Президентът на Азербайджан Илхам Алиев смята, че идеята за независимост на Нагорни Карабах няма перспектива, предаде Ройтерс.
„Нагорни Карабах никога няма да бъде признат като независима държава. Да се очаква това е абсолютно нелепо. Ние сме готови да предоставим възможно най-високото ниво на автономия на тази територия в рамките на суверенната азербайджанска държава", каза Алиев на среща с експерти по международна политика в Лондон.
USD
CHF
GBP
TheSaint
на 13.07.2009 в 22:18:05 #4a.. никога
.. той Алиев да продължава да се заиграва с НАБУКО.. каква изненадка ще му спретнат рашъните в задния двор идея си няма.. арменците само това чакат 
Science geek
на 13.07.2009 в 21:50:46 #3Тоя ще си изкопае сигурен гроб с подобни смели приказки, си мисля аз
Руслан 21
на 13.07.2009 в 21:44:39 #2В такива райони никога не казвай "никога".
drunk-ula
на 13.07.2009 в 21:40:25 #1еми тъй де ... т'ва да не ви е Косово ...