Руският президент Владимир Путин призова съседите на Русия да не предизвикват ескалиране на напрежението осем дни, след като Москва изпрати войските си в Украйна, съобщава "Ройтерс".
"Няма лоши намерения към нашите съседи. И също така бих ги посъветвал да не ескалират ситуацията, да не въвеждат никакви ограничения. Ние изпълняваме всички наши задължения и ще продължим да ги изпълняваме", подчерта той
"Не виждаме нужда да утежняваме или да влошаваме отношенията си. И всички наши действия винаги са породени единствено в отговор на някакви неприятелски действия - действия срещу Руската федерация", поясни Путин.
Изявлението му беше излъчено по телевизията, показвайки го по време на онлайн участието му от резиденцията си извън Москва в церемония по издигане на знамето на ферибот в Северна Русия.
oktavian
на 05.03.2022 в 12:09:02 #8Фашистът винаги лъже нагло! Господ вижда всичко и краят на този изрод наближава!
Gavrosh
на 05.03.2022 в 08:19:44 #7Ако Русия не беше окупирана и полузаробена от Наполен и Хитлер едвали сега Русия щеше да има 7,400 атони боби.Но Елкин продаде на америка една част от тех за да има за заплати.Дори америка плашташе заплати на учените по 50 долара на месец да не избегат в чужбина и там да помагат на режимите да прават атони бомби.Това показваха по американската телевизия по времето на Елкин.Около 2 години получаваха заплати от америка.
ISIS
на 04.03.2022 в 18:16:32 #6Сакън, той лоши намерения нямал. Аз даже не мога да си представя какво ще е ако има лоши намереният. Сигурно зверствата на фашистите в холокоста ряпа да ядат . Това е когато комплексар, шизофреник и кгб-ист се добере то ядреното копче
Striker
на 04.03.2022 в 16:42:02 #5Късно е вече - началото на края на травестита от Кремлин и Мужикистан като държава е сложено.
maria-ivanova
на 04.03.2022 в 15:09:30 #4Страшно съм ядосана от това, което се случва. Да, никой няма право да напада, но не може да се отрече, че имаше съвсем целенасочена политика от страна на САЩ да извади от равновесие Русия. Цялото това нещо беше режисирано - Зеленски е проект на САЩ и бандите неонацисти (не че САЩ ги харесват, но знаят колко чувствителна е Русия на тази тема и ги използваха). Москва загуби самообладание и не успя да се противопостави с мирни средства - затова са виновни. Не може да притежаваш най-модерните оръжия, да си най-добре въоръжен и да не можеш да предприемеш дипломатически стъпки за решаване на проблемите си. Защото и в живота е така, ако някой много системно те дразни, може и да не издържиш и да тръгнеш да се саморазправяш, но ако го нараниш, закона те осъжда.
Кастело Белведере
на 04.03.2022 в 14:30:45 #3И кой го е "задължил" тоя да напада суверенни съседи и да определя съдбата им, а? Май се има за богонаследник зануления. Колкото е мъничък като човек, толкоз е голямо егото му и мъглявината в изпаряващоия се мозък, през който "вижда" околния свят.
coco7
на 04.03.2022 в 14:05:05 #2Изрод. Той и Украйна нямаше да напада. Каза го по същия начин на целия свят.
maria-ivanova
на 04.03.2022 в 14:02:51 #1Не случайно има поговорка " Пътет към ада минава през добрите намерения" Не е важно какви намерения има човек, а какъв е резултата. Накуп се струпаха много фактори, които Кремъл не разчете правилно, а политиката е това - да можеш правилно да разчетеш знаците и да прецениш ситуацията. Лошо свършена работа от политолози, социолози, дипломати....!