Любо Младежа отново привлече вниманието на феновете в социалните мрежи. Един от лидерите на "сините" привърженици зададе няколко важни въпроса към директора на клуба Павел Колев.
Предлагаме ги на вниманието ви, без редакторска намеса:
"Г-н Мразя Истината Колев щял да дава пресконференция в четвъртък. Най-вероятно ще забравят да му задават съществени въпроси, затова моля почтените журналисти, както и обикновените мисирки, ако е възможно и не се нарушава нечие спокойствие, да го питат:
- Има ли клауза в договора на Хубчев, която казва, че при прекратен договор му се дължат всички заплати до края на договора?
- Ясно е, че Божков е бил съгласен, но одобрява ли той като изпълнителен директор, който подписва договорите, подобна клауза и изгодна ли е тя за Левски?
- Левски съди Стоилов за неполучена премия за класиране в Шампионска лига от 60 000 лева. Одобрява ли това дело? По-заслужена ли е неустойка на Хубчев за уволнението му след 4-то място и невъзможност да се класира в европейските турнири, която е 5-6 пъти по-голяма от скромния шампионски бонус на Мъри? Какви са според него моралните основания на двамата треньори да имат претенции към Левски?
- В светлината на разкритията, че в БФС са надписвали сметки за лагери и хотели, включително по негово време, какво смята за цените на лагерите на Левски в чужбина? Вярно ли е, че Левски е платил през зимата в Анталия двойна сума спрямо Черно море, който е бил в същия хотел и е ползвал същите услуги. Колко е сумата, която Левски е платил за този лагер, защото все пак сметката идва при левскарите?
- Подавали ли са двамата с Хубчев оставка, както обеща по радиото? Тези оставки разглеждани ли са от Управителния съвет?
Източник: LAP.bg
- Колев твърди, че се е отказал от заплатата? Нека уточни: отказал се е или я е отложил за следващите месеци? Да кажем до края на 2020 година, когато Левски трябва да покаже, че му е платил, за да вземе лиценз. Може ли да покаже документ, с който се отказва и няма претенции към Левски, ако това е така?
- Вярно ли е, че Божков му е намалил заплатата и му е сложил прокурист, който да му разписва всички харчове?
- На последното Общо събрание каза, че като се е запознал с тежкото финансово състояние на Левски при Спас Русев е заявил, че не може да бъде полезен на Левски. В сегашното тежко състояние чувства ли, че може да бъде полезен на Левски и какво се е променило?
- Искал ли е на него да бъдат прехвърлени акциите на Левски и правил ли е опити да договори това в кабинети на изпълнителната власт по време на карантината?
Питам отрано, за да може да се подготви и да се получи интересна пресконференция. Надявам се журналистите да проследят дали питанията ми са отправени и са получени конкретни отговори след като опищяхме света колко сме прозрачни.
Ако други левскари смятат, че могат да го питат нещо важно за клуба, нека го направят!".
USD
CHF
GBP
soro
на 19.08.2020 в 20:01:21 #48ВАТЕРСКИ , МОМЧЕНЦЕТО Е ЗАДАЛО ДОСТА ЗЛОБОДНЕВНИ ВЪПРОСЧЕТА , АДМИРАЦИИ ЗА КОЕТО , ВРЕМЕ Е ЗА СЪБУЖДАНЕ , НО ПОНЕЖЕ ДОСТА СА ЗАСПАЛИТЕ ОТ ВРЕМЕ ОНО , БУДИТЕЛИТЕ БИВАТ НЕЧУТИ
cska_bg_army
на 19.08.2020 в 18:04:49 #47Няма случаен въпрос тук! Но последния въпрос е поредното доказателство,че на тази синя ***,оперативките и работните срещи са в министерски съвет,банкя или в накои сараи.
