястото на предното стъкло и главата на шофьор, подадена през страничното, обясняват китайските катаджии.
Когато служителите на реда спрели Ли, той излязъл от кабината със зачервено от студа лице.
Обяснил на полицаите, че преди няколко дни претърпял пътнотранспортно произшествие, но заради натоварения си график нямал време да смени стъклото. Признал си, че с импровизираното „стъкло" необезпокоен изминал 640 км.
Когато имаше много коли, карах с глава, подадена през страничния прозорец и така докато не ме заболеше шията. След това се взирах през малките дупчици в картона, обяснил Ли пред полицаите техниката си на управление
USD
CHF
GBP
Sven
на 09.12.2009 в 22:54:08 #11иванчо
на 09.12.2009 в 14:50:18 #10Пълна будала - измръзнал бил! Вкарай шлаух в една туба вино и смучи бе!
scott
на 09.12.2009 в 12:03:34 #9смях

Юлиан-3
на 08.12.2009 в 21:00:32 #8още една причина никога да не се бъзикаме с китайците......

Lomski
на 08.12.2009 в 14:41:19 #7Hirotama, аватара ти е страхотен
Lomski
на 08.12.2009 в 14:40:17 #6Този китаец действително е велик!
ФК Чупикрак
на 08.12.2009 в 14:33:11 #5По YouTube има клипчета на един китайски фермер, който си беше конструирал сам малък хеликоптер. Наистина са много креативни.
Чорлав
на 08.12.2009 в 14:02:58 #4Креативност
Минувач
на 08.12.2009 в 13:29:17 #3Виждал съм как едно индийско циганче, при всяко спиране на претоварен камион, слагаше един голям камък зад задното колело, защото не им работеха спирачките. При тръгване настигаше камиона, хвърляше камъка, мяташе се отзад и викаше на шофьора. Пътят беше стръмен, планински и поне 10 км това чудо се движеше отпред, за наш ужас.
Hirotama
на 08.12.2009 в 13:04:42 #2Пич
Анoнимен
на 08.12.2009 в 13:03:57 #1уау. е сега вече мога да умра щастлив! тъп нюз....