Не закъсня отговора от страна на ФИФА след поредните нападки към Световната футболна централа, този път идващи от Диего Марадона. Аржентинецът нападна съдията на 1/8-финала от Мондиал 2018 между Англия и Колумбия. Той заяви, ме от ФИФА са ограбили колумбийците.

"Думите на Марадона са напълно излишни и неразумни. От ФИФА много съжаляваме, че се появиха подобни изявления от бивш футболист, който написа историята на играта", заявиха от Световната футболна централа.

Едва ли Дон Диего ще се трогне от това мнение...

Диего Марадона избухна: Бесен съм, крадците още са във ФИФА!

Диего Марадона избухна: Бесен съм, крадците още са във ФИФА!

"Съдията буташе Англия, дузпа нямаше", заяви легендата