Бившият играч на ЦСКА и настоящ на Лудогорец Кирил Десподов сподели очакванията си за дербито между двата тима. Националът заяви пред "Нова", че е професионалист и дербито с "червените" няма да бъде по-различно за него.
"Излизам и си играя моята игра. Аз съм професионалист и в момента защитавам цветовете на Лудогорец, защото съм футболист на този клуб.
Това, което аз съм видял и преди Бруно Акрапович е, че отборът беше много добър. Лично мое мнение е, че те ще са ни основен конкурент за титлата и за Купата.
Дори да не бях в Лудогорец, а в друг отбор, аз трябва да изляза да играя срещу тях. Ние сме професионалисти. Ние сме си създали цел и я гоним. Както всичко знаете, целта е Лудогорец да стане шампион на България за десети път. Ние до последно ще гоним това нещо и няма да се откажем", сподели Кирил Десподов.
USD
CHF
GBP
SuperMario
на 25.02.2021 в 20:00:37 #23Мик Джагър, #27 "Петричев, прав си, Какседо никога няма да играе за ЦСКА" _______ А имали такъв играч "Какседо", който да играе в микренското Тире?! НЯМА! Мм, Цървуланко?! Значи съм прав все пак, КАКСЕДО няма никога да играе в Тирето!
Мик Джагър
на 25.02.2021 в 19:54:09 #22Мат льо Тисие
Уникален футбалер, подобно удоволствие ми е носила играта на Дел Пиеро, Дейо Савичевич и Крис Уодъл
alito
на 25.02.2021 в 19:53:56 #21КРИЛАТКО , СПОКОЙНО , И ТВОЯ ГЛАД БАТКО ТИ АЛИ ЩЕ УКРОТИ
ЕТО , ИДВА ШШЛЛЛЬОООООППППССССССС
elaizgrey
на 25.02.2021 в 19:53:49 #20Педерло, а ти чий фен си? На боци , на шиши или и на двамата?
SuperMario
на 25.02.2021 в 19:53:25 #19Джуджето е този, който трябва да плюете и сер,ете, защото той е главният виновник да бъде фалиран и изтрит ЦСКА от футболната история на България, както и той е виновен, в Лудогорец да играят Недялков и Десподов, а от лятото и Тиаго, а и Джеферсон!
Мик Джагър
на 25.02.2021 в 19:52:21 #18Петричев, прав си, Какседо никога няма да играе за ЦСКА
elaizgrey
на 25.02.2021 в 19:52:17 #17Дъртия имбецил повтаря като папагал опорките на стадото. Абе я ми кажи ти разбираш ли за какво изобщо става дума? Какво е общото между Малдини, Гигс, Скоулс, Шави, Иниеста, Пуйол, Барези, Мат льо Тисие ? Не знаеш. И няма как защото от футбол разбираш толкова, колкото и от право. Дървен философ
SuperMario
на 25.02.2021 в 19:51:27 #16Чета безсмислените и злобни постове на микренските фенове, и за сетен път се убеждавам, че нефелната им тъпота и безпричинна агресия тотално блокират разсъдъка им... На същите "многознайковци" ще припомня, че отбора на Космонавта не го покани да му поднови договора, и месец преди да му изтече договора космонавта беше свободен агент! Джуджето и Фат,мака много добре знаеха това, но не му подадоха ръка на Космонавта, а го оставиха да се оправя сам! Само глупак и лаик може да повярва, че Десподов не си е бил направил устата да се върне в Тирето! Но джуджето го "отвсиври"! Тогава се появи ха от Лудогорец и му подадоха ръка! Същото се случи и с Тони Недялков, както и с Манолев! Тези тримата бях отсвирени от Джуджето, а те приеха подадената ръка от Лудогорец! Така, микренски цървуланковци - няма защо да анатемосвате и плюете КосмонаФта, или Недялков, или Манолев, или Бордюра (Бодуров)! Джуджето е този, който трябва да плюете и сер,ете, защото той е главният виновник да бъде фалиран и изтрит ЦСКА от футболната история на България, както и той е виновен, в Лудогорец да играят Недсега