german
на 19.08.2020 в 18:01:00 #46нЕкъв младеж, тръгнал да задава въпроси на стари кримки, изключително вещи в усвояването
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 17:38:10 #45Педи нали си умен
разбери един тъп какво е написал
пак и не те карам да четеш
ако някой те кара да четеш на сила ми се обади ще го оправим
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 17:31:39 #44Чубак
така ви повтаряхме,че сте Мурви на Боко 10години и че сте Обор на всяка власт,но вие отричахте
добре че Чери ви тропна пред цяла България
е това е факт
united 17
на 19.08.2020 в 17:26:17 #43krasimir-ivanov-OGroEhM5 на 19.08.2020 в 20:09:23#48 Педи никой не подритвам за разлика от теб а се опитвам да им докажа,че плещат фенски глупости ,а човека е човек(по точно мъжа,но не като теб)когато казва истина и не казва на черното бяло това е истинско за мен и мъжки неща >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Неграмотен, я преведи, че и чичо Гугъл няма да ми помогне !!!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 17:20:50 #42Аз тук съм* Педи грешка,не съм манаф обърни се към друг
аз нали те забавлявам,забавлявай се,но нищо повече
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 17:17:46 #41Музикант стига се прави дали ще ти кажа че си злобар или неграмотник каква е разликата
аз да съм ти се разсърдил
а маламашката идва защото каза че си добър,от там така ти викам
а тук съм Ушев,Надзирател,Сотаджия,
на мен не ми пука и не се сърдя,дразня се като почнат да пишат за роднини
:
united 17
на 19.08.2020 в 17:13:24 #40Ко кАза ко ???
united 17
на 19.08.2020 в 17:10:58 #39krasimir-ivanov-OGroEhM5 на 19.08.2020 в 20:01:50#44 ................за един човек се грижа................... >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> В будката до входната врата ли спиш ???
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 17:09:23 #38Педи никой не подритвам
за разлика от теб
а се опитвам да им докажа,че плещат фенски глупости
,а човека е човек(по точно мъжа,но не като теб)когато казва истина и не казва на черното бяло
това е истинско за мен и мъжки неща
blue_canary
на 19.08.2020 в 17:08:25 #37Станимъшки мишкорог,имаш ли домашна ракия и става ли за пиене,че мойта свърши.И от 2 месеца съм само на виски и пломари.Прати 2 литра мостра към Филибето да ти оценим джибрите.
united 17
на 19.08.2020 в 17:04:14 #36Къцку нрграмотнуту, 'що та подритват всички кат лaйнян весник ма, пачъ необразована !!!
blue_canary
на 19.08.2020 в 17:03:32 #35krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 17:01:50 #34И Гъчо офицера от МВР с 30г.стаж лъжец чиба
ама и той внимание търси
стана ми жал за него че и прост
Не бре майна не работя за фирми и държавата вече
за един човек се грижа
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 16:55:57 #33Ми САшке ти ми пишеш някакви простотии не АЗ на теб
пък и на всичко отгоре не си и разбрал какво се случва
а как да не те изрежем с една овцЪ
според теб не си ли го заслужи
кажи си де
blue_canary
на 19.08.2020 в 16:55:35 #32Къце,кажи честно майна, СОТаджия ли си в Шопландия?
blue_canary
на 19.08.2020 в 16:51:41 #31Къцак, сигурно от месеци не съм те обиждал.Ма такива кат теб тва заслужават.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 16:51:41 #30Чубак знаех си че ще изплещиш някакви простотии
факти не слухове
това къде цяла българия го вижда и чува
аз съм видял роги нагъзени в МС при Болния
,Чул съм как сектор Г всеки от последните мачове и от зимата викат БоКо Педи
и след мача видях фенове на ЦСКА при протестиращите
И това го е видяла цяла България
а ти си плещи лъжи
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 16:50:05 #29krasimir-ivanov-OGroEhM5 на 19.08.2020 в 19:45:46 #33 Сашке тъпа офца това си е Музиканта в нов ник и аз го разшифровах ама че си глупава ===========
Като един Щирлиц си, Красе ...