Ливърпул приема Манчестър Юнайтед в голямото дерби на английския футбол. Срещата е от 23-ия кръг на Висшата лига. До момента "червените дяволи" са единственият отбор, който успя да вземе точки от мърсисайдци през тази кампания в Премиърлийг. Срещата на "Анфийлд" започва в 18:30 часа.
Разликата между двата тима в класирането е цели 27 точки. В първия мач на "Олд Трафорд" Адам Лалана спаси тима на Клоп с гол в края за крайното 1:1. Ливърпул се намира в серия от 38 мача без загуба във Висшата лига. При победа днес, "червените" ще увеличат още преднината си пред основния конкурент за титлата Манчестър Сити, който завърши 2:2 с Кристъл Палас. Към момента Пуул имат 13 пункта аванс и два мача по-малко.
За Юнайтед под въпрос е нападателят Маркъс Рашфорд. Аут са още Погба, Мактоминей, Рохо и Туанзебе.
За домакините сигурни отсъстващи са Клайн, Милнър и Кейта. Под въпрос остава Ловрен.
USD
CHF
GBP
OrangeHog
на 19.01.2020 в 19:12:36 #38"А Пуул? Трябваше да вземете Клоп, че да станете шампиони. Не е ли същото?" Май не, аз съм от Лийдс в Англия, но в Пуул винаги са ме кефели. Пък и кви мачове е имало Лийдс - Пуул
4:5, 1:0 с фантастик гол на Тони Йебоа и прочее
Въпроса е да има футбол. При мангал е малко по-друго. Оня пуска психологическите простотии и съдиите свирят яко за мангал.
Сори, ама не е много честно
И.Д.Ц.
на 19.01.2020 в 19:06:12 #37Поздравявам Ливера за титлата, наздраве
Почерпихме и манафите със семенна течност
CHUKCHA
на 19.01.2020 в 18:38:40 #36Щастливец си ти! Аз пък помня много.
OrangeHog
на 19.01.2020 в 18:37:25 #35asistа Нещо си се объркал, след Кени Ливър залезе малко. Мангалчестър колко време не беше ставаш чемпиън? Трябваше да вземете Кантона от Лийдс, че да станете! Смотаняци!
CHUKCHA
на 19.01.2020 в 18:32:58 #34Джабър, не си ли виждал Пуул шампион? Толкова ли си млад?
asista
на 19.01.2020 в 18:31:58 #33Шампиони са.Факт.Но пак не можаха да постигнат 2 победи над Юнайтед - 1:1 и 2:0. Комплекс,това е.
asista
на 19.01.2020 в 18:31:27 #32Шампиони са.Факт.Но пак не можаха да постигнат 2 победи над Юнайтед - 1:1 и 2:0. Комплекс,това е.
kanchu
на 19.01.2020 в 18:29:52 #31Манчо гризна дръвцето!
mitko-dargov
на 19.01.2020 в 18:29:44 #30Шампионска победа!!! Честито на всички Скаузъри!!!
OrangeHog
на 19.01.2020 в 18:27:24 #29Бе Пуул няма кох да ги барне от първото място. Време е да се метнат малко в чемпиънс лигата. Ще е велико да вземат и двете. Някога им беше по-лесно да вземат КЕШ отколкото в Ингланд
Komap
на 19.01.2020 в 18:23:50 #28На паляка Дех.уя му показаха защо да не гледа към чуждата врата
CHUKCHA
на 19.01.2020 в 18:23:32 #27Ами да сложим точка!!! И Мангалчестърите немедленно да сторят един шпалир на Гранда. Марсиал играч на мача!!!
YNWA!!!
red_master
на 19.01.2020 в 18:21:44 #26Почти познах! Където Лалана,там и Салах!
Това е титла,скаузъри! Наша е вече!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.01.2020 в 18:20:08 #25Шампиони
CHUKCHA
на 19.01.2020 в 18:15:26 #24За мен смяната трябваше да е Ориги за Мо. Не че съм по - голям гений от Клопо...
red_master
на 19.01.2020 в 18:14:54 #23Толкова пропуски като днешните не бяхме правили отдавна! Но нищо днес Лалана ще реши мача!
CHUKCHA
на 19.01.2020 в 18:12:24 #22Джабър, Милнър е контузен. Златине, при толкова пропуски и такова мачкане на мангалите може да се окаже, че хикса си е жива победа.
Мик Джагър
на 19.01.2020 в 18:05:41 #21Чукча, при тоя мач Х-са си е жива загуба. Надявам се да бием, което си е сигурна титла
CHUKCHA
на 19.01.2020 в 18:03:56 #20Златине, добре е че вкарахме ранен гол и се успокоиха духовете. Ако още беше 0 : 0 би било тегаво и непредвидимо. Сега 95% успеха е за нас. Максимума, който могат да измъкнат Мангалчестърите е Х.
Мик Джагър
на 19.01.2020 в 17:56:13 #19Голяма глупост ще е ако в този мач изпуснем 3-те точки.