Черно море и ЦСКА излизат един срещу друг в най-интересния мач от 19-ия кръг на Първа лига. Срещата на стадион "Тича" е от 17:30 часа и ще бъде ръководена от Любослав Любомиров.
Двата отбора се намират в непосредствена близост във временното класиране - "моряците" заемат пето място с 30 точки, а съставът воден от Христо Янев една позиция по-напред, с точка повече. По този начин днешният двубой се явява пряк сблъсък за топ 4.
Преди три дни варненци се завърнаха на победния път, след като преди това бяха записали две поредни загуби. Момчетата на Илиан Илиев, който отбеляза своя мач №500 като треньор в елита, трябваше да правят обрат срещу Берое (2:1), като победното попадение дойде в третата минута на добавеното време.
"Червените" също се нуждаеха от късен гол, за да спечелят срещу Локомотив Пловдив (2:1) и да продължат серията си от осем поредни успеха. Гостите ще направят всичко възможно да стигнат до още един добър резултат, въпреки че на негостоприемния "Тича" задачата им няма да бъде никак лесна.
Добрата новина за Черно море е завръщането на крилото Николай Златев. Аут обаче остават Пламен Илиев, Цветомир Панов и Селсо Сидни.
Христо Янев пък отново ще може да разчита на халфа Бруно Жордао, който пропусна двубоя със "смърфовете" заради наказание.
Мачът между двата отбора през август на Националния стадион "Васил Левски" в София завърши без отбелязани голове.
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 07.12.2025 в 08:49:26 #82Говедо, какви коментари да давам като от вчера пиянствам в Неапол в очакване на Наполи-Юве и не можах да гледам мача заради скапания интернет. Видях само головете, какво да коментирам, мама ти дейба олигофренска?
boril-atanasov
на 06.12.2025 в 19:38:11 #81тесла, тоя сиганин е със закаюена брошка от говедо много добе знаем на кои два отбора са фенове малцинството доко и ваще
power
на 06.12.2025 в 18:18:07 #80Нищо не е станало ! Прасенцата навириха нос , а морето ги приземи . Нормална БГ действителност с положителен ефект . Забелязвате , че из.пр.ажненията на проскубания помияр и плешивия пидиразин джагъра липсват . Наздраве на всички Никита и Николчета !
gychopopov
на 06.12.2025 в 17:36:43 #79Бориле https://freeimage.host/i/snimki0009.K4BLVhQ
boril-atanasov
на 06.12.2025 в 17:35:19 #78Стига е, mc , тва на морето беше
Пари ли нямат
Сигански номера ...
boril-atanasov
на 06.12.2025 в 17:33:26 #77Теслар , дай ми го тоя матата да го видя Му чеъсна ...
mcjoff
на 06.12.2025 в 17:31:58 #76Браво, Моряци! Успяхте да излезе от кризата с хубава победа! За ревящите за терена ще кажа да гледат и мачове в други градове - Пловдив вчера, Враца, Монтана, Националния стадион в София, ами декември месец е, какво очаквате, дъжд, сняг, кал, вятър, навсякъде е мазало…
gychopopov
на 06.12.2025 в 17:25:50 #75Ае, да налазваме риба с вино и Ливърпуул --------------------- И на Матата куръ, ще налазите!
XAN_lil
на 06.12.2025 в 17:25:24 #743адника
XAN_lil
на 06.12.2025 в 17:24:25 #73Ей....шушопал... Къде видя обида от мен
Обиди ме в коментара към мен и аз пак не си позволих, а ти казях....да се ЕПМ, не аз, а вие да си
Като не ви вълнува, що си бутате ***
....давай
boril-atanasov
на 06.12.2025 в 17:23:53 #72Ае, да налазваме риба с вино и Ливърпуул
gychopopov
на 06.12.2025 в 17:20:08 #71Гъче, кой плаче? Ти до преди малко се беше покрил. ------------------------------ Покривай се и ти...кой ти пречи?
bernal
на 06.12.2025 в 17:17:17 #70Хане такива " фенчета " като теб не ме вълнуват още по - малко много сте дребни и нищожни в сравнение с ЦСКА , и се надявам да няма фенове , като теб пълни с омраза и злоба към любимия ми ЦСКА и да псува и обижда при една загуба .
boril-atanasov
на 06.12.2025 в 17:15:51 #69Рагнар , тва със синчето си го ояснявам по дуг начин П.с. искам лагата на задна
нешо
на 06.12.2025 в 17:15:03 #68Няма и късмет.Морето вкара два случайни гола, ЦСКА изпусна поне 5.Късмета ни покри в няколко мача сега нещата се обърнаха.
XAN_lil
на 06.12.2025 в 17:11:47 #67Бернал.... До сега не съм обиждал фен на ЦСКА, но сега се отметам от думите ми по-долу и ти заявявам да си ЕПМ....не ме вълнуваш...
Ragnar2
на 06.12.2025 в 17:10:59 #66Само не разбирам защо най-неориентиран е Илиев, който на практика си е вкъщи и защо все още Янев го търпи.
gychopopov
на 06.12.2025 в 17:09:25 #65Тюфлека е много противен тип!
Ataspor
на 06.12.2025 в 17:08:55 #64bernal на 06.12.2025 в 18:47:58#50 Айде редовните мрънкала , Атаспорт и Хана се появиха пак с техните разбирания , когато имаш такива фенове не ти трябват враго . ----------- От такива фенове, като теб сме на това дередже. Ще чакаме някви параолимпийци да заиграят, като Меси и Роналдо. И никво псуване да не им разклатим и без това крехката психика
Ай
дано поне Локото треснем, че и там хич не е сигурна работата.
нешо
на 06.12.2025 в 17:08:10 #63Падаме с два гола и се вкарват двама защитници.То даже и Янев няма вина,просто няма резерви в полузащита и нападение.