Тити Папазов говори пред медиите след днешната среща на "Герена". Ето какво каза баскетболният треньор, който иска акциите на футболния Левски:
"Синя България на 17 май избра своя знаменосец - Наско Сираков! Такава подкрепа не е виждана. Трябва да благодарим на треньора - той успява да държи нещата. Моралът на играчите трябва да бъде изведен на преден план.
Източник: LAP.bg
Чак толкова дискусии дарението на Делян Пеевски не е предизвикало. Тръст Синя България изрази несъгласие. Левски има много фракции, които могат изразяват мнение. Каузата ни е Левски да не фалира. Личните интереси са на заден план. Левски е нещо различно. Ако сме били част от миналото на Левски, нека сме част и от бъдещето.
Ако г-н Божков следи какво се случва в държавата и няма финансова възможност, той има възможност да направи най-големия подарък на Левски. Нека първо той да подари свободата на Левски. Ако можеше, вероятно този проблем щеше да бъде решен отдавна. Не трябва да оставяме г-н Георги Попов на заден план.
В Дубай им е топло. Лично за себе си приемам това, което той казва като опция. Розовите очила са тук. Виждам добър знак. Не се сърдя на никого, нещо е променило неговото мнение.
Източник: LAP.bg
Ако за в бъдеще се налага на клуба пак да е в такава ситуация, може би е било правилно при какви условия и кой да бъде дарител. Дарението е доброволен акт. Най-често се случва на дечица и се включват хора да даряват. Това е моето мнение, позицията ще обяви УС. Поставихме условия да не е efbet. Появи се слух за тотото. Но ние, когато определяме какво не искаме, трябва да бъдем за пример.
Трябва да има обективна причина защо да не бъдат приети тези пари. Часовникът отброява на обратно.
Искам да бъдете положителни. Всички отбори трябва да се молят да го има Левски. За всичко отбори това е смисълът. Не бъдете негативни. Сега синя България ще се обедини да бъде дарител номер 1. Както бе до момента. Едно е сигурно, Павел Колев и управлението на Левски харчи парите прозрачно в интерес на клуба. За това и феновете им вярват. Левскарите чувстват, че това е техният клуб. Той ще бъде на цяла синя България".
USD
CHF
GBP
DelMareNegro
на 20.05.2020 в 10:00:57 #18Леца оле нищо общо с депесе и боце
Ol' Dirty Bastard
на 20.05.2020 в 09:57:26 #17Насо събери ги всички сини спасители и фенове и ти знаеш какво да направиш с рунтавия си г@з
Покажи им го за трети път
Сините се обединили около човек който жена му го издържа и човек който два пъти си свали гащите пред агитката
Цирк подуенски няма край, продължавайте да ни забавлявате в тези трудни и скучни времена...
staroto
на 20.05.2020 в 09:56:27 #16Да припомня ,че Левски има братя. Може да се появят П.Левски; В. Левски и пр.
elaizgrey
на 20.05.2020 в 09:52:59 #15Щом не дават оферта, аз ще дам. Уважаеми г-н Божков, понеже никой ги не ще, аз предлагам да откупя акциите на фк лефски от подуяне за сумата от 100 лева с ДДС. Ще ги използвам по предназначение. С Уважение
ШТъркел
на 20.05.2020 в 09:47:53 #14Само едно не разбрах - защо Божков е длъжен да дари акциите? Щом Тити, НСПП и останалите претендират, че милеят за синия клуб, да направят финансова оферта на Божков да им продаде акциите.
german
на 20.05.2020 в 09:32:10 #13абе, много бързо скриха една снимка с автопарка на "спасителите' на герена
тез' джипки и прочие струват към 1 млн. общо
да послушат Джиратирания бб и да си продадат "бентлитата и майбасите", ей ти я издръжката за още 1/един/ месец
govedoebec
на 20.05.2020 в 09:29:59 #12АЕК Ларнака май беше,...абе ако имат Тричковски в състава левскарите да слагат ч@лмата
govedoebec
на 20.05.2020 в 09:27:53 #11Тити Папазов след срещата: Божков да даде свобода на Левски, всички отбори да се молят за Левски! Цици ето и кратък списък на богомолците: Иртиш Павлодар Вадуц Лихтенщайн Хайдук Сплит АЕК Лимасол Беверен Тампере Жилина Олимпия Слован Аалст Офи Крит и Бат Венци и много евроазиатски незнайни отбори
ChernotoVlechugo
на 20.05.2020 в 09:26:03 #10elaizgrey
на 20.05.2020 в 09:23:44 #9Тези трагикомици пак не са разбрали посланието на Черепа. Евроидиоти тъпи! Намекът му е изключително интелигентен, но трябва да се чете не буквално, а да се търси вложения смисъл. Иде реч за други избори, а не за собствеността на подуянския обор - тя е само за камуфлаж. Става въпрос за категоричен апел за предсрочни избори, защото ФК подуянски Евроидиот принадлежи на властта, която му назначава собственици, а в последното изказване на ББ ясно се заявява, че пръв път властта абдикира от грижата за Евроидиотите, следователно трябват нови избори. Обаче трупата спасители продължават да се молят за някакви акции и да забавляват публиката без дори да осъзнават, че с това си поведение само настървяват ВБ. Цирка продължава, часовника тиктака, жалко за верните фенове.
german
на 20.05.2020 в 09:22:06 #8папазов, да прави разлика между "клуб" и "отбор"
и да чуе, валери симеонов, как кове капака на ковчега, със страшна сила
kanchu
на 20.05.2020 в 09:17:05 #7Сигурен съм че ако някой извади и даде платените от Божков 24млн, той ще му подари в замяна акциите с най-добри пожелания....
kanchu
на 20.05.2020 в 09:10:59 #6Ако бяха истински мъже и хора с достойнство, щяха да дарят 500 хилки плюс още толкова от вноските към НАП, платени от Пеевски на някое нуждаещо се от живот и здраве болно българско дете, за чието безплатно лечение в България са изперпани всички възможности .
bozhidar-nikolov
на 20.05.2020 в 09:09:25 #5Пълен загубеняк е Тити сълзата.Шизофреник.
dbdbdb
на 20.05.2020 в 09:08:01 #4Не е ли по-разумно да купят акциите от Божков ?
elaizgrey
на 20.05.2020 в 09:06:53 #3Или на срещата са му направили брутален генгбенг и още не знае дали е било за добро или вътре са употребили забранени субстанции. Аз друго обяснение за това несвързано говорене, на което изгубих смисъла някъде по средата не виждам. Баси палячото.
CHUKCHA
на 20.05.2020 в 09:06:37 #2"Нека първо той да подари свободата на Левски." Че Черепа да не го е арестувал бе? Оня е обесен няколко дена преди Лили Иванова да се роди.
claudiu
на 20.05.2020 в 09:02:24 #1Молим се, Титка!
Чудя се к'во е общото между тоя и певицата Тита обаче!?