Лудогорец излиза като гост на Рейнджърс в двубой от 7-ия кръг на Лига Европа. Срещата започва в 22:00 и ще може да я проследите на нашия сайт - TOPSPORT.BG. Възпитаниците на Пер-Матиас Хьогмо пристигат на легендарния "Айброкс" с ясната цел да си тръгнат с точки. Именно мачовете срещу коравия шотландски тим са ключови за съдбата на "орлите" в турнира.
Срещата е с изключителна важност за българския шампион. Лудогорец заема 23-то място във временното класиране и към момента се намира в зоната, която осигурява продължаване напред. Разградчани обаче се нуждаят от още точки, за да не бъдат изместени от позициите, даващи право на участие в следващата фаза. През зимния трансферен прозорец "зелените" привлякоха Руан Крус под наем и закупиха защитника Винисиус Ногейра, но двамата няма да могат да помогнат на отбора в Лига Европа поради липса на картотека за турнира.
Рейнджърс, от своя страна, нямат реални шансове за продължаване напред. Шотландците са спечелили едва 1 точка от 6 изиграни мача и се намират на 33-то място в класирането. Въпреки това "светлосините" се намират в отлична форма на домашната сцена, като са с пет поредни победи в първенството. Тимът от Глазгоу със сигурност няма намерение да прави подаръци на Лудогорец и ще търси победа, за да зарадва близо 50 000 зрители на "Айброкс Стейдиъм". Очаква се нажежена атмосфера и здрава битка за всяка педя терен.
USD
CHF
GBP
n-a-chx8TkqA
на 22.01.2026 в 19:58:18 #15* жеката
n-a-chx8TkqA
на 22.01.2026 в 19:57:55 #14Айде жената го изтърваха, сега ще залее форума с хиляди коментара
jekkovv
на 22.01.2026 в 19:53:23 #13Рейнджърс Ще клати турците
УмеренЦСКА
на 22.01.2026 в 19:44:16 #12...Феновете на Лудогорец в нашия форум са в правото си да думкат тъпани и да надуват фанфари за своя любим евробоец... Привърженици на отбори, които не са шампиони, също са в правото си да очакват от евробоеца Лудогорец не само да спечели пари за Домусчиев, не само да натрупа точки (в свой интерес), но и да даде нещичко за националния отбор! В настоящия момент разполагат с Недялков и Чочев. Да се надяваме, че тия двамата ще успеят да допринесат нещо за националния отбор в близко време.
n-a-chx8TkqA
на 22.01.2026 в 19:44:16 #11Я Бран са изравнили накрая, това не е добре
n-a-chx8TkqA
на 22.01.2026 в 19:40:40 #109 точки гарантирано ги класират, 8 много вероятно, другите мачове добре се развиват, само Селтик трябваше да паднат, и Ц Звезда бият, ама те Малмьо само загуби
УмеренЦСКА
на 22.01.2026 в 19:37:32 #9Лудогорец е на последно място в класирането (7 точки), което дава възможност за участие в плейофите за 1/16 финал в ЛЕ. И да спечели мача с Рейнджърс, не е ясно дали ще се класира за плейофите, има и други кандидати. В публикувания стартов състав го няма националът Чочев, който направи доста успешни мачове в нашенското първенство. Така е решил треньорът. Петър Станич е "откритието" на Лудогорец, съвсем нормално е да е титуляр. Националният футболист Недялков, който е титуляр в стартовия състав, е редно да го коментираме след мача най- вече като нацонален футболист.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 22.01.2026 в 19:33:42 #8Не в въпроса Ница дали са зле,още повече да ги сравняваш с Рейнджърс. Последните са във вихъра си в момента. Ница си е Ница,могат да създадат проблеми,щото НИЕ трябва да вкарваме,не те. Далаверата с тях е,че са отпаднали. Отделно гостуват ни и могат да излязат като си искат. Това обаче е малко вероятно да стане с Рейнджърс, нищо че и те са аут. Все пак играят у дома и това ги задължава да подходят сериозно. Неслучайно са фаворити. А ПАОК ни изтърваха тук,вина има и Недялков,да. Но са силни гърците. В момента водят на Бетис към края.
n-a-chx8TkqA
на 22.01.2026 в 15:07:02 #7Ако удържат в защита имат шансове, ама това което показа Недялков срещу ПАОК е направо срамота, ако играе и онзи тролей Вердон не знам, това са им двамата капитани, ако не се лъжа. Все пак и хикс е опция, имат мач с Ница, които са по-зле и от Рейнджърс
staroto
на 22.01.2026 в 14:43:17 #6panayot_stamenov Тогава да се надяваме . че ще им дръпнат черджето!
panayot_stamenov
на 22.01.2026 в 11:42:52 #5Винаги има за какво да се играе, най - малко пари. Друг е въпросът, че според мен Рейнджърс не са нищо особено и като нищо Лудогорец ще ги бие.
panayot_stamenov
на 22.01.2026 в 11:41:01 #4Следвай staroto на 22.01.2026 в 12:29:27#7 Смята се,че Рейнджерите няма за какво да играят, но се забравя , че може да решат да помагат на Селтик Тва сериозно ли, братчед
staroto
на 22.01.2026 в 10:29:27 #3Смята се,че Рейнджерите няма за какво да играят, но се забравя , че може да решат да помагат на Селтик.
n-a-chx8TkqA
на 22.01.2026 в 09:14:57 #2Както и да е, успех довечера, ще стискам палци, че коефициента на България пропадна жестоко
n-a-chx8TkqA
на 22.01.2026 в 09:13:58 #1Участия ... а бе Баце, Олимпиакос не само "участват", ами и ПЕЧЕЛЯТ турнирите, иначе "участват" и Динамо З, Цървена Звезда, ПАОК и други, сега Целие от Словения набират скорост, затова промениха регламента от УЕФА, за да може поне по един от държава да участва, затова и ЛудоКУРЕЦ се пръкна и монополизира първенството, ама ти си пиши, ползвай главни букви, че става по-правдоподобно