Националният селекционер на България Илиан Илиев изрази надежда, че предстоящият мач срещу Северна Ирландия от Лигата на нациите ще бъде "още една стъпка към припознаване на националния отбор от хората". Наставникът на "лъвовете" даде пресконференция преди срещата, която предстои утре от 19:00 часа на стадион "Христо Ботев" в Пловдив. В първия двубой от група 3 на Дивизия "С" на надпреварата българският тим завърши при нулево равенство при гостуването си на Беларус.
"По-различен стил има тимът на Северна Ирландия. Имахме малко време да обърнем внимание и да запознаем футболистите. Направиха добър мач срещу Люксембург и победиха. Играха със самочувствие. Ние, от друга страна, след като не победихме Беларус, настроението не е от най-добрите. Евентуална победа ще ни изкачи на първо място, така че нищо не е загубено. Няма да е лесно, противникът играе директен футбол и имат състезатели, които играят на високо ниво. От много време нямахме публика, която да ни подкрепя. Почти всички мачове играехме навън с изключение на Унгария. Виждаме, че има интерес от хората", коментира Илиев.
"Вчера пътувахме, нямахме дори тренировка. В днешната тренировка ще видим състоянието на футболистите и ще преценяваме. Имаме 21 полеви състезатели и трима вратари", обясни още националният селекционер на България по повод това дали ще има ротации в състава за предстоящия мач и призна, че полузащитникът Филип Кръстев ще липсва на отбора, след като е наказан заради червения картон в двубоя с Беларус.
"В последния мач имахме положения и се опитвахме да правим това, което искаме. Футболистите се опитаха. На моменти се получава, но има моменти, в които сме неконцентрирани при статични положения. Не е като първия лагер ноември месец - да има много приказки. Имаме 13-14 човека, които са тук от първия лагер. Това е добре. Надяваме се този мач да е още една стъпка към припознаване на националния отбор от хората", завърши Илиан Илиев.
USD
CHF
GBP
edin_chovek
на 07.09.2024 в 17:53:04 #45Спрете се и двамата
blue_canary
на 07.09.2024 в 17:48:11 #44И съм ти казал нещо,тениьо проста.Не споменавай мъртвите,нещастен ***
blue_canary
на 07.09.2024 в 17:46:55 #43Деа и помияра измислен,прави се тука на Дон Корлеоне
blue_canary
на 07.09.2024 в 17:45:25 #42Ти Тити ли си е,паразит прост.Като псуваш и кълнеш ще ми пръднеш на дедовия
tup-tup
на 07.09.2024 в 17:42:04 #41Обречени сме да победим https://www.youtube.com/shorts/1wD3ySScMIw?feature=share
blue_canary
на 07.09.2024 в 17:39:48 #40Кучав,на теб бас или пари дължа ли ти,м
УмеренЦСКА
на 07.09.2024 в 17:39:21 #39Уточнявам си мнението за ролята на националния треньор в историята... Имаше опити да се назначи чужденец, който (уж, де) е извън клубните претенции за национално участие. Всички такива опити завършиха с провал. Илиян Илиев е поредният "експеримент" да се свърже националният отбор с клубен, такъв, който има успехи с българи в състава си, които да се окажат солидни национални играчи. ...Идея уж правилна, ама нещо стана куца в реализацията и. Кадрите на Илиев в ЧМ не се оказаха някакви "стълбове" в националния отбор. Те са играчи на нашенско ниво, не повече. Показаха го в евротурнирите, където отборът на Илиев буквално беше "протикан", май с общо съгласие... ...О боже, злини само видя (по Христо Ботев). Ако националният отбор, както винаги, не даде някакви надежди за класиране, може би Илиев ще бъде сменен от Генчев, комуто БФС ще делегира "възраждането"...
blue_canary
на 07.09.2024 в 17:38:28 #38Всичко с времето си
the_shooter
на 07.09.2024 в 17:37:34 #37Скандалната….
Нещо като Опел калибра — евтино Ферари!
Баш пък този евтин пловдивски ***, е хора всякакви! Но си пазете здравето!
blue_canary
на 07.09.2024 в 17:36:27 #36Е нали ти написах,ще си платя баса и ще дам пари за каузата.Скоро
blue_canary
на 07.09.2024 в 17:33:44 #35Щом казваш,ок
blue_canary
на 07.09.2024 в 17:31:52 #34blue_canary
на 07.09.2024 в 17:28:49 #33Цингета бол
blue_canary
на 07.09.2024 в 17:28:13 #32Е кат залязва си викнеш некоя нова звезда,ти ги знаеш
blue_canary
на 07.09.2024 в 17:27:08 #31Кълни ве,немаш ядове кога е за некви твои фантазии
blue_canary
на 07.09.2024 в 17:25:09 #30Е нали каза,че не си ме кълнял,а ся де опааа
blue_canary
на 07.09.2024 в 17:24:11 #29Предвидил съм и за теб 50 евро,геврека ти ги прати си викнеш най-накрая тая твоя любимка Скандалната,ама има време
Дотогава сипвай на воля
УмеренЦСКА
на 07.09.2024 в 17:20:51 #28"Умерен, като не е Илиан, кой да е?" ...Според мен който и да е, все едно...
blue_canary
на 07.09.2024 в 17:20:31 #27Е нали не кълнеше
blue_canary
на 07.09.2024 в 17:17:35 #26