Двубоят между ЦСКА 1948 и Левски от 22-рия кръг на efbet Лига няма да се проведе по програма. Срещата, насрочена за утре в Бистрица, ще бъде отложена заради тежките атмосферни условия и лошото състояние на терена на стадион "Витоша", съобщава "Спортал".
Снежната покривка е около 15-20 сантиметра и по принцип може да бъде изчистена, но проблемът е в мокрия сняг и очакваното сериозно понижение на температурите през нощта. Това ще превърне тревното покритие в замръзнала и опасна настилка, която крие сериозен риск от контузии за футболистите.
След постигнато съгласие между двата клуба, мачът ще бъде официално отложен от БФС и насрочен за по-късна дата. Най-вероятният вариант е срещата да се изиграе през март. Двубоят е сред ключовите в битката за титлата и ще има сериозно значение за класирането.
Под въпрос остава и още една среща от утрешната програма - тази между Локомотив София и Септември, където също има проблеми с терена заради зимните условия.
USD
CHF
GBP
14_k4v_88
на 21.02.2026 в 14:10:27 #19Алирезаспор, Не знам кой е воднистия! Ако визираш приятеля ми Педерло, то със сигурност не е казал нищо за мен, нито добро, нито лошо
Но Ата, на мен ми се струва, че ще посрещнеш Баба Марта студен
Ataspor
на 21.02.2026 в 14:06:25 #18Кучко 88 , нали знаеш кво каза Воднистия за тебе
Ма аз не съм на неговото мнение, според мен магистралите са ти високо ниво
4opar
на 21.02.2026 в 14:03:17 #17То щом е за Левски може да се отложи и за след сезона .БФС играе по свирката на два отбора това са Левски и Лудогорецец .БФС ги страх от тях както и съдиите за другите те са безкомпромисти.
14_k4v_88
на 21.02.2026 в 14:01:27 #16Нако, приятелю
Ае, че днес ми е тежък ден
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 21.02.2026 в 13:57:53 #15Безсрамници вижте АРМЕЙСКИЯ. дух какво направи и стадион В.Левски /нашият патрон / е чист !!А тези пак аванти утре на топло !!Е истина е че нагоре към Бистрица спират каруците ...преди час минах оттам ама ...баста с циганските номера !!То пилони за конете искали ..то искали сено , камунна сол да ближели ...а накрая под строй пак ще ближат.... знаете на кого и какво !!??
14_k4v_88
на 21.02.2026 в 13:53:54 #14Алирезаспор, Нали знаеш какво каза Бляда за теб? Аз съм на същото мнение
Ataspor
на 21.02.2026 в 13:50:09 #13Нашие умници начело с Кюстендилската слива хванали греблата и чистят " Васил Левски", за да се изпотрепем със Славия и да загубим точки, вместо като братчедите да отложим мача за април месец
14_k4v_88
на 21.02.2026 в 13:50:07 #12Нако, не, че съм интригант, но тоя Светослав какви ги писа за теб в статията за победата Ви срещу ференцваруш
Да не казвам и Esкимox-a какви ги писа за Бичкията
ПП Бичкони ми прати 100 ескимоски долареС, стигнаха даже за 5 кутии цигари и 5 литра Син Савой
athletic_slava_1923
на 21.02.2026 в 13:48:52 #11Като искат да го отлагат, но поне да го направят като бели хора
Като дойде деня на мача, дори часове преди мача, като се провери терена. Какво е това отлагане от днес за утре
salam-drugari
на 21.02.2026 в 13:27:17 #10Пратих му ги преди две години е шебек. Отчете се че си купил 4 картона цигари и 4 шушета водка.
elaizgrey
на 21.02.2026 в 13:25:45 #9Това са глупости. Снега е мокър и вече се топи. Температурата в София днес е между 0 и -2 градуса, а за утре се очаква слънце и +4. Снега ще се стопи, дори и да не го почистят днес. Да, кално ще е, ама то е такова на всички други стадиони в момента. Някой го хвана шубето май.
salam-drugari
на 21.02.2026 в 13:20:26 #8“ Освен това ,той е завършил в САЩ,макар и само 8 клас в училището за чернокожи,понеже е малко по-мургав. Но не знам какво му се е случило там.” Какво се е случило ли.. от тогава Нако обича чикън уингс… Гъче стига ни занимава с твоята мъжка любов “Матата” ами скачай от миндера, грабвай лопатата и бегом у Бистрица да чистиш. Насо гьзо има нужда от теб, няма само Умерения да влага безплатен труд у вашата организация.
ogi-simeonov
на 21.02.2026 в 13:05:16 #7Левски няма интерес от отлагане на мача.Трябва да се търсат други варианти .Това са номерата на Киро Глиста и Майстора.
MM61
на 21.02.2026 в 12:47:35 #6Цеко,Катунешкия Баш Майстор,дето се присмиваше на другите стадиони...Абе,таранкоолу,повече от 24ч има до мача,не стига ли да си подготвите поляната?И защо не играят вторник-сряда,ами някъде през март?Деева и организации и шушляци!
jekkovv
на 21.02.2026 в 12:43:29 #5На Никой не му дреме за двете ментета числото и Лефски-Спартак
gychopopov
на 21.02.2026 в 12:41:36 #4Mangalski, ще натиснеш на Матата макарите!
gychopopov
на 21.02.2026 в 12:40:04 #3Литекс - Славия да се играе на градския в Ловеч -------------------------------------------------------------------------------------------
ogi-simeonov
на 21.02.2026 в 12:31:32 #2Ега ти Майстора,стадион няма нормален.Иначе устат.
4opar
на 21.02.2026 в 12:30:10 #1То щом е за Левски може да се отложи и за след сезона .БФС играе по свирката на два отбора това са Левски и Лудогорецец .БФС ги страх от тях както и съдиите за другите те са безкомпромисти.