Преговорите между Левски и Петър Хубчев са в сериозен прогрес. Специалистът все още се води треньор на "сините", тъй като отказва да си разтрогне договора.
Двете страни обаче са сближили позициите си и именно поради тази причина се очаква съвсем скоро Левски да реши сложния казус, съобщава "Гонг".
Разговорите с Петър Хубчев са водени от изпълнителният директор Павел Колев. Това е и последната задача за ръководителя преди да си тръгне от "Герена". Очаква се днес оставката на Колев да бъде приета днес на заседанието на Управителния съвет.
USD
CHF
GBP
chubtireaka
на 05.01.2021 в 08:50:57 #3Ами трябва да се разберат. До март месец най-малкото трябва да има споразумение заради лиценза. Колкото до договора - има две страни и всеки може да си слага каквито иска изисквания. Друг е въпросът дали ще бъдат приети. Факт е обаче, че българските клубове не дават шанс на треньорите и клаузите за големи неустойки са задължителни. Представям си Оле да поеме български отбор с претенции и да има резултатите на Манчо - ще го обесят. Но ето, че лека-полека резултатите идват
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 05.01.2021 в 08:44:47 #2Кой нормален треньор ще си сложи клауза за постигнати резултати
Виж за Неустойка да ...Ама за резултати .......Силно се съмнявам Кирчо да подписва такива неща .
Ама както и да е ....
Пуля щели зимат Мбапето
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 05.01.2021 в 08:22:48 #1Гоше кви резултати на Герена ? Вадуц Ларнака Тричковски ...... То ако е така с Резултати Левски за 1 година ще има 3 4 треньора .....