Собственикът на Левски Наско Сираков даде кратко изявление след срещата си с Живко Миланов днес. Вълка разкри пред БТВ, че Управителния и Надзорния съвет ще се съберат във възможно най-кратък срок, но за момента младият специалист остава начело на тима.
"Ще съберем по най-бързия начин Управителния съвет и Надзорния съвет. Ще ги запозная с решението на Живко, тогава ще има решение и ще излезем със становище от клуба", каза Сираков.
"Той, нормално, е под въздействие на емоциите. Аз го разбирам и му влизам в положението. На този етап остава начело", коментира още Сираков и допълни, че няма яснота дали Миланов ще изведе отбора в следващия мач - домакинството на Берое след седмица.
USD
CHF
GBP
filo-123
на 22.08.2021 в 05:06:23 #13В следващия мач с Берое, телюгите ги чака здрав ганг-банг. Да не си на мястото на зетя. Насю, завинаги един от нас.
Ohliovski_reboot
на 21.08.2021 в 19:05:47 #12Абе без връзките на Зетя у БФС съдийството срещу Левски ще е съвсем различно.
loko-pd
на 21.08.2021 в 18:45:51 #11Назначете Раева за треньор.Давам ви гаранция ,че ще вземете три точки.
Akademik
на 21.08.2021 в 18:21:02 #10дееееба зетя и сина и ……
пууууууууууууууу
на
ГУНДИ сина си…..бЀга
Akademik
на 21.08.2021 в 18:18:42 #9ChernotoVlechugo
на 21.08.2021 в 16:36:39 #8Справедливост за Зетя
steiner
на 21.08.2021 в 16:15:18 #7Горкият Раев.Обещаха му,че ще им "пратят" спонсор,само да се сформира правителството,а то избори след избори.М.айка му и прокоба.
CHUKCHA
на 21.08.2021 в 16:02:17 #6tup-tup
на 21.08.2021 в 15:39:52 #5Сираков не е луд да изгърми бушона преди напрежението да стигне до пулта за управление. На всеки е ясно, че проблемът на Левски е един - липсата на истински собственик. Всичко останало е следствие от това. Подготвил си е цял арсенал от хитрини и симулиране на действия, с които да отклони ударите към себе си.
bravebg
на 21.08.2021 в 15:29:23 #4Браво Раев! Най-малко година и половина трябва да седи, че да му се даде реална оценка.... много бял хляб има в Жиката питай Томето ако не вярваш ;)
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 21.08.2021 в 15:20:19 #3Вече Като истЕнски Уефскар напълно подкрепям. След снощния мач реших да стана фен на Посинената Приказка
Между другото .Препоръчвам ви да влезете в Фейсбук и да Търсите Синя Приказка.
Как НКПСЗ даат по 20 лева на калпак ако се запишеш и отидеш на Паркинга на 30
steiner
на 21.08.2021 в 14:43:14 #2Одобрявам! Дайте му на Жиката поне 10 мача да реализира идеите си.На САФ му трябваха 6 години.
Bloody_Sword
на 21.08.2021 в 14:40:11 #1Брано на Насо, взел е правилно и далновидно решение за Жиката!