Левски беше глобен с общо 20 000 евро от УЕФА за различни нарушения по време на домакинството си на Апоел Беер Шева в първия квалификационен кръг на Лига Европа.
Санкцията включва 14 000 евро за блокиране на проходите на трибуните и още 6 000 евро за използване на пиротехника и хвърляне на предмети от трибуните.
На въпросният мач официално имаше над 15 000 зрители и той се превърна в най-посетения двубой в първия квалификационен кръг на евротурнирите.

USD
CHF
GBP
moti_k
на 26.07.2025 в 15:17:20 #12Педер, ти нещо се сети за рабфаковския си курс, ба, мацка! И да ти се ще, няма как да съм ти бил състудент, бе! Твърде млад съм, но се издаде! Запознат си с тази велика фирма на обучение, че и нея не си могъл да изкласиш! Уж си ДС, па се излагаш и издаваш, мацка!
moti_k
на 26.07.2025 в 14:48:40 #11galina4 i tervel49! Доцентката!
moti_k
на 26.07.2025 в 14:47:41 #10ДоценКЕ, я кажи как за заканваше на един, че си проучил къде живее? Че си питал съседи? Мацка, стари ченгеджийски номерца! Кажи ма, къде четеш лекции сега?
moti_k
на 26.07.2025 в 14:14:12 #9"Щом съм жена редно е да се употробява членуване женски род; В края на краищата сме е епохата на феминизма; че една интелигентна и образована жена; една интелигентна и образована дама"! Малко смешки от въпросната galina4, tervel49!
moti_k
на 26.07.2025 в 14:12:49 #8"Щом съм жена редно е да се употробява членуване женски род; В края на краищата сме е епохата на феминизма; че една интелигентна и образована жена; една интелигентна и образована дама"! Малко смешки от въпросната galina4, tervel49!
moti_k
на 26.07.2025 в 14:11:04 #7Доцентке: "Щом съм жена редно е да се употробява членуване женски род; В края на краищата сме е епохата на феминизма; че една интелигентна и образована жена; една интелигентна и образована дама"! galina4
moti_k
на 26.07.2025 в 14:04:54 #6Galina4, форумът нетърпелив за дипломата! Я разкажи като си била ученичка! Хайде, бе, тръпнем!
moti_k
на 26.07.2025 в 11:06:56 #5Ха,ха,ха! Доцентката си призна! Никъде не казвам, че е педерло! Galina4! Мацка, та хлопа!
moti_k
на 26.07.2025 в 09:57:23 #4Доцентката ще дообясни на всички! galina4! Или tervel49?Корнвол? "Щом съм жена редно е да се употробява членуване женски род; В края на краищата сме е епохата на феминизма; че една интелигентна и образована жена; една интелигентна и образована дама"! Малко смешки от въпросната galina4, tervel49!
cowfucker
на 26.07.2025 в 04:14:12 #3Той водния мехур е свикнал да си плаща да го трескат. Не го мислете ,добре си е той.
УмеренЦСКА
на 25.07.2025 в 16:45:21 #2УЕФА, както и БФС събира "данък фенове". Когато посещението на някой мач е голямо, клубът е на печалба. В противен случай- на загуба. Впрочем, глобите са доста малки в сравнение с бюджета на клубовете. Но "удоволствието" да се има контингент от ултраси, които служат за реклама, все пак се заплаща с тия глоби.
Mr.Jack
на 25.07.2025 в 15:24:54 #1Голямо важно! УЕФА станаха като БФС, грлобяват и за неправилно дишане, ама да го дyxaт. Да видим колко ще одрусат евреите за расизъм във втория мач, което ме съмнява да се случи.