Националният селекционер на България Илиан Илиев изрази надежда, че предстоящият мач срещу Северна Ирландия от Лигата на нациите ще бъде "още една стъпка към припознаване на националния отбор от хората". Наставникът на "лъвовете" даде пресконференция преди срещата, която предстои утре от 19:00 часа на стадион "Христо Ботев" в Пловдив. В първия двубой от група 3 на Дивизия "С" на надпреварата българският тим завърши при нулево равенство при гостуването си на Беларус.
"По-различен стил има тимът на Северна Ирландия. Имахме малко време да обърнем внимание и да запознаем футболистите. Направиха добър мач срещу Люксембург и победиха. Играха със самочувствие. Ние, от друга страна, след като не победихме Беларус, настроението не е от най-добрите. Евентуална победа ще ни изкачи на първо място, така че нищо не е загубено. Няма да е лесно, противникът играе директен футбол и имат състезатели, които играят на високо ниво. От много време нямахме публика, която да ни подкрепя. Почти всички мачове играехме навън с изключение на Унгария. Виждаме, че има интерес от хората", коментира Илиев.
"Вчера пътувахме, нямахме дори тренировка. В днешната тренировка ще видим състоянието на футболистите и ще преценяваме. Имаме 21 полеви състезатели и трима вратари", обясни още националният селекционер на България по повод това дали ще има ротации в състава за предстоящия мач и призна, че полузащитникът Филип Кръстев ще липсва на отбора, след като е наказан заради червения картон в двубоя с Беларус.
"В последния мач имахме положения и се опитвахме да правим това, което искаме. Футболистите се опитаха. На моменти се получава, но има моменти, в които сме неконцентрирани при статични положения. Не е като първия лагер ноември месец - да има много приказки. Имаме 13-14 човека, които са тук от първия лагер. Това е добре. Надяваме се този мач да е още една стъпка към припознаване на националния отбор от хората", завърши Илиан Илиев.
USD
CHF
GBP
blue_canary
на 07.09.2024 в 18:20:11 #65Тити,тва го знам,друга ми беше мисълта,ама карай.Нека им правя джамбуре на братчедите,колко им трябва на простите хорица
blue_canary
на 07.09.2024 в 18:15:51 #64Говоря за сега е,лизач на мастии
blue_canary
на 07.09.2024 в 18:15:13 #63Е не по тъп от теб,прост Геврек
blue_canary
на 07.09.2024 в 18:12:23 #62Геврек,*** мое кажеш само на жена ти, тираджия прост
the_shooter
на 07.09.2024 в 18:11:41 #61Коста! По принцип с такива олигофрени като теб избягвам да имам контакт, понеже си ми градски ( горе-долу) правя изключение!
blue_canary
на 07.09.2024 в 18:11:38 #60Геврек,питах те под друга статия колко пари събрахте за каузата.Тва че се смучете с Кучав слабо ме интересува,отговори на въпроса ми
УмеренЦСКА
на 07.09.2024 в 18:10:23 #59...По възрастните от форумците могат да си припомнят каква истерия беше преди години! Кьораво и кьопаво, всякакви ветерани, джурналя и даже политдеятели плюеха "последните мохикани" на българския национален футбол в лицето на Бербатов и двамата Петрови. Цялата истерия беше защото тия тримата не били позволили на Гонзо да стане "звезда" защото не му били подавали да вкарва голове. А Бербатов му бил "узурпирал" мястото на централен нападател... Сега се търсят някакви "наследници", ама ги няма! Гонзо наследи Перуката в "тази политика".
blue_canary
на 07.09.2024 в 18:09:36 #58Тити,извинявай за закъснението,имам си причина
blue_canary
на 07.09.2024 в 18:08:04 #57Толкова ли сте закъсали и двамата пергели,ми нормално кат по цял ден сте тука
the_shooter
на 07.09.2024 в 18:07:39 #56Тотко му е любимата мажоретка!
the_shooter
на 07.09.2024 в 18:07:01 #55Коста, нещо си се объркал ( както всеки път), били ми пояснил кога съм ти обещал да ти пращам каквито и да е пари? Вчера пак твърдеше нещо и обещаваше да го покажеш!
blue_canary
на 07.09.2024 в 18:05:39 #54Кучав му се наежи козината кат цъфна геврека,дойде му подкреплението на мастията
blue_canary
на 07.09.2024 в 18:02:48 #53Събраха са двамцата,геврека и паразита,каква идилия или любов,кой да знае
blue_canary
на 07.09.2024 в 18:01:32 #52Помияр,прочети си постовете,евач на майки
edin_chovek
на 07.09.2024 в 18:00:12 #51Ако ше има бой поне да си купя семки
Стига сте се хранили , безмислено е .Нит се познавате , нит има кво да делите .
blue_canary
на 07.09.2024 в 17:58:51 #50Съберете двамата с геврека да ви водя на Централни градски гробища в Пловдив си поевете,Деа и простите некрофили измислени
УмеренЦСКА
на 07.09.2024 в 17:58:11 #49Допълнение... Вече години, че и десетилетия с онзи "фенер на Диоген" всякакви назначени от БФС го търсят всички национални треньори. Търсят го и в нашенския шампионат и (от отчаяние) сред "диаспората" на българи в чужбина. Тук, там, някой български футболист се бил уредил в някой евроотбор, повечето такива във втородивизионни, някои са титуляри, а други са си резерви. В нашенското първенство отдавна е ясна работата, който иска да е в "елита", трябва да разчита на чужденци. Ама и тези, които се борят да не изпаднат, пак са в същото положение. ...Нямам нищо против някой нашенски футболен клуб (който и да е) да спечели (ама честно) медали в първенството и купата, да се прояви в евротурнирите и неговите футболисти да станат "стълбове" в националния отбор на България! Дали ще го доживея това не зная...
blue_canary
на 07.09.2024 в 17:56:22 #48Деа и простия Доброславски паразит измислен,ти ще ми кажеш аз кога ще си плащам басовете,ми точно никога
the_shooter
на 07.09.2024 в 17:55:12 #47Бахти детската градина! Туп-туп респект!
blue_canary
на 07.09.2024 в 17:54:38 #46Е тва дава ли ти права ме псуваш и да евеш умрелите е, мастиьо ай да не казвам