В Испания алармираха, че Левски се е забъркал в доста сериозен скандал, пише "Труд". "Сините" имат неуредени финансови отношения с академията на Барселона, която принадлежи на легендата на българския футбол Христо Стоичков.
Каталунският вестник "Sport" разказа как от "Герена" все още не са платили на школата на Камата за трансфера на Божидар Краев в датския Мидтиланд. Именно поради тази причина ръководните органи на клуба са сезирали УЕФА.
Европейската централа въведе правило за солидарност, свързано с бъдещи сделки. При всяко преминаване на футболист от отбор в отбор родната му школа има право на процент. В случая става въпрос за под 100 000 евро, допълват от родното ни издание.
В Каталуния разкриват, че собственикът на Левски Спас Русев вече е бил потърсен по този казус и е бил категоричен, че той ще се реши в най-кратки срокове.
"В школа "Христо Стоичков" тренират над 800 момчета и момичета. От Маями той наблюдава внимателно какво се случва. Повече от 18 години Стоичков се е посветил на обучението на деца", завършват колегите от "Sport".
USD
CHF
GBP
ШТъркел
на 13.08.2018 в 09:00:37 #17Мичурински паламуд, Праз Русеф е подставено лице в телекома и не е никакъв реален собственик. Колкото ви бяха реални собственици тримата от запаса г тотонев, адвоката на Шиши и майната. Колкото Гинка е реален собственик на Инерком и участва със собствен ресурс, бизнес план, визия и аако щеш и якъл в сделката за ЧЕЗ. Такъв лаврак си с ей тооолко голяма уста, че с бастун те лови лесно всеки рибар.
ШТъркел
на 13.08.2018 в 08:53:08 #16Пургясъл, Неподготвеният за пореден път си ти. Първо, това е коментар на Алено момиче, а не мой. Пише най-отгоре, така че и хамсия като теб да го види. Второ, коментарът е за треньорите Ел Маестро и Загорчич, а не за футболистите, картоиграчите, ебaчите, готвачите или рибарите!Трето, казваш, че да биеш в един мач леФски и да вземеш Купата на България е по-голямо постижение за един треньор, отколкото да победиш в шампионата на Словакия със скромния СпартаГ колосите Слован и Жилина? 1 мач вс над 25!!! Че то вас на финала за Купата кой не ви набара, тоя не ви оноди - и Берое, и Морето, и Славия. И Монтана да ви бе набарала с лефскаря Злати Живков за треньор щеше да ви скъса жартиерите. Четвърто и най-важното - коментарът на Алено момиче е насочен и към такива талалуги като теб, дето никой не ги пита и не го интересува за мнението ти за ЦСКА! Колкото и да е некомпетентно твоето.
nikola-petrov-H7kHkNpX
на 13.08.2018 в 08:49:10 #15Пелето осъди Лецки за 5000 лв. бе мичурински траверс. Направи си справка -https://topsport.bg/levski/stanislav-angelov-osadi-levski-no-nyama-da-poluchi-iskanite-80-000-leva-ot-sinite.html. Тапир.
nikola-petrov-H7kHkNpX
на 13.08.2018 в 08:45:35 #14гледам тука няколко луди крави, пишат глупост след глупост и си вярват
.Слагам си противогаза, отварям официалния сайт на Леwcки и търся официално опровержение на горния текст и изялвение че ще си търсят правата по съдебен път за уронване престижа на клуба, но нещо не намирам такива текстове???
Аз ако съм ще ги съдя разбираш ли но
не ще.
Нещо повече, в горния текст чета - "...разкриват, че собственикът на Левски Спас Русев вече е бил потърсен по този казус и е бил категоричен, че той ще се реши в най-кратки срокове."
Ся, какво да мисля не знам - нямало такъв казус според лудите крави, но според
имало и щял да с реши в кратък срок??? А на Дъстли платихте ли???
DrINKO
на 13.08.2018 в 08:11:07 #13P(и)eshkata, ти нормален ли си бе момче??? Медиите на Пеевски да обслужват ГГ??? А бе вие говедаха наистина ли сте толкова прости??? Собственика на Виваком, а именно Д Пеевски, обслужва интересите на ГГ да пише жълти статии за собственият си отбор??? Така е, ГГ плаща на пресата и в Испания.....
