ЦСКА гостува на Ботев (Враца) в мач от 28-ия кръг на Първа лига. Двубоят стартира от 19:00 часа на стадиона под Околчица.
Столичани са в серия от две поредни победи - с по 1:0 срещу Септември и Локомотив (София), като срещу новаците тя дойде с късен гол на Джеймс Ето'о.
ЦСКА няма право на грешка във Враца предвид борбата за Топ 4. "Червените" изостават на 4 точки от Арда за четвъртото място.
От своя страна Ботев продължава борбата си за оцеляване. След победата над Хебър с 1:0 врачани допуснаха загуба от Спартак (Варна) със същия резултат.
След нея "зелените" остават предпоследни в таблицата, на седем точки от 14-ия Крумовград. И Ботев, и ЦСКА ще имат мачове за Купата на България идната седмица в полуфиналната фаза на турнира.
USD
CHF
GBP
Слaва
на 05.04.2025 в 17:13:41 #37Амеби гнуcни, като човек ви питам - имаше ли повторение на ситуацията при гола!
n-a-chx8TkqA
на 05.04.2025 в 17:11:59 #36Пак ли ще правите революции, господа ДРУГАРИ ?
Слaва
на 05.04.2025 в 17:09:09 #35Колко мЕлеона налягане в тоя ВАР, едно повторение не видяхме!
Слaва
на 05.04.2025 в 17:06:29 #34Путкo насранa, кажи повторена ли ситуацията бе да ти ебa майката нещастна!
jekkovv
на 05.04.2025 в 17:05:51 #33Гъчо Ти от кое Лефски си тва на Пешо Кучето ли
gychopopov
на 05.04.2025 в 17:03:12 #32Аз повторение на гола НЕ ВИДЯХ!!! Онея в стаичката гледаха една минута, но повторение НЯМА!!! ----------------------------------------------- 1000% засада! Ощетиха микренските помацЕ!
Ragnar2
на 05.04.2025 в 17:01:59 #31borislav-hlebarski на 05.04.2025 в 19:58:24#45 Единственото хубаво нещо е, че Томаш "невидимия прицел" ще бъде изгонен най късно до две седмици ----- Не, ние някак ще обърнем днес, все пак това е Враца, но ще отпаднем за купата и тогава ще бъде изгонен. За треньор на ерата Ганчев Томаш би бил супер, но Томаш да е треньор на човек като Нога е несериозно.
gychopopov
на 05.04.2025 в 16:58:06 #30ОСТАВКА БЕ Томаш ----------------------- Ааа...Томовски има топки!
ChernotoVlechugo
на 05.04.2025 в 16:57:57 #29Сашо е зле, няма как да пускаш Турицов, погледа му е на мишка. Свършил е с футбола
cvetomirmagnitski
на 05.04.2025 в 16:57:02 #28При сър Уолтър нямаме приятелски мачове, което ще носи бъдещи дивиденти.
MM61
на 05.04.2025 в 16:56:27 #27Можем само да си я подаваме назад и настрани!Ама ако питате Сашко-"владеем ситуацията".Взе да ми писва да гледам вече нашите ходещи клоуни по игрището!Всеки един мач!Сашкаа,зе́ми бе́гац на не́къде!
cska_bg_army
на 05.04.2025 в 16:53:59 #26и винаги според шматката, отбора е многоблизо до идеята му. Всеки път си експериментира нещо, все едно е в хебър или марек. То е ясно ,че с футболисти като кареасо и турицов няма да превземаме Европа, ама поне с такива като Враца да не е поредната и безкрайна мъка. Томаш няма топки за оставка, трябва да му покажат вратата, щото му е рано за тук.
Ragnar2
на 05.04.2025 в 16:53:27 #25Не знам какъв прогрес имаме в играта и развитието на стил, но знам, че няма ли го Ето'о всичко отива на майна си Райна. Ако лятото го загубим пак започваме от нулата.
jekkovv
на 05.04.2025 в 16:51:35 #24Гъчо Гърчавия пияница Кучеф каза ,че си травестит
machkai-kobra-2
на 05.04.2025 в 16:50:04 #23Знам че съм ви омръзнало ама... ОСТАВКА БЕ Томаш 45 мин нямаме удар Кво правим цяло полувреме Цък Цък Цък 8 70% владение и накрая А,! Ама щи тъй стана Некадхрник махай се
gychopopov
на 05.04.2025 в 16:48:33 #22jekkovv, ще ядеш салам шпеков с дупка!
bernal
на 05.04.2025 в 16:45:59 #21Гучи , по - голямо недоразумение отбреб и Ватерло няма в този форум няма.
ms_m
на 05.04.2025 в 16:45:32 #20Томаш бил голям тактик разправят.Чакам от както е в ЦСКА да му разбера тактиката.Някакво безмислено цъкане по цял мач.
jekkovv
на 05.04.2025 в 16:42:48 #19ТЕ СА ОНЕЗИ КОИТО СЕ БОРИЛИ ПРОТИВ КОМУНИЗМА,ОБАЧЕ ЦЕЛИЯ ИМ ОТБОР Е БИЛ С ДС-ПАГОНИ!ТЕ СА ОНЕЗИ КОИТО РЪКОВОДСТВОТО ИМ Е СЪСТАВЕНО ОТ ДВАМА КОМУНИСТИ И ТРИМА АГЕНТИ НА ДС ! ТЕ СА ОНЕЗИ КОИТО ОБЯВИХА ГОНЗО ЗА ГОЛЯМ ФУТБОЛИСТ , А ОНЗИ 3 ГОДИНИ НЕ МОЖЕ ДА ВКАРА ГОЛ ЗАД ГРАНИЦА!ТЕ СА ОНЕЗИ КОИТО РЕВЯХА ,ЧЕ БЪЛГАРСКИ ОТБОР ПАДА ОТ ТУРСКИ!ТЕ СА ОНЕЗИ КОИТО ИСКАТ ДА,ИМ СЕ ВРЪЩАТ РАЗНИ СТАДИОНИ ,НА КОИТО НИКОГА НЕ СА БИЛИ СОБСТВЕНИЦИ!ТЕ СА ОНЕЗИ КОИТО НА НАЦИОНАЛНИЯ ПРАЗНИК 24 МАЙ НАПРАВИХА НАЙ-МАСОВОТО МЕЛЕ В БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ
gychopopov
на 05.04.2025 в 16:41:40 #18И хлебарката изпълзя!