"България е видяна в Европа не много добре, даже ужасно, защото докладът на ЕС много говори за корупцията, даже за мафията".
Това заяви журналистът от "Либерасион" Жан Катрмер в предаването "Денят започва" на БНТ.
В България правото не е осигурено и сега в Европа чакаме, за да видим какво ще направи правителството ви, заяви Катрмер.
Ако по структурните фондове парите започнат да пристигат и бъдат използвани не по направление, кранчето веднага ще спре и това не е шега.
Сега е важно да промените системата, допълни той.
Забогатяването и добрият живот на българите ще бъде компрометирано и ако политиците не направят нищо, те ще бъдат отговорни за лошото състояние на живот на народа ви, заключи Катрмер.
USD
CHF
GBP
imperix
на 11.02.2008 в 09:42:32 #35android
на 11.02.2008 в 09:40:27 #34svilchu
на 11.02.2008 в 09:36:47 #33hot wheels
на 11.02.2008 в 09:34:46 #32keke25
на 11.02.2008 в 09:33:11 #31hot wheels
на 11.02.2008 в 09:27:57 #30Караславов
на 11.02.2008 в 09:26:53 #29liki
на 11.02.2008 в 09:26:23 #28keke25
на 11.02.2008 в 09:25:42 #27Hirotama
на 11.02.2008 в 09:22:46 #26boko2007
на 11.02.2008 в 09:17:02 #25Bombi
на 11.02.2008 в 09:16:00 #24burgazliata
на 11.02.2008 в 09:14:34 #23BGFilipoIv
на 11.02.2008 в 09:07:49 #22david
на 11.02.2008 в 09:06:08 #21JIM
на 11.02.2008 в 09:05:21 #20Капуцин
на 11.02.2008 в 09:04:51 #19Капуцин
на 11.02.2008 в 09:03:01 #18Бойчо
на 11.02.2008 в 09:02:54 #17"
Караславов
на 11.02.2008 в 08:58:10 #16