Лудогорец излиза като гост на Рейнджърс в двубой от 7-ия кръг на Лига Европа. Срещата започва в 22:00 и ще може да я проследите на нашия сайт - TOPSPORT.BG. Възпитаниците на Пер-Матиас Хьогмо пристигат на легендарния "Айброкс" с ясната цел да си тръгнат с точки. Именно мачовете срещу коравия шотландски тим са ключови за съдбата на "орлите" в турнира.
Срещата е с изключителна важност за българския шампион. Лудогорец заема 23-то място във временното класиране и към момента се намира в зоната, която осигурява продължаване напред. Разградчани обаче се нуждаят от още точки, за да не бъдат изместени от позициите, даващи право на участие в следващата фаза. През зимния трансферен прозорец "зелените" привлякоха Руан Крус под наем и закупиха защитника Винисиус Ногейра, но двамата няма да могат да помогнат на отбора в Лига Европа поради липса на картотека за турнира.
Рейнджърс, от своя страна, нямат реални шансове за продължаване напред. Шотландците са спечелили едва 1 точка от 6 изиграни мача и се намират на 33-то място в класирането. Въпреки това "светлосините" се намират в отлична форма на домашната сцена, като са с пет поредни победи в първенството. Тимът от Глазгоу със сигурност няма намерение да прави подаръци на Лудогорец и ще търси победа, за да зарадва близо 50 000 зрители на "Айброкс Стейдиъм". Очаква се нажежена атмосфера и здрава битка за всяка педя терен.
USD
CHF
GBP
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 23.01.2026 в 16:29:52 #35Следвай kfcbm на 23.01.2026 в 15:02:46#61 Анатоли-само 1 въпрос ... Кои са БайРен? Май ти требва Буквар-отново ****
Това е ФК Айрян или ФК Байрям ?
kfcbm
на 23.01.2026 в 13:02:46 #34Анатоли-само 1 въпрос ... Кои са БайРен? Май ти требва Буквар-отново......
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 23.01.2026 в 12:32:56 #33user avatar 105863 jekkovv на 22.01.2026 в 23:55:31#55 Сбирайте се Отново са порили турците ***** Пориха ги,да. Фенербахче -Астън Вила 0:1
Голям кеф ми е като порят *** по принцип...
the_shooter
на 22.01.2026 в 22:16:21 #32Викаш Лудогорец е слаб заради слабото поколение!!!
Те на собствената си школа ли разчитат само или са станали междувременно национален отбор?
jekkovv
на 22.01.2026 в 21:55:31 #31Сбирайте се Отново са порили турците
staroto
на 22.01.2026 в 21:52:58 #30Каквото можеше да се изпусне- изпуснаха го!
n-a-chx8TkqA
на 22.01.2026 в 21:37:55 #29Кажи му на ЩруделА да те покани, за следващото видео, и ти имаш какво да кажеш, само си боядисай косата първо
n-a-chx8TkqA
на 22.01.2026 в 21:33:51 #28СлабиЧКИ лудогорчеатата, Недялко един път не даде точен час и тоя прехвален Пантич нищо не играе
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 22.01.2026 в 21:33:28 #27Ами само слабоумници могат да се радват на този вечерен цирк !!Гледал съм и съм се радвал като хиляди фенове на истински БГ отбори като Марек, Ботевъ Пд...когато одрусаха Байрен и даже на Локот с Монако ...но с БГ истински футболисти !! Ясно ли ти е бе боклук !!Можеш ли адекватно да се изкажеш и да ме обориш !! Шматка !!
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 22.01.2026 в 21:28:19 #26Дришльо...с комунисти като теб нямам работа ...а още повече с клиенти на Психото !!? Я виж дали някъде съм те забелязал по долу и поствал ....е сего поне ще се облекча отгоре ти !!НЕ МИ минавай в личен режим мухльо !!? Пиши си и смъркай на воля !!
n-a-chx8TkqA
на 22.01.2026 в 21:28:12 #25Този Щрудел е от твойта партия - и той си говори с извънземните, а бе пийте ги Тея ми ти хапчетата
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 22.01.2026 в 21:17:35 #24Щели сме да играем на турнир в Индонезия тогава догодина ще играем приятелски мачове ня Антарктида !! Пълно падение ,,,,нито вътрешно първенство нито Европейско присъствие !!А тази циркова трупа в момента " Цирк Солей дьо шалвар " е точно потвърждение на картинката !!
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 22.01.2026 в 21:08:50 #23Не ще звънна на Янсен фон Щрудел да фърли една палачинка !!
n-a-chx8TkqA
на 22.01.2026 в 21:01:53 #22АнатолиЙ, звънни у Белият Дом да пращат дронове
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 22.01.2026 в 20:56:36 #21Боже кои са тези !!??? Да не са онези с 5 те полуумрели фена. Мюмюн, Мустафа , бай Иван Циганина !! Другите двама май се споминаха от радост когато разбраха , че са спечелили КЕШ !!? Голям наглец е това жуже метър и 25 сантиметровото гномче Кире СОПОЛА !!?? И това май е Глазгоу Рейнджърс !!??Та тези шалвари май трябва да платят поне 100 000 на домакина !!?? Не проумявам тази нелепа история ....но се надявам когато опорките на този производител на " специални стимулатори" и на тези от района на подмокрената река ....Шопара и Тиквата ги ..." сготвят" ....а то се очертава скоро тогава и БГ футбол да тръгне нагоре !! Така е в шантава страна ,с шантави ръководители и футбола е такъв !!
n-a-chx8TkqA
на 22.01.2026 в 20:54:27 #20Чочев гледам е резерва
jekkovv
на 22.01.2026 в 20:47:19 #19Все. Пак на никой, не му дреме за селското отборче ***
jekkovv
на 22.01.2026 в 20:39:11 #18Пoрят Пияницата svetoslav
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 22.01.2026 в 20:07:39 #17Рейнджърс само сини негри,Бах мааму
С черните томахавки ще клецат новите си Ад хок БГ-фенове,налапали кожените шотландски гайди и обули шотландските си традционни къси полички(,отдолу без бельо,за да могат по-бързо и квалитетно да бъдат цепвани)...
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 22.01.2026 в 20:03:49 #16user avatar 106415 Следвай n-a-U7doPfz9 на 22.01.2026 в 21:40:29#15 Светославе, не те кефи защото явно си падаш по,,жени,, с мустаци и топки.... **** Напротив,на Жеката майка му й казах да си обръсне мустаците и краката. Тя взе че си отряза и xyя. Но няма проблем,и без друго не го ползваше...