Деветкратният шампион на България Лудогорец отново има за цел влизане в групите на Шампионската лига.
Вече два пъти разградчани успяха да се доберат до същинската фаза на турнира. Днес "орлите" започват деветата си европейската си кампания с гостуване на черногорския Будучност.
Тимът на Павел Върба е абсолютен фаворит, но домакините не са за подценяване.
Лудогорец не е в оптимална форма. Отборът загуби от Локомотив (Пловдив) мача за Суперкупата на България, а след това беше пометен от Ботев във Враца на старта на първенството.
Във втория кръг разградчани разгромиха Славия с 3:0 и частично си върнаха самочувствието. Подценяване срещу Будучност със сигурност няма да има, защото победителят ще бъде определен в един мач. Следващият съперник, надяваме се на Лудогорец, ще бъде датският Мидтиланд.
В Будучност са наясно, че разликата в класите е сериозна и ще заложат на предпазлива тактика, като ще се надяват да накажат евентуална грешка в отбраната на "орлите".
"Ще направим всичко, за да стигнем до втория кръг. Лудогорец е сериозен отбор, с голям брой качествени чужденци. Знаем силните им страни, но имат и слабости, които ще се опитаме да използваме. Ще бъде трудно, но ще се борим. Трябва да намерим точния баланс между атака и защита, както и да бъдем търпеливи", заяви звездата на отбора Милош Райчкович.
Досега Лудогорец три пъти е отпаал на старта на пресявките за Шампионската лига. През 2013 година, при дебюта си в евротурнирите, "орлите" отстъпиха драматично на Динамо (Загреб).
През 2016 година дойде най-големият провал на тима от Разград - елиминация от молдовския Милсами, а през 2019 година отборът загуби на два пъти от унгарския Ференцварош.
USD
CHF
GBP
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 20:22:43 #94Ама яко пикаят газ припоците ...
united 17
на 19.08.2020 в 20:06:05 #93Що са разпозна ма, пачъ ???
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 20:02:34 #92Кате ако има момчета педи 15 ще е пръв
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 19:57:01 #91Газ пикаят припоците ...
united 17
на 19.08.2020 в 19:55:40 #90Го туря на жена ти в миризливата шунда !!!
staroto
на 19.08.2020 в 19:54:31 #89Нищо не играха! Ни новите ни старите.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 19:53:06 #88Самотните кучета маламашката и педито,са най-злобните педита тук
за тях сите са слабоумни,неграмотни и ц.игани,а те горките немат никой до себе си освен злобата
нищо разбирам ви
united 17
на 19.08.2020 в 19:52:50 #87Ай честито, припоците могат да спрат да стискат палци, а да се хванат за палците !!! Сега чакам разбор на Умерения и Улауту !!!
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 19:50:16 #86Много, ама много слаб мач за "Лудогорец"! Надявам се в следващия мач така да играят и във Варна! Успех в следващите кръгове, ама ...
united 17
на 19.08.2020 в 19:46:25 #85Шуепс, на мен ли говориш е слабоум ???
blue_canary
на 19.08.2020 в 19:44:05 #84Тука си ивало джунглата,само аз треа коментирам мача.Ма къ ша стане тая кат не го гледам,идея си нямам.
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 19:44:01 #83Ама казах ли ви аз, че другите припоци са умни? Само Къцко остана!
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 19:42:09 #82krasimir-ivanov-OGroEhM5 на 19.08.2020 в 22:38:37 #122 Е маламашка знаем,че съм неграмотен,нали всеки ден ми го пишеш ама аз не знаех,че ти си простак и селяк като прасето ==================== Кога съм писал всеки ден това, лъжлив тъпако? Когато твърдиш нещо, е редно да го диокажеш! Ама ти си толкова симпатичен тъпанар, че ти прощавам тези дребни провинения ...
united 17
на 19.08.2020 в 19:39:36 #81Ти намери кого да питаш !!!
Лакирани нокти и дограма как ти се вързват !!!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 19:38:37 #80Е маламашка знаем,че съм неграмотен,нали всеки ден ми го пишеш
ама аз не знаех,че ти си простак и селяк като прасето
blue_canary
на 19.08.2020 в 19:38:29 #79black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 19:35:34 #78user avatar 86407 Следвай krasimir-ivanov-OGroEhM5 на 19.08.2020 в 22:28:18 #112 user avatar 91873 СЛЕДВАЙ black_sea_sailor на 19.08.2020 в 22:13:16 #96 Тетевенската уфцъ лапа и духа! Без значение какво пише ... Музиканта с маламашката пада на нивото на прасето с простащината си селски типчета с селски манталитет селски типчета с селски манталитет =============== "... селски типчета с селски манталитет ..." "със" бре, малоумник! Това във втори клас се набива в главите на незндерталци като теб! Когато следващата думичка започва със "с", пишеш "със", 'тейба в неграмотния селяк ...
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 19:33:25 #77Червените шваби шампиони
а педито прогнозира за Шити
kichobg
на 19.08.2020 в 19:31:49 #76Ще поемат ли *** на Делиорманспор? Да взема да си заложа на 1? Казвайте академици! Турските отрепки да мълчат! От хора, дето са им рязали кожа , акъл не искам!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 19:29:42 #75Като ви чета диариите добре ви ръгам с тирето