Акционерите в ПФК Левски се събраха във VIP залата на стадион "Георги Аспарухов" за годишното редовно Общо събрание, което стартира в 11 часа днес.
В залата са мажоритарният собственик на клуба Наско Сираков и изпълнителният директор Даниел Боримиров, които ще дадат пресконференция след края на събранието. Сред присъстващите са и представителите на Сдружение "Левски на левскарите".
Собственикът на "Телематик Интерактив България" Мило Борисов беше избран за член в Надзорния съвет на Левски. Това стана ясно на днешното Общо събрание на клуба "Герена". Новината беше оповестена пред репортерите от Петър Ганев, който е акционер при "сините".
Той е предложен от мажоритарния собственик на клуба Наско Сираков и заменя Венцислав Димитров, който бе член до този момент.
Другите двама членове на НС остават същите - мажоритарния собственик Наско Сираков и Антон Краус.
Други предложения за членове на съвета от залата нямаше.
USD
CHF
GBP
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 12:45:40 #41Ванка, питам бре, странно ми е. Ти при нас такава банка дето да си платиш само цялата главница без да изчистиш лихвата, знаеш ли?
seal
на 19.09.2024 в 12:43:34 #40съоръжението стадион "Герена - Георги Аспарухов" е държавна собственост предстои да стане общинска собственост предстои да се отдаде на концесия на ПФК Левски в миналото стадион е отдаден за ползване на ПФК Левски пак в миналото сектор А е разрушен от ползвателя на държавната собственост и е застроен нов сектор, чийто собственик е ЮЛ близко до Васил Божков. следват няколко чуденки: 1. как така е унищожена държавна собственост от частно лице и това не е обкт на санкции 2. заплатено ли е за разрушаването и застрояването на новият сектор А, който предстои отново да бъде съборен, (липсват данни за паричен поток) 3. собственика на строежа "сектор А", дал ли е съгласие да бъде разрушен 3. има ли започната процедура, както онази със стадиона в парка
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 12:40:18 #39На мен по странното ми е, как може да платиш само главницата без лихвите. Това е новото КТБ.
tundzhaka
на 19.09.2024 в 12:39:13 #38като стана дума де ceкca се сетих бившата ми разправяше една тъпотия като ученичка направила. Пъхала си в пyткатa телефон Nokia , и то нали е 10 см тия телефончета та и влязло вътре немогла го извади и както е с батерия....та викнаха 112 та се чудила какво да обясни на техните. Пак добре че не е било мобилен от ония големите тухли.
chubtireaka
на 19.09.2024 в 12:38:13 #37Гледам, че вече си имаме шеф с боядисан косич
Айде да става мажоритар, да строи стадион, да го видим колко ще му издържат милионите
Още повече, че Валтер ги отнесе всички в сектора
machkai-kobra-2
на 19.09.2024 в 12:34:38 #36Тоооочно така изкупил го е но не го е платил! Това е все едно да продадеш фирмата си със милиони задължения на някой кюмюр за 1000лв Ти си чист той да се оправя. Много ще се накефя тъкмо държавата да се склони да ви построи стадион и да излезе черепа и да каже Шиииу ало... Аз тука едни пари имам да вземам с лихвите може да са вече 20 мелеона
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 12:25:19 #35АААссссссссссс, ни моа мовече. Пукам се от смях, тоя специфичния закрил темата.
tundzhaka
на 19.09.2024 в 12:21:40 #34усещания какви? как ти ръгат мазни миризливи гранясали черни чепове в дебелия ти неизмит зaдник ли?
oficer1
на 19.09.2024 в 12:17:02 #33За мене, ЛеЦки си е ЛеЦки. Дали е с Булстат на арменския поп, дали е с АД на Трайчо СиганинЪ все тая. ЛеЦа си е. Вечните ни опоненти! Ние по тях се мерим, те по нас. Тва е. Стига с тФа кой - кой е, щот вече е банално скучно! А, даже и се ядосвам кЪт видя нормални форумци да се хващат на тая латерна.
Ай
machkai-kobra-2
на 19.09.2024 в 12:13:31 #32Българската как коя! Как така ще прехвърлите задължение от 17.мелеона вместо да ги дадете на държавата и на тия на които ги дължите за строежа на трибуната кой ще плаща?
machkai-kobra-2
на 19.09.2024 в 12:02:49 #31Ванкер... Кажи като си такъв умник кое ми е тъпото? Излязло ли е нареждане на ЗАКОННАТА тогава власт в държавата да закрият синята гняс? Да излязло е! Закриха ли ви? Закриха ви! Пише ли черно на бяло че са ви закрили? Пише! Ощетихте ли държавата с едни 17 мелеона в кухата фирма на черепа. Ощетихте я! Години наред синьото БФС прикрива ли мерзостите ви? Да прави го! Какво се изхвърляш като чекия на мокър пясък не мога да разбера? Държавен отбор сте и това е! И децата го знаят!
german
на 19.09.2024 в 12:01:55 #30много изящна перука
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 12:00:58 #29Що обръщаш внимание
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 12:00:07 #28Рулзи, ти верно ли?
tundzhaka
на 19.09.2024 в 11:51:15 #27ако искаш може да подариш пейджър на някой.
machkai-kobra-2
на 19.09.2024 в 11:50:41 #26Престъпен не престъпен фактите са факти. То е престъпно да отпишеш едни 17 мелеона в кухата фирма на черепа ама то щом е завас може нАле? За един преАтел питам
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 11:50:05 #25добре че Кос ме подсети да го заровя, че се носеше СМРАД. --------------- Благодаря за подсещането.
tundzhaka
на 19.09.2024 в 11:46:53 #24добре че Кос ме подсети да го заровя, че се носеше СМРАД.
tundzhaka
на 19.09.2024 в 11:45:47 #23абе ако те ядоса някой ...или игнорираш или...аз знаеш къде ги пращам..ония ден някъв щурец ли беше скакалец ли беше го пратих в трапа.
grizzlybear1948
на 19.09.2024 в 11:30:33 #22Тунджак, за другия път ще знам. Тия ме настъпиха по мазола и ще го ядът големия.