Отборът на Левски приема тимът на Арда Кърджали в среща от 22-рия кръг на efbet Лига. Мачът на стадион "Георги Аспарухов" е с начален час 17:45 ч.
"Сините" вече имат една победа през започналия миналата седмица нов полусезон. Те победиха Пирин Благоевград в предишния кръг с 2:1. Арда ще опита да спечели първи три точки след загубата от Локомотив (Пловдив) в Кърджали с 1:2.
Както стана ясно, Левски ще играе със специални екипи до края на сезона. Футболистите ще излязат още днес с тях, а повода е 110-годишнината на клуба.
Левски срещу Арда ще е специален за един от младите играчи на "сините" - Марин Петков. Той ще запише мач №100 с екипа на клуба за първенство.
"Сините" няма да могат да разчитат на Хосе Кордоба, който получи червен картон срещу Пирин и е наказан за един мач от ДК на БФС.
Главен съдия на мача днес е Ивайло Стоянов.
USD
CHF
GBP
1914riner
на 24.02.2024 в 18:00:07 #44Алекс , няма Левскар дето да не иска трофей , но реалността е такава , просто мач за мач
Важното сега е да завършим оцеляването ....после другото
alexnikolov
на 24.02.2024 в 17:52:41 #43Другото нещо, вашите играчи се мотивират при пълен стадион и демотивират при празен, при нас е точно обратното, днес пак загубихме пред препълнен стадион, както и да е
alexnikolov
на 24.02.2024 в 17:50:50 #42Блу, мое мнение, вие сте били отбор който се бори за титла всеки сезон, сега амбициите ви са топ 6, Европа и купа като черешката на тортата, което не отговаря на традицията на Левски, а именно да се бори за титла и купа всеки сезон, което по мое мнение е жалко изглежда и феновете нямат амбиции което е лошо, не знам как ще върнете шампионския манталитет в този отбор, все ще изчистите дълговете... При нас феновете ни живеят в 2000 година, няма лошо, но за нас е обида отбора да не се бори за титла и купа, зареди това като не стане се отчайваме, просто ние фенпветв сме претенция, а играчите не са за такива амбиции, а ако са се заразяват от посредствените ни футболисти, а те се тормозят и им идва в повече болните амбиции на феновете, а именно титла на всяка цена, ти как мислиш
1914riner
на 24.02.2024 в 17:42:40 #41Четвърта поредна
1914riner
на 24.02.2024 в 17:39:48 #40Да , това е така , няма очаквания ....докедето стигнем
alexnikolov
на 24.02.2024 в 17:38:12 #39Между другото Левски играе много по приятен футбол от нас, не знам защо, ми е би защото няма очаквания към тях ли или?
1914riner
на 24.02.2024 в 17:38:08 #38Алекс , именно
Любо няма как да ми любимец , но е много кадърен треньор за нашите условия , тъпо е НЕМ да е предпочетен пред ЛП , ама ...е послушко
09.09.16
на 24.02.2024 в 17:36:36 #37Айде още един за петичка
alexnikolov
на 24.02.2024 в 17:35:46 #36user avatar 103685 СЛЕДВАЙ litex-vekoven на 24.02.2024 в 19:29:13#119 Батко,ти къде се буташ не ми е ясно,като никой не те пита ? ....... Нако, аз ти правя комплименти, че си по умнял, ти се дървиш
alexnikolov
на 24.02.2024 в 17:33:24 #35Нямате шанс ....докат' Гриша ви е шеф Той повече не може , това е таванът му, лошото е , че не позволява и на други да работят ....държи ги под капак ......... ГГ иска някой който да го слуша, не случайно Любо избяга от тая циганщина в отбора, той е човек който обича да му се чува думата, ГГ не обича такива,( между другото и аз съм подобен, зареди това не ми се получаваше в някои занаяти)... Ръководство ние е пълно с аматьори, най-вероятно тия от Литекс същите баклюци, те нямат налива да подканнват феновете, за тях феновете за досадна работа, съжаляват, че има фенове ЦСКА... Имам една теза, тя е, че сигурно в целия свят, нашите играчи са единствените който предпочитат да играят пред 10 човека отколкото пред 10 000, няма никъде другаде такива играчи, но ще търпиш тоя Клоун
1914riner
на 24.02.2024 в 17:29:09 #34Блу, тези приходи са заслуга и на Мъри , че ги откри и докара и на Наско , че ги оползотвори по най добрия начин , но и на спонсорите безспорно
Виж ....важното е , че ЛЕВСКИ е жив и ... без ТИРЕ
alexnikolov
на 24.02.2024 в 17:27:44 #33Нали мангала може да е резак, ама от този профил наистина не е обиждал на майка, което е прогрес в неговата мисловна дейност
1914riner
на 24.02.2024 в 17:24:27 #32alexnikolov
Нямате шанс ....докат' Гриша ви е шеф
Той повече не може , това е таванът му, лошото е , че не позволява и на други да работят ....държи ги под капак
1914riner
на 24.02.2024 в 17:20:33 #31Блу , аз за последно съм бил на Герена 87-88 ма
бихме Спартак Вн 6:1 май беше
1914riner
на 24.02.2024 в 17:16:57 #30Това е дълбока тема Блу , и двамата са си наши огромни звезди ...по добре да гледаме напред , и двамата са завинаги са си наши
1914riner
на 24.02.2024 в 17:12:12 #29Спомена Емо Спасов , беше гениален играч
1914riner
на 24.02.2024 в 17:09:23 #28Не го анатемосвай Пламката, млад е , ще влезе в релси...но пропусна Дарлан
09.09.16
на 24.02.2024 в 17:07:17 #27Костича да прави смени да пусне новите да разцъкат
1914riner
на 24.02.2024 в 17:05:05 #26Съгласен Блу , ... и на Роналдо
Сега имаме два силни фланга
09.09.16
на 24.02.2024 в 17:04:58 #25Тея ги разковахме