Мик Джагър
на 25.02.2021 в 19:50:10 #15Не сте прави за Педерло
Верно е гнусен дърт педер, но е верен на Жоро дантелата до гроб
alito
на 25.02.2021 в 19:50:00 #14ПЕДЕРЛО , СЕР.ЕМ ТИ ФОСТАТА , ОТРЕПКЕ ВМИРИСАНА
ШШЛЛЬЬЬОООООПППССССССССС
БОН АПЕТИ , БОКЛЮК
bernal
на 25.02.2021 в 19:42:16 #13огромна грешка му изигра изказването на снимката от лагера на ЦСКА в Австрия и това което написа,че е имало повече публика на този приятелски мач от колкото на шампионски мач на нямахорец, и че не всичко е било пари,а една година по късно какво направи отиде за пари при тези същите това обиди феновете на ЦСКА но едва ли гела ще брой за него няколко милиона в евро и лятото ще си замине и ще го пратя в сериа Б на италия.Затова хората са го казали ГОЛЯМ ЗАЛЪК ХАПНИ ГОЛЯМА ДУМА НЕ КАЗВАЙ.толкова за Кирчо да е жив и здрав и май кариерата ще му тръгне стремглаво надолу
ugliesttroll
на 25.02.2021 в 19:37:51 #12КИРЛЬО УМРИ
DrINKO
на 25.02.2021 в 19:36:34 #11Миризлив старчок, ние червените фенове не прощаваме предателството! Иначе има един о(т)бор от сухата река дето соПственик им е футболист показвал голият си рунтав гЪсс два пъти на феновете на същият о(т)бор! Съсопственик му е един ревлив лицемер дето закри баскетболният леЦки, бил е чорбар като дете, бил е какво ли не! За капак и двамата са взимали пари на заем от видни чорбари като Ганчев и Стойне за да спасяват отбора или положението си! Затова най-добре яШшшшш лайня и си мълчи...... П.П. Има един вратар дето играе на оФча Купел, едно време го боготворехте, ся май не го обичате а? Ко ши кажиш? И разликата е там че ние мразим Деспода за дето ни е предал! Вие мразите Урсула за ДЕТО НЕ ВИ Е ПУСНАЛ МАЧА за да станете щАмпиони!!! мУрал а? Говежди мУрал.......
svetoslav-vasilev-68OD651O
на 25.02.2021 в 19:36:00 #10Този и оня защитника са добри футболисти , Но излязоха пожизнени помяри като хора. След не дълго време никой няма и да ги споменава, а да не говорим че и в националния отбор ще бъдат освирквани . За това футболисти като Тоти и Меси ще ги споменават и след 30г.
elaizgrey
на 25.02.2021 в 19:34:56 #9И понеже тъпоъгълния дърт разбирач ще ми обясни сега опорките си как литекс станал ЦСКА ще го изпреваря за да кажа, че точно Антон и Кирил са отгледани от ГГ. Прости момчета. Неблагодарници.
elaizgrey
на 25.02.2021 в 19:28:45 #8Говеда като педерло и тоя другия под него не знаят какво значи чест и достойнство и когато си се клел пред сектор Г няма пари, които да те убедят да го предадеш. За говеда като тия двамата и още няколко кухара тук всичко е пари, а ако идват от шиши и дпс пък съвсем няма проблем. Затова на говедата им викат кууурррввииии сте навсякъде.
elaizgrey
на 25.02.2021 в 19:05:39 #7Кирчо, фразата аз съм професионалист се казва от всеки лаком за пари продажен лаком ГЪ З.
Ol' Dirty Bastard
на 25.02.2021 в 18:55:11 #6Нека ти кажа и аз моите чувства към теб боклук долен! Може и да си добър футболист, но като човек си нищожество гонещо парите! Ти никога няма да бъдеш уважаван от масата фенове в България. Сега единствено зелените турчяля го харесват...
УмеренЦСКА
на 25.02.2021 в 18:52:04 #5Според мен няма причини цесекарите да се сърдят на Десподов. В Лудогорец премина през обиколен път, напълно нормално нещо за професионален футболист, скандали не е правил, не е плюл против ЦСКА...
TRL
на 25.02.2021 в 18:51:22 #4Този е най-меркантилният футболист !