Тити Папазов говори пред медиите след днешната среща на "Герена". Ето какво каза баскетболният треньор, който иска акциите на футболния Левски:
"Синя България на 17 май избра своя знаменосец - Наско Сираков! Такава подкрепа не е виждана. Трябва да благодарим на треньора - той успява да държи нещата. Моралът на играчите трябва да бъде изведен на преден план.
Източник: LAP.bg
Чак толкова дискусии дарението на Делян Пеевски не е предизвикало. Тръст Синя България изрази несъгласие. Левски има много фракции, които могат изразяват мнение. Каузата ни е Левски да не фалира. Личните интереси са на заден план. Левски е нещо различно. Ако сме били част от миналото на Левски, нека сме част и от бъдещето.
Ако г-н Божков следи какво се случва в държавата и няма финансова възможност, той има възможност да направи най-големия подарък на Левски. Нека първо той да подари свободата на Левски. Ако можеше, вероятно този проблем щеше да бъде решен отдавна. Не трябва да оставяме г-н Георги Попов на заден план.
В Дубай им е топло. Лично за себе си приемам това, което той казва като опция. Розовите очила са тук. Виждам добър знак. Не се сърдя на никого, нещо е променило неговото мнение.
Източник: LAP.bg
Ако за в бъдеще се налага на клуба пак да е в такава ситуация, може би е било правилно при какви условия и кой да бъде дарител. Дарението е доброволен акт. Най-често се случва на дечица и се включват хора да даряват. Това е моето мнение, позицията ще обяви УС. Поставихме условия да не е efbet. Появи се слух за тотото. Но ние, когато определяме какво не искаме, трябва да бъдем за пример.
Трябва да има обективна причина защо да не бъдат приети тези пари. Часовникът отброява на обратно.
Искам да бъдете положителни. Всички отбори трябва да се молят да го има Левски. За всичко отбори това е смисълът. Не бъдете негативни. Сега синя България ще се обедини да бъде дарител номер 1. Както бе до момента. Едно е сигурно, Павел Колев и управлението на Левски харчи парите прозрачно в интерес на клуба. За това и феновете им вярват. Левскарите чувстват, че това е техният клуб. Той ще бъде на цяла синя България".
USD
CHF
GBP
turkcev
на 20.05.2020 в 12:07:26 #38Искрено се надявам да фалират,поне да покажат че са мъже а не квартални шарфантии ,тия помощи по 2-5милиона на месец ако гроб и тулупа не са на власт дали ще ги има
stopet
на 20.05.2020 в 11:46:13 #37Пичове, вие все искате нещо без пари. Няма такава игра. Искате Божков да ви даде акциите, след като беше излъган да налее 25 млн. лв. във фирмата, която му беше дадена насила. Сега искат да му я вземат насила, за без пари. Е как става така? Искате да му вземете неговата собственост без да плащате? Казвате, че сте милиони. Добре, тогава събирате се 300 от най-верните на отбора, продавате си апартаментите и с парите купувате акциите. Щом искате той да се откаже от неговата собственост, откажете се и вие от своята.Така ще покажете колко велики сте. Сега разбрахте ли колко несъстоятелни сте?
DDT77
на 20.05.2020 в 11:43:10 #36Когато властта се смени Киро може да хване пътя на Божков. Е те тогава луноходец ще умре за 24 часа. Изкуствен проект без никаква публика. Няма луд да налива пари в подобно нещо.
german
на 20.05.2020 в 11:20:57 #3588.
ivanpetrov
на 20.05.2020 в 11:16:20 #34Пари е ясно, че винаги ще се изсипват- отвсякъде и колкото е нужно. Поне докато тея с картончетата са начело на всяка власт. Сега трагикомичното е че се чудят под каква форма да ги вкарат в отбора, защото за БФС и държавата, 15млн да се пишат като дарения за 1мес- не е проблем, но разните дреболии като "финансов феърплей" много бъркат нещата...
