Левски приема последния в класирането в Първа лига Етър. Гостите имат 4 загуби от 4 мача и все още нямат отбелязан гол.
Това дава отличен шанс "сините" да запишат първа домакинска победа за календарната 2020 година.
Левски има 4 точки и е все още на десета позиция, но "сините" разгромиха Монтана с 4:0 в последния си двубой преди паузата и играта им се подобрява.
При успех столичани могат да се изкачат до седма позиция, изоставайки от лидера Лудогорец само на пет точки.
За Етър целта в предишните мачове беше да отбележи гол. "Болярите" така и не можаха да да постигнат това, но срещу шампиона Лудогорец бяха близо до заслужено нулево равенство.
Георги Тодоров няма да може да разчита на новите попълнения Даске и Матео Стаматов.
В състава няма да си още Найджъл Робърта и Симеон Славчев.
Етър отново ще бъде воден Петко Петков, който беше убеден да остане.
Той има известни колебания в защитата.
USD
CHF
GBP
code
на 13.09.2020 в 18:49:49 #21***=к.ур.ви
Локо Пд
на 13.09.2020 в 18:49:05 #20Абе, малко по-вълнуващо е от предаването "Бразди", ай с'а!
code
на 13.09.2020 в 18:48:31 #19Локо, не ме е подвела интуицията преди няколко седмици,когато те обявих за привърженик на ФК лефски. Между другото се загледах в рекламните пана. Уинбет,Ефбет,Палмбет... Подобно е и по другите стадиони в България. Ебати тази държава се е отдала яко на хазарт. Нищо не се произвежда вече,няма промишленост.Само некачествен асфалт и *** за вътрешния пазар и за износ . Бедна Майка България...Докъде я докарахме...всички ние.
бате ВИ
на 13.09.2020 в 18:48:29 #18Мачът е на кантар , от говедата очаквам всичко
govedoebec
на 13.09.2020 в 18:47:56 #17То в Етър има повече играчи на ЦСКА отколкото в Числото
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 13.09.2020 в 18:47:04 #16Освен за гела,дуСпа на геИарена с/у рогите кога е давано за последно
100%дузпа за Етър преди гола,100% фал при гола за рогите
Локо Пд
на 13.09.2020 в 18:46:45 #15Швепсовете оказаха съпротива на Самуиловите войни. Драма.
09.09.16
на 13.09.2020 в 18:45:27 #14Клиентите на микре тире софия много са се разбъбрили! Левски е без тире, отбор пълен с юноши и само двама чужденци
govedoebec
на 13.09.2020 в 18:44:40 #13Малкатааааа Перуууууука!
бате ВИ
на 13.09.2020 в 18:43:37 #12krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 13.09.2020 в 18:42:56 #11Сега го пуснах мача,много роги има на геИарена
п.п.и бутане в гръб с две ръце не е фал
ама така е нормално да се свири на обора на Болния
Локо Пд
на 13.09.2020 в 18:40:28 #10Така е, Бичкия. Трудно е, но за сметка на това е неприятно.
govedoebec
на 13.09.2020 в 18:39:39 #9Етър има сили за обръщане на резултата
Локо Пд
на 13.09.2020 в 18:38:19 #8Локо Пд
на 13.09.2020 в 18:33:19 #7Както и гледах всички мачове на...хаштага в Б група. Аз съм консерватор
Локо Пд
на 13.09.2020 в 18:31:26 #6Подкрепям Левски
Защото... така!
бате ВИ
на 13.09.2020 в 18:27:06 #5Здрав и оспорван мач до момента , истинско дерби
blqblq
на 13.09.2020 в 17:38:55 #4Смело залагайте панелки на единица. Тити е купил мача със сълзи.
emil-doychev-RQc6O0rx
на 13.09.2020 в 17:07:41 #3Абе говеда, Геренската пача Леца защо е в А група?
Total ML
на 13.09.2020 в 08:16:39 #2Етър излиза за победа в София!!!