Отборът на ЦСКА гостува на Берое в мач от 24-я кръг на efbet Лига.Срещата в Стара Загора стартира в 15:00 часа.
Двубоят може да се окаже от изключителна важност за борбата и местата, даващи право на участие в европейските клубни турнири догодина. Преди днешния мач домакините се намират в по-добра позиция и са само на две точки от петото място, което дава право на участие баража за Лига на конференциите.
При успех на ЦСКА днес, "червените" ще се доближат максимално до днешния си съперник и ще скъсят дистанцията до Берое на само една точка.
Тимът на Александър Томаш също трябва да се отърси от разочарованието от дербито с Левски преди седмица, когато "червените" пропиляха преднина от два гола и не успяха да победят вечния си съперник.
Аут за срещата са Джеймс Ето"о и Марселиньо Кареасо, които са наказани. Фьодор Лапоухов и Матиас Фаетон също са извън сметките, тъй като продължават да се възстановяват от травми.
В същото време Берое няма особени проблеми с кадровия си състав, като всички погледи са насочени към нападателя на отбора Леандро Годой, който се намира в отлична форма. Преди седмица Кошмара записа хеттрик във вратата на Спартак Варна и вече има петнадесет гола от началото на кампанията.
USD
CHF
GBP
cvetomirmagnitski
на 08.03.2025 в 14:39:55 #74Иван Алисън
mottorrhead
на 08.03.2025 в 14:37:21 #73Честито и На теб
bernal
на 08.03.2025 в 14:35:57 #72Ех Вион защо рискуваш толкова , сега Турицов ще ни мъчи срещу Черно Море дано Томаш има смелостта да пусне Стойчев , но се съмнявам
mottorrhead
на 08.03.2025 в 14:35:55 #71user avatar 81339 waterloo на 08.03.2025 в 16:20:31#93 Честит 8-март мила Гризлиян Още веднъж Честит празник, скъпа ми Кика ======================================= Бах маа му! Родоският моторист и хасковския Гарабед били много интимни.... След цветомирамангалска и варненския тимаджия и изпедерастения самозван адвокатин и агент Николай, това е ввче е третата официална съпружеска форумна двойка. Минавам само за да стискам палци на помашката Цеца! Дотук успяват Честито и теб бейби, Ч8М
Blade_Reloaded
на 08.03.2025 в 14:35:51 #70Е това е целия бизнес план ан Инжинер Иванов. Жълт картон за недокосване. Вди ти капитана. 2000-3000 лева за неприлични скандирания Да ти ебa майката говeжда !
Rafata
на 08.03.2025 в 14:35:22 #69Питас тепърва ще свиква и показва (наказва)
cvetomirmagnitski
на 08.03.2025 в 14:34:06 #68Ама как етонеца клати синчето ти, а? Два гола, почти като два тека у гъзягата му
mottorrhead
на 08.03.2025 в 14:34:03 #67Гол красавец
grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 14:33:14 #66Браво на Питас, имаме голмайстор.
cvetomirmagnitski
на 08.03.2025 в 14:25:08 #65Минаваш само да ти пръснат дупарата, както зъл естонец я пръска на синчето ти.
grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 14:15:59 #64Коцане, не мерси.
Rafata
на 08.03.2025 в 14:15:03 #63Браво на Шопов! Евала и на Скаршем! Моментален пас
dedoboris
на 08.03.2025 в 14:14:45 #62ЗНАИ ВСЕ ПАК ЩЕ Е РАВЕН
mottorrhead
на 08.03.2025 в 14:13:39 #61Коце
mottorrhead
на 08.03.2025 в 14:13:02 #60grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 14:12:58 #59Мотора ми го лапа целия с макарите.
dedoboris
на 08.03.2025 в 14:12:49 #58АКО УДЪРЖИТЕ ХИКС ТРЯБВА ДА ЧЕРПИТЕ ЧЕРВЕНИ КУЧИЦИ БЕЗДОМНИ
mottorrhead
на 08.03.2025 в 14:12:40 #57Дай!
Rafata
на 08.03.2025 в 14:12:37 #56Айде
grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 14:12:06 #55Гооолллл