Cantona7
на 13.08.2018 в 08:05:15 #12Спасе...Спасе диво прасе!
ШТъркел
на 13.08.2018 в 08:03:28 #11Алено момиче: "Всеобщото раздразнение , обхванало де що има треторазряден отбор и треньор в България , когато касае ЦСКА , победите на отбора , начина на изразяване на радост след попадение, ризата на треньора, прическите на крилата , цвета на връзките на лявата маратонка на бековете , посоката не перчема на защитниците и всички останали “футболни” аргументи , които безспорно допринасят , тежките конкуренти за участие в бараж ( под и над линията ) да се задавят от безпомощност , злоба и елементарна завист человеческа ... единствено и само доказват , че ЦСКА не просто оглавява класирането в първенството, диктува правила, чертае тенденции и възпитава респект , ами е и изместил трайно първопричините за тежките патологии на някои , до този момент резултат от абстинентни пристъпи на тежка зависимост , я от алкохол , я от други субстанции . В тоя ред на мисли , бих препоръчала на всички обезформени от ядене и пиЙене табуретки, оглавяващи независими отборчета ( разбирайте - ОТ КОИТО нищо НЕ зависи ) да се запишат спешно на групова терапия , да си насрочат ден и час за фронтална лоботомия или просто да си обират крушите , защото ЦСКА по-слаб няма да стане , напротив ... най-хубаво за отбора те първа предстои , защото наред с всичко друго , в играта на ЦСКА се вижда нещо, което отдавна беше изчезнало и забравено от и по родните терени : ОТБОРЕН дух , симбиоза и постоянна готовност за взаимопомощ между съотборниците ! Тези момчета са на терена заради отбора си , не за да търсят пиедестал на лични качества , те си помагат и участват еднакво усърдно във всички етапи на играта . Те са поливалентни, отдадени и инжектирани с армейски дух ! Те са ЦСКА-и , а това обяснява не много , а ВСИЧКО ! P.S. : след вчерашното си поведение, Петков е понижен в чин и от Гошо Вратарчето отново и дълговечно си е Урсула !"
yordan-gidikov
на 13.08.2018 в 07:57:29 #10При 5% от трансферната сума от 400 000 евро на академията на Стоичков и на Ботев Враца се падат по 10 000 евро
rosen-marinov
на 13.08.2018 в 07:52:38 #9Ловешкия хАйдук кога ще плати емблемата на държавата?
peshata
на 13.08.2018 в 07:32:39 #8И някой да обясни какво общо има школата на кюрда с Краев? И ако са съдействали.. каква е тази комисионна от 100к, като Краев бе продаден за 400к.. измислиците на кюрда пуснати през обслужващи медии и разпространени в България от спонсора на литекс.. пеевски
nikolay-martinov
на 13.08.2018 в 07:20:22 #7Тепърва ще се почват скандалите с дълговете на Лецки . Скоро с лиценза на Витоша , фалита е неизбежен
peshata
на 13.08.2018 в 07:05:03 #6Последните измислици на пеевските медии, които спонсорират и обслужват тирето
Dartagnan
на 13.08.2018 в 07:02:07 #5За дълговете Манго номер 3, след вас ! Когато вие го сторите , одма плащаме и ние ! Къде сто и петдесет милиона дългове имате !? Но не виждам как за десетилетия трупани дългове , може да извадите пари ! Вие сте свикнали да си крадете и няма кой да ви отучи от тоя тъй сладък, цигански занаят !?
Dartagnan
на 13.08.2018 в 06:57:54 #4Ами какво друго да очакваш от цигани !цКрадат- това могат, това правят ! Хеле пък ако са подуенски , крадат наред ,всичко що им падне , включително и футболни титли ! Специално обучени крадци и измамници, в школите на ДС !?
ivaylo-borisov
на 13.08.2018 в 06:33:59 #3Само не ми е ясно тези какви претенции имат,като преди да отиде в Испания ,Краев е тренирал в Ботев Враца. Ако има компенсация би трябвало да е за Ботев...
dian-georgiev
на 13.08.2018 в 06:05:17 #2Заптиета
AK 47
на 13.08.2018 в 05:49:39 #1плащайте милиционери крадливи
:
това да не ви е мандра
: