ЦСКА ще опита да сложи ново начало в сезона си при гостуването на Ботев Враца тази вечер от 20:30 ч. в двубой от деветия кръг на efbet Лига. След напускането на Душан Керкез тимът ще бъде воден от Валентин Илиев, досегашен наставник на дубъла, който дебютира начело на представителния състав.
Врачани посрещат столичани без кадрови проблеми. Треньорът Христо Янев, който през 2016 г. изведе ЦСКА до Купата на България, е спряган отново за "Българска армия", но засега остава на своя пост в Ботев.
ЦСКА влиза в мача в момент на тежка криза - след шест поредни мача без победа в началото на сезона и само един успех в първите осем кръга. Очаква се Илиев да заложи на схема с четирима в защита, като под Околчица вероятно ще даде шанс за титулярно място на сина си Теодор Иванов.
Историята е в полза на "червените" - 24 победи в последните 25 мача срещу Ботев Враца, но гостуванията на стадион "Христо Ботев" не винаги са лесни. В 35 срещи във Враца ЦСКА има 19 победи, 14 равенства и 2 загуби. Миналия сезон серията от 20 поредни успеха на "армейците" приключи именно тук с равенство 1:1.
USD
CHF
GBP
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 22.09.2025 в 18:03:06 #32Почва се....големия смех
Ботев играят Ганкиното.
Тунчо
на 22.09.2025 в 18:00:52 #31svetoslav-hristov-qAZNXxZB =========================== А,не се връщай толко назад във времето,аз помня 2013 прословутата везалка.Как говедата налапаха на набора Венци оная работа,без Славия да им е вкарал гол.И той си каза човека на говеждата общност,ние гол не сме ви вкарвали.
Тунчо
на 22.09.2025 в 17:54:42 #30Поздравих припсърите за това,че за първи път в почти 10 годишното си срамно съществуване са с ч българи в състава.Казах им ,че най вероятно срещу втория си отбор ше инкасират положителен резултат,а те пак ме пцуват.Ей го на,джагъра дето много ми напомня на онзи разхлабления дето Христос излекувал,мира не може да си намери.Як ампераж минава през и без друго нефункциониращия му мозък.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 22.09.2025 в 17:53:46 #29Ако има уговорка,ще лични,за компетентното око.... Кой знае как са се разбрали... *** Един случай преди много години ,Спартак Вн трябва да паднат от Лески,през соца още.... Така,така ама ония не могат да вкарат . ..
И към края на мача-дузпа за Спартак. Никой не ще да бие,и дават на голмайстора им Стефан Найденов( разказва го на баща ми,с когото са познати- "всички знаят във Варна-аз дузпа не съм пропускал никога")
Уж намигнах на вратаря-у лево,у десно..... чудя се как да я бия,че да не влезне,ама.... Бам-и Гол!
power
на 22.09.2025 в 17:49:57 #28Лиска Етрополе срещу втория си отбор . Ура за мечо Пух ! Каква футболна драма !!!! Евтино порно за изнурени свински душици .
Тунчо
на 22.09.2025 в 17:46:41 #27Гледам джагъра пак го бие тока,но то не е за смях това.Болестите на мозъка са си тежко наказание.
jekkovv
на 22.09.2025 в 17:44:14 #26Г-н Джагър Тоя дърт пияница надали ще ти отговори
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 22.09.2025 в 17:44:03 #25Жълт картон спестен за говнoто Ил.Илиев,за репликите му към съдията!!!
Тунчо
на 22.09.2025 в 17:43:48 #24Тия припсъри угодия нямат.Ти им прогнозираш победа,те те пцуват.Болни мозъци.
Ataspor
на 22.09.2025 в 17:42:10 #23Blade_Reloaded на 22.09.2025 в 19:45:33#12 То щото с друг състав и треньор мачкахме наред... ----------- Тебе те знаем, колко си тъп. Няма нужда постоянно да го показваш
n-a-f6639hWz
на 22.09.2025 в 17:41:14 #22Гледам 14-нерон-88- този уличен, с излиняла козина пес, пак се.ре вонящо във форума. Той и буквално си ходи все нас.ран! А да се.ре в уста и на гробове е останало от детството му, когато баща му редовно му е ср.ал в устата и го е насилвал сексуално! Та тази тежка психическа травма от детството го държи и до днес! А най комичното е, че се прави на еб.ач, редовно е.б.е майките на тоя и оня, макар че е известен като сексуално недъгав! Простатата отдавна го е предала, а лечението при уролог само задълбочава импотентността му! Хи хи хи, какъв татин еб.ач ми се е пръкнал! Хи хи хи!
Didоgun
на 22.09.2025 в 17:36:19 #21Българският футбол на терена гледката е все едно прасе се бори с тиква. Ужас. Имам чувството, че ритат жив таралеж. Почвам да гледам произволен мач и след 80-90 секунди, еми честно, по-интересно е да гледаш прясно боядисана стена как съхне.
jekkovv
на 22.09.2025 в 17:35:52 #20Мик Джагър
на 22.09.2025 в 17:35:14 #19Тунчо, пенсионер слабоумен и вмирисан, дали не говореше същите глупости и преди миналия мач с Вараца дето завърши 1:1
Тунчо
на 22.09.2025 в 17:16:11 #18Ако са пуснали български момчета е добре,но автентичния ЦДНА/ЦСКА се състой от 11 + резервите българи.Иначе мача с Враца е ясен,едва ли някой се залъгва,че врачани ще се напъват,все пак трябва да се съживява трупа на урода.
n-a-chx8TkqA
на 22.09.2025 в 17:09:27 #17Чак пък клевети, плямпаме се тука, като фенове, фенът винаги е прав и НЕ носи отговорност
Мик Джагър
на 22.09.2025 в 17:05:12 #16Всеки има право да параноизира. После ако е мъж просто трябв да се изивини з клеветите. Говорим з хора с достойнство разбира се, не з мърляви говеда
Макар, че е ще е и малко смешно след всеки мач да се изивняват
n-a-chx8TkqA
на 22.09.2025 в 16:59:55 #15Като гледам и гусин atasport има (обосновани) съмнения, говорим за врачанската линия
n-a-chx8TkqA
на 22.09.2025 в 16:58:17 #14Началник, слагай кубинките и беж на Панчарево да строяваш войската
Мик Джагър
на 22.09.2025 в 16:57:33 #13Говедетс преди всеки мач обядняват как сме гомспазарили и после би лук яли ни лук мирисли, збравят клеветите си и изпадат в делириум