Левски ще обжалва решението на ФИФА в полза на Петър Хубчев. От клуба ще се обърнат към Спортния арбитражен съд, съобщава "България Днес".
Ходът на клуба ще бъде предприет не с надежда за промяна на решението, а за да се спечели време, което е изключително значение за клуба предвид финансовото му състояние.
На "Герена" няма как да извадят толкова пари в момента. Както е известно, Петър Хубчев осъди "сините" за 1 милион лева.
USD
CHF
GBP
djingibi1914
на 05.03.2021 в 13:41:46 #14Герман
По презумпция КАС ТАС винаги отсъжда в полза на физическото лице
над 90% от делата са в полза на играчи и треньори
И ПЕДЕРЛОТО не може да помогне
а и Леца вече беше сръчкана 2 пъти от ФИФА за нарушения на финансовия феърплей
Тунчо
на 05.03.2021 в 13:40:33 #13Няма лошо....и адвокатите са хора...и те трябва да залебят.А и малко да се качи сумата с лихвите,че легендата Пешо Хобчев го е натопорчил здравата с немския паспорт. В същото време сините лепиларите да сбират пари за обещетение на Хубчевия екип,че май и там голем уй ги чака. Някой знае ли те с какви паспорти са бе?
chubtireaka
на 05.03.2021 в 13:39:49 #12Що са нужни разни лупинги през адвокатите му и подставените лица на другия съсобственик. -------------------- Емблема, понеже много го разнасяте адвоката на Пеевски. Само да ти кажа, че той беше в управлението на Левски още преда да си чул въобще за Дебелия. Човекът сигурно си е част от мафията още от миналия век, но вие го натяквате от 5 години
Виждам, че цитираш Божков - отговори ми - ти вярваш ли му? За този пазител на истината ли ще гласуваш? Кога му вярваш - когато говори за рекета, след като го запратиха в Дубай или пък, че е взел клуба без натиск, докато беше в България? Когато говори, че никога не е участвал в уредени мачове ли или пък, когато събираше журналята преди 15 години?
-----------------------------
Продадохте 15 хил карти от които 12 бяха купени "на едро" от щедри дарители? Събрахте един милион от който 700 000 хил. бяха дадени от Пеевски, адвоката на Пеевски и още един, двама "дарители". Смешници.
Това ли ти е драмата, че вие се провалихте там, където ние опитваме? Прочети си пак тъпотията и тогава говори кой е смешник. Имахте възможност, не успяхте. Много мои червени приятели тогава дариха, купуваха некви въображаеми седалки и няма как да кажа, че парите са били внесени от ДПС. Поне при вас официално са ви в ръководството. По твоите думи феновете сме дали някакви си 300 000 лв? Обяснявай ги тия на Дроида и Краси, те ще ти ръкопляскат
djingibi1914
на 05.03.2021 в 13:38:05 #11Зельо Знаеш ли какво е имотното състояние на Леца? Обикновено всичко което притежава Леца е БЕЗВЪЗМЕЗДНО но може и да има малко материална база + един 15 годишен потрошен автобус
djingibi1914
на 05.03.2021 в 13:34:55 #10Леца никога няма да плати Истината е че няма кой да осъдиш ,това е отбора на народа на катунарите ,копанарите и калайджиите Хасковския бостанджия още чака 70 000 еври Тези пари не дават,нито могат да изкарат само харчат,като тумор са
german
на 05.03.2021 в 13:32:00 #9някой каза че делото щяло да се точи с години и накрая щели да платят по малко
е да, ама НЕ...
* FIFA-DRC, дава срок 1 месец, длъжникът да се издължи на кредитора/Хубчев/
* ако това не стане в срокът от един месец, делото автоматично отива във FIFA-DC, там разговорите са кратки и започват наказанията:
- спиране на трансфери
- отнемане на точки
- изваждане от шербетлигата
единственият шанс на левски в този 1 месец е да обжалват в КАС. това ще им струва около 50-60 000 CHF, да са живи и здрави
п.п. гаранция че ще спечелят - нЕма
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 05.03.2021 в 12:54:37 #8Емблема ...... Тоя на кого Бок Тиквуний си подари сакото се оказа общински съветник от ГЕРБ
И имаше 1 запалка в него
БФС няма ли да се самосезира ? А верно .....Извинявам са
Ol' Dirty Bastard
на 05.03.2021 в 12:51:27 #7Сини мърши платете на човека, кво се правите на разсеяни...
Mr.Jack
на 05.03.2021 в 12:14:53 #6ЛЕВСКИ, че ще плаща на Хубчев е повече от ясно, но въпроса е кога и колко, това е и причината за въпросното обжалване. Много договори и споразумения се подлагат на обжалване в съда, което в много от случайте води до извънсъдебни спогодби, където и двете страни правят определени отстъпки с цел да се разреши бързо казуса. Ще цитирам Свети Лупий по повод на финансови претенции при второто му управление в Борисовата градина "Който иска, да ни съди
kurzelefski
на 05.03.2021 в 11:56:48 #5...долна подуянско-наркоманска пасмина....
1914riner
на 05.03.2021 в 11:40:04 #4Хахаха... темата Хубчев ще бъде поредната сапунка на любимата оранжева медия. Обзалагам се, поне 20 серии в рамките на един сезон.... Но ТопСпорт знаят как да печелят от наивните припоци, няма лошо, ами поне да си финансират клуба с тези средства, но не би
говори се, че дълговете към ГриГан наближават 40 милки
chubtireaka
на 05.03.2021 в 11:38:01 #3Добре, де, Дебелия и Болния що не бръкнат в чекмеджето сега, а не после и лихви да плащат
Ясно е, че ще си вземе парата Хубчев, макар и да не е милион сумата. Не че е малка иначе
ChernotoVlechugo
на 05.03.2021 в 11:24:48 #2Ще се използва клаузата пандемия.
baziku
на 05.03.2021 в 11:22:37 #1Обажва?