Лудогорец приема в Разград немския гранд Байер (Леверкузен) в двубой от груповата фаза на Лига Европа тази вечер.
"Аспирините" са амбицирани да направят първата крачка към излизането от кризата, в която се намират в Бундеслигата още днес и ще заложат на оптималния си състав.
Целта пред Лудогорец е да прескочи груповата фаза и в Разград разчитат да стартират с 3 точки.
"Орлите" записаха победа в първия си мач в групи само веднъж - преди 5 години, когато удариха ПСВ (Айндховен) в Холандия. През миналия сезон шампионите отново стигнаха до групите на Лига Европа и бяха в компанията на тим от Германия - Хофенхайм.
Якуб Шверчок е контузен и не попадна в групата на Лудогорец, но той и без това не успява да се пребори с конкуренцията на Клаудиу Кешеру, който ще води атаката на "орлите".
Пауло Аутуори ще заложи на Вандерсон, Марселиньо и Джоди Лукоки зад румънския национал, а в средата на терена ще играят капитанът Светослав Дяков и Яцек Горалски.
В лагера на Байер има няколко контузени футболисти, начело с Ларс Бендер, Арлес Арангис и Юлиан Баумгартлингер. От тримата само Бендер пътува с отбора за Разград и има минимален шанс да играе.
Леверкузен има едва 3 победи, 3 равенства и 4 загуби при визитите си на отбори от Балканите. Една от тях е от ЦСКА през 2005 година, когато за "аспирините" игра и Димитър Бербатов.
Мачът на "Лудогорец Арена" започва в 22:00 часа.
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 20.09.2018 в 20:18:18 #35Я, потурначетата играели
Туркия ке падне
iliya-todorov
на 20.09.2018 в 20:00:18 #34Междинен другото Левски си спомням като се класираха в шампионската лига.Лудогорец ги знаем.А другите бг отборчета ще си умрът като бате Тошо.Армейците викаше дядо еееее едно време голям отбор на минало това време, то няма като едно време.
svetoslav-hristov
на 20.09.2018 в 19:59:41 #33"Говедо ", Ти що не гледаш записа си от Латвия, ми си губиш времето с европоходите на тези, които редовно те обладават?
iliya-todorov
на 20.09.2018 в 19:54:55 #32ЦСКА СА ВЗЕЛИ 4 точки в цялата си история хахахаха хахаха.А кои бях ЦСКА от в б или а
iliya-todorov
на 20.09.2018 в 19:52:48 #31Защо такива нещастниците се мотат по форомите а не ходят да намират
Cantona7
на 20.09.2018 в 19:51:27 #30Браво,Лудогорец! Отлично първо полувреме!
iliya-todorov
на 20.09.2018 в 19:51:16 #29Говедо знаеш ли какво си кафяво рядко нещастно . . . . . .Аз се кефя на мача дори и да падат Лудогорец се получава много добър мач,мач който Не се гледа по диемите.
svetoslav-hristov
на 20.09.2018 в 19:50:25 #28Моци е свалил килограмите. Бравос!
boris
на 20.09.2018 в 19:41:40 #27Много елементарно този гол бе да го ева
iliya-todorov
на 20.09.2018 в 19:39:57 #26Каква класа
iliya-todorov
на 20.09.2018 в 19:35:33 #25Само класните отбори играят в тези турнири.Само Лудооогорец
Аlex
на 20.09.2018 в 19:34:42 #24Cantona7
на 20.09.2018 в 19:33:33 #23Мар-се-ли-ньоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо!
boris
на 20.09.2018 в 19:33:09 #22Тва беше барселонската класа!
Cantona7
на 20.09.2018 в 19:32:45 #21Гоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооол! 2-0 Ван-дер-соооооооооооооон!
iliya-todorov
на 20.09.2018 в 19:32:08 #20Така се играе играта българи .гоооооооол
Cantona7
на 20.09.2018 в 19:17:31 #19Хайде сега,хайде на контра,хайде още 1 гол и работата заспива!
iliya-todorov
на 20.09.2018 в 19:13:05 #18Красивите голове са евротурнирите време смешници
Cantona7
на 20.09.2018 в 19:10:18 #17Гооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооол! Клаудиу Ке-ше-рюуууууууууууууу!
iliya-todorov
на 20.09.2018 в 19:09:19 #16Специалнооооооооо