Манчестър Юнайтед приема Ливърпул в мач от 4-ия кръг на ФА Къп. Двубоят на "Олд Трафорд" започва в 19:00 часа.
Двата отбора се изправят един срещу друг за втори път в рамките на седмица и психологическото предимство без съмнение е на страната на "червените дяволи". Срещата на "Анфийлд" завърши 0:0. Мърсисайдци влязоха в сериозна криза. Отборът няма победа в последните си 5 мача във Висшата лига, а в последните четири не вкара и гол.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Юрген Клоп пък няма победа на този стадион в последните си 5 визити. От друга страна Ливърпул няма поражение в 6 поредни мача с Юнайтед.
"Червените дяволи" са лидери в шампионата, а през седмицата спечелиха с 2:1 при гостуването си на Фулъм.
Победителят от сблъсъка ще се изправи срещу Уест Хем.
USD
CHF
GBP
asentseto_asentseto
на 24.01.2021 в 17:38:35 #19Сашке, бях, обаче ,,прогледах”(както Гинчо би казал) и се оттеглих. Сега специално за тези два мача съм се завърнал, защото не мога да търпя развълнуваните без причина фенове на Манчу!
blue_canary
на 24.01.2021 в 17:34:51 #18Асенче,ти фен на Ливърпул ли си е,нашия?
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 24.01.2021 в 17:30:50 #17Хубав гол ...Прецизен удар ....Няма спор ....
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 24.01.2021 в 17:24:16 #16Наздраве Жак
Баси смешния гол ...Баси тъпите защитници
И накрая Салахчо са отпуши
asentseto_asentseto
на 24.01.2021 в 17:21:42 #15Пирги, наистина горе-долу от февруари миналата година стилът на игра вече не е толкова директен и атакуващ, но пък 19-та титла, тъй че не е все едно страдат от безкупие.
asentseto_asentseto
на 24.01.2021 в 17:19:05 #14Гооооооол!!!
asentseto_asentseto
на 24.01.2021 в 17:10:42 #13Стоянчо, да, в последно време не се представят на обичайното си ниво, но да не забравяме, че те тримата бяха едно от най-добрите триота за десетилетието след МСН. Може би само BBC и Милито, Етоо и Снайдер се доближават близо до тях. Това поне е моето мнение!
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 24.01.2021 в 17:04:19 #12И къде са тия 3мата Асенце ....... Щот от 5 6 мача нещо не ги виждам
asentseto_asentseto
на 24.01.2021 в 17:03:11 #11Моят коментар #25 беше в стил Гинчо!
asentseto_asentseto
на 24.01.2021 в 17:02:50 #10Имате добър отбор. Вярвайте в него! Тези играчи постигнаха много добри постижения, какъв футбол играха само, мале, мале...като се сетя колко хубави емоции са ми давали...И Мане, и Фирмино, но най-вече Салах!
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 24.01.2021 в 17:01:20 #9Лукаку игра 5 сезона при нас ...... Мисля че 1 сезон беше преотстъпен а Ма 5 сезона ..... За Невил сори .......
Капитане
asentseto_asentseto
на 24.01.2021 в 16:58:45 #8Ха-ха-хааа!
Рекламата с Мама Жаби и Николета е страхотна!
united 17
на 24.01.2021 в 16:57:18 #7stoyan-stefanov-uYo8oGpP на 24.01.2021 в 18:51:43#16 Тити за Евъртън са си Топ играчи .Невил Руни Фелайни Лукаку >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Невил
Лукаку беше преотстъпен при вас !!!
kondi
на 24.01.2021 в 16:54:33 #6#5 Надежда всяка остави! Джак,
И сори!
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 24.01.2021 в 16:51:43 #5Тити за Евъртън са си Топ играчи .Невил Руни Фелайни Лукаку ....Най ма е яд на негрото деева
Ако беше останал при нас ..... Амаааа нема
Ама Мойс изравнява кантара .Много съм щастлив от постигнатото и това което направи кога бе у Манчо
Напрао Ви
майката
Още помня самолета над Театъра
Мойс Върви си
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 24.01.2021 в 16:45:21 #4Кучев
Титито ко викаше ...Преписваш а
Тайба у каръка
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 24.01.2021 в 16:43:39 #3Кучев
Нищо не ти излиза брат ...Лил водя Аз Водят
От Евъртън съм
Мразя Юнайтед и в червата щот постоянно крадът от нас ТопИграчи Че и Треньор
Браво Мойс
Заради това предпочитам Пуля пред Манчо
Обаче си мисля че мачо е 2 0 ......
Ol' Dirty Bastard
на 24.01.2021 в 16:42:18 #22:1 за Ливърпул е моята прогноза!
asentseto_asentseto
на 24.01.2021 в 16:12:21 #1Айде, бийте ги тез и сложете край на мечтИтИ на червен Манчестър за трофей!