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 20.05.2020 в 11:11:11 #33Пирги ходи ли да духаш на покрива на Дуганя,да не изгори
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 20.05.2020 в 11:04:12 #32Леевски даваше 2години пари чрез
(ДПСмурви на турците
) а защо така стана тогава с дългове
та никой не бе дал и стотинка 2години на НАП
п.п.абе дръжте се мъжки бе Мутки
запретесе да рИвете
Бакшишо
на 20.05.2020 в 11:02:53 #31На говедата и уй да им дариш, и него ще вземат
german
на 20.05.2020 в 11:00:33 #30...А вземете някой ред за Седефчов напишете,за Домус Ага,... ======================================================= aми, пазарна журналистика, бе пиргосе
не е интересен цска вече,... нЕква си отсечка айтос-провадия, забравена от бога, ...домуса върти по нова, разни капки, черешки на тортата, изкрейзили лекари...
левски е на тезгяха, днес
DDT77
на 20.05.2020 в 10:59:37 #29waterloo на 20.05.2020 в 13:48:17#65 Ало.о.о.о DDT77! ------------------------------------------------- Алоооу синята раззпоретина, лапаш ли респиратори да подпомагаш спасителите ? Вие бяхте тези дето до скоро ревахте за чест и произход на парите. А сега забравихте за какво ревахте, същински Титити. Ние фалирахме и си платихме сметката. Вие искате да ви подарят 25 милиона и нов спонсор. С кеф ще ви гледам как се гърчите и излагате
Legolas
на 20.05.2020 в 10:53:16 #28Ватерло, на тоя въпросния форумец са му направили сюнет мноооого преди 2016-та година
и не само на него де...
hegemona
на 20.05.2020 в 10:51:39 #27Нали за чест , достойнство и морал говорят само Геренци , а за някой лев подлоги на ДПС станаха.Отврат.До кога ще петните името на АПОСТОЛА бе цигани долни.Не миришели парите на тая свиня ,да ва ..........
DDT77
на 20.05.2020 в 10:43:19 #26Ако искат акциите освен свиррки от Лесна ще се наложи да търкат и талончета. Акциите са пуснати тук https://prikachi.net/image/DJHzb
Legolas
на 20.05.2020 в 10:42:59 #25german
на 20.05.2020 в 10:35:07 #2447. абе, тити може да е всякакъв, обаче има понятие от дрес-код, как се да се облича за съдбоносни срещи
а наско-спасителят...по тениска дето спи с нея
eugeni-petkov
на 20.05.2020 в 10:34:28 #23Някой не си взема лекарствата редовно!
elaizgrey
на 20.05.2020 в 10:26:39 #22user avatar 83601 СЛЕДВАЙ Liupko на 20.05.2020 в 13:08:27#35 Накратко - с акции и без тях, Леца е в практически фалит. Дали ще го обявят това лято, или другото, няма никакво значение! Феновете щели да ръководят клуба и да градят устойчив проект. Забравили са една леееееека подробност, налЕ..Задлъжнялост. Клубчето не генерира абсолютно никакви приходи. Това АД вегетира на подаяния, които са оформени като спонсорки договорчета и дарения. =======================================
komsomoletz
на 20.05.2020 в 10:24:26 #21"...Тити Папазов след срещата: Божков да даде свобода на Левски, всички отбори да се молят за Левски!..." ZASGHTO/Why? Otkade nakade всички отбори да се молят за Левски!?
DDT77
на 20.05.2020 в 10:14:17 #20Чест и достойнство а ? Ами ако слушате сълзата скоро ще прати всички сини фенове да правят свиррки и да даряват за да има заплати за "спасителите". Дето казва Тити - а ако тръбата отсреща е тръбата на респиратор ? Лесна е болна, лапайте. Тия 500хил освен да одължат агонията още малко нищо друго няма да направят. Но виж, срама ще Ви остане вечно. Акции няма да видите, защото няма кой да даде 25 милиона. Дори и да се намери, ще останат другите задължения, годишна издръжка и т.н. Няма балък да се раздели с толкова много милиони. Затова си представете че насреща е тръбата на респиратора и лапайте
бай Диму
на 20.05.2020 в 10:02:17 #19Съгласявам с с колегите преди мен и намирам за напълно нормално човек, който е вложил 25 милиона в даден проект да бъде овъзмезден в случай, че някой иска да го вземе от него.