Главният прокурор Иван Гешев обяви, че ОАЕ са потвърдили, че на тяхна територия е задържан Васил Божков.
Заедно с него е арестуван и Георги Попов, който се води собственик на Левски по документи.
Източник: LAP.bg
Гешев допълни, че започва подготовка на документи, с които България ще поиска Божков и Попов да бъдат екстрадирани.
"Има официално потвърждение от Обединените арабски емирства за ареста на Васил Божков и други две обвинени лица. Предстои изпращане на документи за екстрадиция, което ще се направи по процедурата, която е правена до момента и в други такива случаи.
Правили сме го досега и за Цветан Василев, и за Арабаджиеви, и за Баневи, и за Димитър Желязков. Действаме по същия начин и виждате резултатите", заяви главният прокурор пред журналисти.

USD
CHF
GBP
CarpeDiem
на 02.02.2020 в 14:23:06 #52BloodySword, чак пък мръсотии...Левски може и да не си е платил всичко, но е правил някакви плащания във времето. А вие не бяхте правили такива с години - визирам периода преди фалита. И сега в крайна сметка не сте платили всичко дължимо, а само около една трета от общата сума. Две трети от дълговете ви просто се изпариха. Но това е храна единствено за злобари и затова нека не изпадаме в подробности. Неслучайно всички ние от Левски съжаляваме за Божков - защото с времето проблемът със задълженията щеше да се изчисти. Панайоте, прав си приятелю! Парашутистът в Левски няма да оправи положението в страната. Затова си струва да протестираме. И само да спомена - никога не съм произнасяла за вас "закривай! Винаги съм знаела, че можем да попаднем на вашето място. Бъзиците ми бяха свързани с врътките на Гнома и с припознаването и то само защото се клехте, че няма да го допуснете.
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 14:17:56 #51Апастале Не се радвай ,ще се обединяват! Гледай някой да плати санитарния минимум!
elaizgrey
на 02.02.2020 в 14:17:43 #50Apostola Гледайте го вие , това ви е новия отбор. Стария умре 1992/2020 леца общата замина.
HondaPreludeTurbo
на 02.02.2020 в 14:17:35 #49Но ако нещо се разсъхне с Армията, Припса ведна ще се врътне!
HondaPreludeTurbo
на 02.02.2020 в 14:14:10 #48Припса е 100% за Кралев!
blue_canary
на 02.02.2020 в 14:14:08 #47И вие Рулз,и вие.
Apostola
на 02.02.2020 в 14:13:31 #46Въпросите са безброй. Ето един-Защо оранжавият сайт не отбелязва мачът на софийското Цска в момента. Армейците газят.
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 14:11:43 #45Черепух да не плаши, а да се завръща в БГ!Тук има смел защитник в лицето на корифеят на правото,Али експрес версията на адвокат Марковски,Чък Нориса на правдата ,българоунгарския блюстител на реда - ВАТЕРЛО!
Mr.Jack
на 02.02.2020 в 14:08:59 #44https://mobile.frognews.bg/article/190524/ Интересни въпроси задава Методи Андреев в това интервю, обаче съм сигурен, че нито разследването ще тръгне в тази посока, нито ще потърсят отговорност от изброените отговорни лица.
blue_canary
на 02.02.2020 в 14:08:49 #43А ся прочетох,за България.Демек и те не знаят, сигурно кат се събират ще го решат на място.
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 14:04:58 #42КПКОНПИ вече е любимата ми организация!
elaizgrey
на 02.02.2020 в 14:02:37 #41Ако им го пращат както на вас, да.
Apostola
на 02.02.2020 в 14:02:14 #40Парите не миришат,ама Хомо Минималис има особено остра воня.
blue_canary
на 02.02.2020 в 13:59:42 #39И къв е мотива на тоя протест и за кво се борим?
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 13:59:35 #38Ирино Или по точно Айше Гюлбахар ,бегай да не хвърчат ,кетаминови фабрики,траулери,танкери и све ладии!
irina-borisova
на 02.02.2020 в 13:52:53 #37abumusad-чо и holmar-ченце, я спрете да биете мармуазетките. А пък Панчо бил и полит-Аналитик. Смешници.
vidovden
на 02.02.2020 в 13:48:52 #36Жалко за Антон,колко му викаше да не се цапа,ама пуста лакомия и Свинята го излъгаха.
blue_canary
на 02.02.2020 в 13:48:36 #35Пирго,тва излезе още вчера е,майна.Май верно си го пропуснал.
vidovden
на 02.02.2020 в 13:46:36 #34Абе никой не казва,защо е там?Отишъл е при шефа си ,маститата свиня Дебелян до го скрие,дано разплетат лайняните черва докрай.
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 13:46:34 #33Ееее Топа *** - ч.у.к.а.м - лопам