На срещата за бъдещето на Живко Миланов днес, присъства и членът на НС на Левски - Константин Папазов. Пред колегите от bTV той също зае позиция по треньорския казус на "Герена".
"Вижте аз дойдох като човек, аз съм треньор. В такъв труден момент всеки един човек има нуждата от морална подкрепа.
Говорихме си с Живко за житейски неща, че това е нашата професия. Живко е човек, който е изключително добре приет от "синята" общност. И като такъв мисля, че е възможно да има най-голям кредит на доверие. С огромно "синьо" сърце е. На човек като Живко Миланов съдбата ще му предложи много хоризонти.
Не са толкова много хората, които ще влязат в огъня. С вайкане в Левски няма да стане. С човешка подкрепа и Господ напред. В тази ситуация може би много други отбори биха рухнали. Левски има изключителна подкрепа от своите фенове.
Трябва да вярваме в добрия край. Трябва да преминем през всички кръгове на ада", завърши Папазов.
USD
CHF
GBP
german
на 22.08.2021 в 09:07:46 #13товарищ илиев, продавам употребяван, но запазен Т34
ще свърши ли работа
german
на 21.08.2021 в 18:54:26 #12редно е, бронзов бюст на тити да бъде занесен и поставен на вр. мусала, до този на сталин
imco1
на 21.08.2021 в 18:48:58 #11Пускам сълза!...
loko-pd
на 21.08.2021 в 18:40:05 #10Тити ти си луд за връзване.От баскет може и да разбираш но от футбол не.
mehmed-kesedzhi
на 21.08.2021 в 18:15:15 #9тоз урунгел откъде изпълзя?
Akademik
на 21.08.2021 в 18:15:15 #8ТИТь0 забрави
ВЕЛИКИЯТ ЛЕВСКИ ВЕКОВЕНь
този отбор
не е твой
Akademik
на 21.08.2021 в 18:13:03 #7steiner
на 21.08.2021 в 17:49:08 #6С огромно "синьо" сърце е. Вече е и с огромен син @нус,разширен след първите няколко кръга.
german
на 21.08.2021 в 17:43:57 #5"Москва не вярва на сълзи..."
Й. В. Сталин, 1948, връх Мусала
VLAD
на 21.08.2021 в 17:36:39 #4С вайкане не, трЕбе и некоя сълза и сопол да се пусне.
atseto1
на 21.08.2021 в 17:15:00 #3stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 21.08.2021 в 17:10:56 #2Е как няма съдбата да му предложи Нови Хоризонти... Нали е Зетя
Цялата Държава е Шуробаджинащина...Какво остава за УжФутболен Обор..За БФеС дума не обелвам
cska_bg_army
на 21.08.2021 в 17:06:38 #1Е това е АКЦИОНЕР!