Берое домакинства на Левски в един от най-интересните сблъсъци в 26-ия кръг на Първа лига. Мачът на в Стара Загора е поверен на главния съдия Станимир Тренчев и ще започне в 17:00 часа.
Левски пристига под Аязмото в ролята на абсолютен фаворит, заемайки първо място в класирането с актив от 59 точки. "Сините" на Хулио Веласкес се намират в отлична форма с четири успеха в последните си пет двубоя, като в предишния кръг излъга Локомотив Пловдив с минималното 1:0 след точно изпълнена дузпа от Евертон Бала в края. Наказателният удар се превърна в тема №1 в родния футбол, тъй като от повторенията остана недоумение за съдийското решение.
На другия полюс е ситуацията при заралии. Берое заема незавидното 15-о място със скромните 19 точки и сериозни затруднения пред противниковата врата. "Зелените" се намират в тежка серия без победа в пет последователни срещи, а последното им разочарование бе поражението от Добруджа, което допълнително нагнети напрежението.
По отношение на състава, феновете на Левски очакват с нетърпение евентуалния дебют на новото попълнение Марко Дуганджич, който се очаква да попадне в групата за мача. Столичани обаче ще бъдат без двама от ключовите си футболисти в предни позиции, тъй като Карл Фабиен и Мустафа Сангаре продължават да се възстановяват от контузии.
USD
CHF
GBP
gychopopov
на 15.03.2026 в 17:32:15 #26Имам си жена, имам и любовница --------------------------------------------------------- И жена ти има любовник...даже двама!
jordan_levskara
на 15.03.2026 в 17:04:55 #25Esox
на 15.03.2026 в 16:58:44 #24Триона е пълна скръб, мое си бие само една злобарка. А сега след края на мача и вие мое си боднете по една злобарка, да си боцнете по три разградски карамфила у гЪ-Зо и да си барбалюкате мъдурченцата един на друг, като истински пеНдели, каквито свсъщност!!!
irina-borisova
на 15.03.2026 в 16:58:20 #23ПОРЕДНА СЕРИЯ ОТ "ВЕЛИКОТО ПОБУТВАНЕ"! СМЕШНИЦИ ГОЛЕМИ СТЕ ЕЙ!
kiril-dimitrov-8q95vYQa
на 15.03.2026 в 16:54:43 #22Левски бие все по-трудно, което е знак,че формата на отбора пада.Отделно чужденците много рязко свалят форма.
Мик Джагър
на 15.03.2026 в 16:47:36 #21Ескимос, аз също като Батков не съм интригант, но чух Триона да се заканва, че Няма да те бие, а направо ще те ибе
pala4a
на 15.03.2026 в 16:32:31 #20Първото говедо излезна от храстите
14_k4v_88
на 15.03.2026 в 16:28:34 #19Esкимox, Не съм интригант, но Бичкони каза, че си страхливец и ще ти сepe в устенцата кучешки
Esox
на 15.03.2026 в 16:26:40 #18*** Се-Ра
Esox
на 15.03.2026 в 16:26:25 #17От дузпа ли водим? Гледам много фенУИ на Свиня1 са накацали под статията за ЛЕВСКИ и серат ли серат.... да ви *** у зурлите....
Мик Джагър
на 15.03.2026 в 16:20:51 #16Тренчев е натъпкла Берое в собствената им половина. Говедата държат, дърпат, но фаушове Няма
Максим
на 15.03.2026 в 16:11:32 #15Говеждата наглост и безочие нямат предел!
steiner
на 15.03.2026 в 16:06:09 #14Дайте дузпа,спасете говедоспор!Сами срещу всички!
athletic_slava_1923
на 15.03.2026 в 16:04:00 #13Като си отменил гола на Берое за неправилно дишане, поне дай измислената дузпа срещу Бурас, не се различава много от тази на Флекса с единствената разлика, че тук нападателя не стъпва и не рита крака на защитника
pala4a
на 15.03.2026 в 16:03:59 #12Явно с игра няма да стане чакаме нещо дузпичка
anatoli-iliev-6pIepogL
на 15.03.2026 в 15:55:47 #11Съдийката със сълзи на очи се прибра у тУнелО !! Сега ще има четене на трудовете на товарищ Ленин и Капиталът на Карл Маркс !!Ще му се припомни значението на чл.1 на ОПГ " БФС " ...ще му настроят зъркелите , КИРЕЧ системата е приготвила най правите линии в свето повтарящи контура на кубетата на Александър Невски !!??? Все для победы ....все для телятинууу софийскаю !!?
anatoli-iliev-6pIepogL
на 15.03.2026 в 15:47:09 #10Е за да сме честни ..в 40 минута имаше дузпа за лффффск !!?? Състезателят на БЕРОЕ в нак. поле пръдна в лицето на на състезателя с кюлотите струващ десетки милиони ...тий припадна и ...о ..НЕ съдията отново свири против лфффск !! А в момента публиката пее" имало е едно говедо " а бее няма какво да кажум !!Подигравки и гаври се сипят отвсякъде ...но на тях не им пука !!
pala4a
на 15.03.2026 в 15:46:36 #9Куфарчето на г н. Манджуков е стигнало в Ст.Загора непокътнато и пълно
anatoli-iliev-6pIepogL
на 15.03.2026 в 15:26:39 #8Потчицата Станамирка ще си допадне по калибър с дон Хуйо !!да ви таковам и травеститският говежди футбол !! Никакъв мач а вече се осрахте целите ....а публиката по стар граждански обичай не прощава на мИнгилите с кюлотите !!
Мик Джагър
на 15.03.2026 в 15:21:46 #7Гледам, че пак спорните отсъждания са в една посока
Хубаво обаче се чува кор Лефски кор за Лефски, кор за Лефски София